IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd October 2010, 14:26
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ако си бяхте отишли при Др.Станимиров целия този цирк нямаше да се състои.
Съжалявам да разбера,че такива безумия се случват със зъбите на хората,а те си плащат като поп,но в крайна сметка вие сте си го избрали и сте се съгласили да бъде по този начин.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd October 2010, 17:03
konfu konfu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез AIM до konfu Изпратете съобщение чрез MSN до konfu
По подразбиране

ДА ПРАВИ СТЕ АКО БЯХ ОТИШЛА ПРИ ДР.СТАНИМИРОВ НЯМАШЕ ДА СЪМ НА ТОЗИ ХАЛ.НО НАЛИ ВИНАГИ ИСКАМЕ ВСИЧЛО ДА СТАНЕ ПО БЪРЗО И В КРАЙНА СМЕТКА ГРЕШИМ.И СЕГА ОЩЕ СЪМ БЕЗ ДОЛЕН МОСТ,НО ТОВА НЕ МЕ ПРИТЕСНЯВА,ПРИТЕСНЯВА МЕ ЧЕ ОЩЕ МЕ БОЛИ ПОД ГОРНИЯ МОСТ.ЕТО СМЕНИХА МИ С ЦИРКОНОВ МОСТ КАЗВТ ЧЕ ТОЙ СЪЗДАВА НАЙ-МАЛКИ ПРОБЛЕМИ НИ БОЛКИТЕ МИ ПРОДЪЛЖАВАТ,ЕДНА ДРАЗНЕЩА ,ПАРЕЩА СЪРБЯЩА БОЛКА,КОГАТО БЯХ 3 ДНИ БЕЗ МОСТА НЕ ОТЗВУЧА.ДА НЕ БИ ОТ ПИЛЕНЕТО НА ЗЪБИТЕ ,НЕ РАЗБИРАМ ТОЛКОВА ДАЛИ НЕЩО КОСТА МИ ДАВА ПРОБЛЕМ..ИЛИ НЯКАДЕ ТАМ ПОД ВЕНЕЦА ИМА ВЪЗПАЛЕНИЕ,.БИ ТРЯБВАЛО ЗЪБИТЕ СА ПИЛЕНИ ПРЕДИ 40 ДНИ.НО ТОВА Е ТРЕТИ СМЕНЕН МОСТ.БЕЗЗ МЕТАЛ.ОЩЕ НЕ Е С ПОСТОЯНА ЗАМАЗКА .МОЖЕ ЛИ НЕПОНОСИМОСТ НА ОРГАНИЗМА ДА Е ОТ ЧУЖДОТО ТЯЛО.ПОНЯКОГА ГИ ЧУСТВАМ СЛЕД ХРАНЕНЕ ДВОЙНО ПО ГОЛЕМИ ИЗКУСТВЕНИТЕ ЗЪБИ.ТАЗИ ПАРЕЩА БОЛКА МЕ ПОДЛУДЯВА.МОЖЕ БИ КАТО МИ СЛОЖАТ И ДОЛНИЯ МОСТ .ЗАЩОТО ТАКА КА ДА ОТИДА ,ЩЕ ОТИДА ДА СЕ КОЛСУТИРАМ И С ДРУГ ЗЪБОЛЕКАР ,МОЖЕ БИ ДР.СТАНИМИРОВ
__________________
elpida
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd October 2010, 17:39
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

Ами аз като четох колко пари си дал/а а бе то един иплантат мисля заедно конструкции някаде 1200-1500 лева излиза..ти за 4400 лева си щял/а аа поне 3 имплантата си щяла да сложиш..имам приятелка си сложи един за 700 лева конструкции тва онова незнам колко пари са и излезли над 1000 е поне за едната страна си щял/а да се оправиш немога да разбера защо продължаваш да се самонаказваш ходейки при тоя стоматалог аз ако бях на теб до сега да съм се гръмнала сигурно от гледката в устата ми и небих позволила чак толкоз някой да ме накара да страдам аз ако бях на тебе бих му подпалила кабинета!! sorry ако звуча грубо не е със зла умисъл не за пациента!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd October 2010, 17:51
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ...

Значи да не е нещо алергия към цирконии ли? Ами то като се сложи един мост аз съм чувала , че отначало чувството не е много комфортно..чувстваш го дебело..бабки съм питала мойта бабка другата ми бабка нали и аз плача за мостче..макар, че аз и умирам от страх ако трябва да съм изкрена
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd October 2010, 17:56
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Алергията към цирконий е възможна ,колкото да се върне Тодор Живков Всъщност второто е по-вероятно...
Да Ви кажа ли какво ще стане след като посетите Др.Станимиров в този вид,като сме наясно ,че сте му бивш/а пациент??
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd October 2010, 18:07
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

Добре..Само предположих .. ами моя стоматолог е така ако си пропуснеш часа идваш при него другата година защото не си се отнесъл сериозно малко си е особен неговори много и работи внимателно ами пак при този ли да ходи то се е видяло какво и е причинил/а лошото станало...поне на преглед да отиде да види какво ще и/му каже
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd October 2010, 18:10
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

Пък пък гледкам от перник е софия е близо там добри специалисти има много..
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd October 2010, 19:37
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

е добре, какво толкова ще и направи зъболекарят и? Епа няма да я разстреля, затова, че е отишла при друг. На мен като ми ссе възпали единият зъб, носещ моста ( който бях направила в България) нали пак при австрийския ми зъболекар отидох. И знаете ли, той и дума не обели против работата на българския си колега. Много професионално се отнесе дори. Аз съм пациент и имам право да отида при когото искам. Зъболекарят не знам дали има право да ти откаже лечение (май не, доколкoтo съм запозната с лекарската етика). Тук не е място да се правим на обидени- отиваш си при твоя зъболекар и това е. Ти отиваш и си плащаш - няма причина да се чувстваш виновна. И се успокой - на всеки проблем се намира решение- някои решения просто са малко по-скъпи от други решения
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd October 2010, 19:40
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране .

А бе и аз мисля като тебе Piny..Но има зъболекарии знам , че ако отидеш при друг се обиждат..един вид щом си отишъл при друг значи при предния нещо не ти е харесало.. мисля , че това си мислят..
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd October 2010, 19:42
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

може би би се ядосал , че не е отишал/ла при нея защото то при толкоз мъки кой няма да се ядоса
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мостнапреднизъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:32.