IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st January 2013, 18:42
nikoletata nikoletata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
По подразбиране за тийнейджъри!

Искам да попитам за Дъщтерями.Защото всички казват че отслабването, и храненето при тях е много по различно от това при възрастните. Ако можете да ми дадето някакъв режим на хранене за 16 годишно момиче , висока е 167 и тежи 65кг. Тя казва че и тежи и аз го вждам. Външно не изглежда много пълна. но просто си личи колко бързо се изморява. Тя е доста подвижна , но с огромен апетит. Все търси нещо което да убие апетита, но аз и казах че това не е решение. Моля ви дайте ми съвети какво данаправим. Според изчисленията тя трябва да тежи 54кг. Как може да смъкне 11кг.!?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd January 2013, 13:32
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Ето един калкулатор за изчисляване на Индекса на телесната маса.
http://i.framar.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%B...B0%D1%81%D0%B0

Според него ориентировъчно можете да прецените колко килограма има да сваля дъщеря ви. Трябва да я запишете на някакъв спорт, може би плуване, танци, аеробика... каквото и харесва. Посещение във фитнеса също ще помогне за оформяне на тялото. Що се отнася до консумацията на храна, щом има повишен апетит, постарайте се нейното меню да съдържа повече плодове и зеленчуци и възможно най-малко животински мазнини. Тестените и сладки храни също трябва да се ограничат до минимум. Консумацията на най-малко 2 литра вода на ден е задължителна.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th January 2013, 13:32
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

На първо място спорт. Другото, което можете да направите е вкъщи винаги да има пресни плодове и зеленчуци. Портокал, ябълка или нарязан на ивички морков убива апетита. Може би цялото семейство трябва да си смените начина на хранене, няма как един да хрупа зеле, докато някой отсреща хапва пица.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th March 2013, 15:25
pacoti pacoti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Съгласен съм с последния коментар! Спорта на първо място!
_______________
Входни Врати Блиндирани Врати Vrati Метални Решетки Цени
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th June 2013, 14:03
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Момичето явно има много свободно време щом постоянно мисли за хранене. Запишете я на спорт и направете така че да запълвате ежедневието и с повече движение.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th September 2013, 10:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

СПОРТ,СПОРТ,СПОРТ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd October 2013, 15:09
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Аз лично не бих гледал килограмите, колкото това как изглежда и колко излишни мазнини има. Препоръчвам да се съсредоточите върху изгарянето на мазнините, а не върху свалянето на килограмите. Има голяма разлика.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th October 2015, 19:25
mirelka123 mirelka123 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Хранете се разделно и спортувайте.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: затийнейджъри
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:37.