IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th December 2014, 12:49
Ulti Ulti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 2
По подразбиране Скуирт и нещо да попитам за него

Здравейте!
Нова ми е регистрацията и е основно защото имам един въпрос, който искам да науча нещо по него.
Извинявам се ако е имало някога такава тема
Извинявам се и ако някой реши че пускам цяла тема само заради моето запитване.
Напротив ще е интересно всеки да каже, какво смята и какво прави по темата за скуирта.
Ето ми го и въпроса.
С жена ми до сега...е до сега до сега, до преди няколко дни, никога не сме стигали и не сме търсили този момент от секса, тъй като първо аз никога не съм вярвал, че може да се постигне този ефект с нея, тъй като всички сме чели за ограничения процент жени, които го умеят.
Второ, аз самия до сега не съм попадал изобщо през живота ми в такава ситуация на женска еякулация и тн.
Та от няколко дни, вече 2-3 пъти поред се постарахме и успяхме. Реално доста приятно се иненадах, че тя го може, защото всичко това много много ми харесва, но проблема е че всеки път след като изстреля течността, после 2О минути се превива от болки в кръста предимно и изобщо не може да продължим с 2ро и 3то изпразване, както знаем, че е възможно. Нито секс след това и е възможно, абе нищо.
На какво може да се дължи това.??
Чувал съм какви ли не перфектни усещания в моментите на пръскането, но при нея на първо място е болките в кръста след това, иначе и е много хубаво докато стимулирам Г точката и изобщо до момента в който се започва самия ефект, но след това......
Дайте мнение, ако може.

Последно редактирано от Ulti : 9th December 2014 на 15:21
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th December 2014, 17:31
Аватара на Little Blue Dress
Little Blue Dress Little Blue Dress не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Пич, жена ти явно получава т.н. дълбок вътрематочен оргазъм. При него цялата матка и коремните мускули наоколо се съкращават/свиват и отпускат. Не съм чувала друг път за болки в кръста от това - но, някак си, ми е логично да са възможни. При тренировка, например, при свиване на мускулите - се получава мускулна треска, болки в кръста и т.н. Логично е същото да се получава и при секс, като има свиване на мускулите. НО най-добре да отиде да пита някой лекар жена ти, за да е сигурно, че всичко е наред.
Иначе масовият процент мъже са като теб - не вярват, че всички жени могат това; чували, че само ограничен процент жени могат онова...за това са и тези ограничени проценти. Няма как да знаеш, че можеш нещо - като не си го опитал/а, а като не знаеш, че можеш и не ти се е случвало - съответно, мислиш, че не можеш. Истината е, че ВСИЧКИ жени могат да достигнат всички удоволствия, но масата мъже не ги бива в леглото и не им пука за удоволствието на партньорките им. И не говоря само от свой опит (защото аз не съм имала много партньори), но като слушам и от приятелки...еми, ще ме извиняваш, но сте под всякаква критика.
Ти си се усетил - браво! Ама чак сега...помисли си колко удоволствие ти е създала жена ти през живота си, а ти от колко години на това удоволствие си я лишил. Ей това са масово мъжете - ми то...процента е ограничен, защо изобщо да пробвам...я да си карам постарому.
Сега, един съвет - не я мъчи жената за 2-ро и 3-то изпразване! Все пак, сексът не е маратон. Целта е - кеф и удоволствие. Ти си си го взел това като твое постижение - един вид, рекорд...и искаш да постигаш още рекорди. Поспри се малко, гледай жена ти какво удоволствие получава, нека ти доставя и тя-на теб каквото може и когато може, пробвайте различни неща...и така. Но не се пъни и не и поставяй такъв натиск, че ще постигнеш обратен ефект. Успех.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th January 2015, 14:10
grisina grisina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Много точен отговор. Има много приятелки които постигат този ефект но не ги боли кръста
______________
метални решетки метални решетки цени блиндирани врати
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th October 2017, 10:30
van77 van77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Скуирт техниката е добре позната отдавна, но нашумя покрай п*рно клиповете в интернет. Не е невъзможно да се постигне. Тук са обяснили как става - http://erekciabg.com/kak-da-nakaram-...quirt-orgazam/
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st November 2017, 12:38
kristina1199r kristina1199r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 17
По подразбиране

леле, колко интересна тема, никога не съм изпитвала подобно нещо, но четейки ми се иска и аз да го направя
благодаря за информацията и да попитам съвет за по лесно стигане до целта
възможно ли е някой крем да помогне нещо от този тип:
http://orgasmmarket.com/%D1%81%D0%B5...0%BD%D0%B8-HOT
има ли смисъл?
и друго да попитам ползвате ли вибратори за достигане на G-точката
и сама дали ще успея да достогна до момента с пръскането?

Последно редактирано от kristina1199r : 29th January 2018 на 15:48
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th January 2018, 15:47
kristina1199r kristina1199r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 17
По подразбиране как аз достигам до фонтана

Много зор видях докато достигна до този оргазъм, но ще ви посъветвам да не се отказвате.
И един съвет вземете си извит вибратор, вибратор за G-точката, при мен само така се получава!
http://orgasmmarket.com/%D0%B7%D0%B0...product_id=636
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скуиртнещодапопитамзанего
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:09.