IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th April 2011, 15:22
electra884 electra884 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 10
По подразбиране Бактериална вагиноза!

Здравейте, от две години с еборя с едни бактерии и вече ми писна. Обясниха ми, че е до слаба имунна система,а вече мисля че съм резистентна към всички видове лекарства за ртози проблем. Можете ли да ми кажете дали някой напълно се е излекувал от него и какво са ви предписали (ако не е Арилин, Флажил, Дасижин, Тинидазол).
Аз ползвах един крем, който поне не с еприемаше катоорален антибиотик, че от тях с еобривам Dalacin V. Но сега го спряха от производство. Ако знаете някой заместител, който да не е хап, моля споделете...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th April 2011, 15:36
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от electra884 Виж мнението
Здравейте, от две години с еборя с едни бактерии и вече ми писна. Обясниха ми, че е до слаба имунна система,а вече мисля че съм резистентна към всички видове лекарства за ртози проблем. Можете ли да ми кажете дали някой напълно се е излекувал от него и какво са ви предписали (ако не е Арилин, Флажил, Дасижин, Тинидазол).
Аз ползвах един крем, който поне не с еприемаше катоорален антибиотик, че от тях с еобривам Dalacin V. Но сега го спряха от производство. Ако знаете някой заместител, който да не е хап, моля споделете...
За бактериална или за гъбична инфекция става въпрос при теб?Защото едно от лекарствата,които си изброила е за гъбички?Или можеби е комбинирана инфекция?Бактериална посявка на вагинален секрет направена ли ти е?Сподели ,ако искаш,за да се опитаме да ти помогнем
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th April 2011, 05:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от electra884 Виж мнението
Здравейте, от две години с еборя с едни бактерии и вече ми писна. Обясниха ми, че е до слаба имунна система,а вече мисля че съм резистентна към всички видове лекарства за ртози проблем. Можете ли да ми кажете дали някой напълно се е излекувал от него и какво са ви предписали (ако не е Арилин, Флажил, Дасижин, Тинидазол).
Аз ползвах един крем, който поне не с еприемаше катоорален антибиотик, че от тях с еобривам Dalacin V. Но сега го спряха от производство. Ако знаете някой заместител, който да не е хап, моля споделете...
Мога да ти дам телефона на моят микробилог,който работи с един гинеколог от Пирогов,защото са приятели и колеги.Много е важно как се прави пълният гин.преглед,как се взимат секретите и тн.!
Иначе могат да си те тъпчат с лекарства докат си жива,което надали те устройва.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th April 2011, 14:35
electra884 electra884 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Правих си микробиология преди 6 месеца последно и ми каза генеколожката, че си е бактериоза и пак ми предписа едно и също. на доста лекари съм била, то все се съмняваш дали не те мотаят просто или не. Ако М.И.К твоят лекар е наистина добър и смяташ, че ще измисли решение, моля те ми дай някакви координати да отида
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th April 2011, 12:16
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

И аз съм ги пила всичките тия лекарства и нищо, а последната лекарка при която ходих каза че това вече е хронично.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th April 2011, 18:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anjela_k Виж мнението
И аз съм ги пила всичките тия лекарства и нищо, а последната лекарка при която ходих каза че това вече е хронично.
И като е хронично не го лекува ли?Да ти имам лекарката....не бих се доверила на подобен човек.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th April 2011, 19:49
Аватара на magito023
magito023 magito023 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Много е неприятно, наистина. Пожелавам ти скоро да намериш решението, по-добре изпробвай проверени продукти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th April 2013, 14:23
silviaslavova silviaslavova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Имах оплаквания –течение, сърбеж, болка. И преминах и през гъбична вагиноза, после намериха и бактериална.Няма да описвам всичките лекарства, а и пари, които дадох по гинеколози и микробиолози. Започнах да търся и други неща, препоръчаха ми промивки със смрадлика /тетра/. Само временен ефект. Една близка приятелка, която имаше подобни проблеми ми каза, че нейният гинеколог и е препоръчал един препарат с етерични масла на българска фирма. Казва се ЕМП-3 за смесена вагиноза (бактериална и гъбична). Тъй като не го намерих в няколко аптеки, аз се обадих на телефона от листовката, който ми даде моята приятелка. Отговориха ми, че могат да изпратят препарата с куриерите на Еконт до адреса ми. Работят и така. Помогна ми, само след петата, шестата промивка всичките неприятни симптоми изчезнаха. Той съдържа масло от смрадлика, от чаено дърво и други масла. Едно шишенце стига за тридесетина процедури, икономичен е. Телефоните на фирмата са -0888 347485 и 032/ 288748. Това е пловдивска фирма, много са учтиви и точни. Фирмата е ЕТЕРИКА –Калина Амалиева.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th February 2014, 16:18
dji dji dji dji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Ще ви кажа един метод, който е уникален но е бабешки.
Получих между менстуално кървене и отидох на гинеколог. На пръв поглед всичко чисто. Вземи цитулна маска и ми предписа Фемоден за да спре кървенето. Изследванията ми бяха ужасни пратиха ме за изследвания на рак на шийката на матката. Втрещих се! То да отидеш на такова изследване се събира смелост бая време. Изпаднала в паника и отчаяние си спомних как едно време бях пипнала някаква упорита инфекция от един басейн и никакви лекарства не помагаха. Реших почвам по- зле няма накъде да иде.
Рецептата е следната: домашен пчелен мед и сода бикарбонат- вечер преди да си легнеш топиш тампона и спиш. Сутринта на тампона има какви ли не гадости.
Започнах аз лечението една седмица на тампона имаше дори зелено...
След това изчаках 3-4 дена отидох на изследването. Резултатите бяха супер доктора мн се опули като му казах как съм се лекувала.
Яд ме е само че се подведох да пия Фемоден защото почнах да се надувам като плондер, но като го изпия ще приключа
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th May 2018, 12:36
e.petrova e.petrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silviaslavova Виж мнението
Здравейте! Имах оплаквания –течение, сърбеж, болка. И преминах и през гъбична вагиноза, после намериха и бактериална.Няма да описвам всичките лекарства, а и пари, които дадох по гинеколози и микробиолози. Започнах да търся и други неща, препоръчаха ми промивки със смрадлика /тетра/. Само временен ефект. Една близка приятелка, която имаше подобни проблеми ми каза, че нейният гинеколог и е препоръчал един препарат с етерични масла на българска фирма. Казва се ЕМП-3 за смесена вагиноза (бактериална и гъбична). Тъй като не го намерих в няколко аптеки, аз се обадих на телефона от листовката, който ми даде моята приятелка. Отговориха ми, че могат да изпратят препарата с куриерите на Еконт до адреса ми. Работят и така. Помогна ми, само след петата, шестата промивка всичките неприятни симптоми изчезнаха. Той съдържа масло от смрадлика, от чаено дърво и други масла. Едно шишенце стига за тридесетина процедури, икономичен е. Телефоните на фирмата са -0888 347485 и 032/ 288748. Това е пловдивска фирма, много са учтиви и точни. Фирмата е ЕТЕРИКА –Калина Амалиева.
Здравейте! Заинтересувах се от тези етерични масла и си ги поръчах. Аз също вече виждам подобрение още от третата промивка, но ме интетерусва колко врмеме ги правихте и след това правихте ли отново микробиология и какъв беше резултата?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бактериалнавагиноза
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:10.