IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd May 2010, 08:22
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Цитирай:
Първоначално написано от kaka lara
Много ми е интересно всички вие, които не сте ги пробвали, откъде сте толкова компетентни за действието на хапчетата и ползата им? Само от пресата и телевизията ли? Аз лично работя в тази сфера и много добре знам как се пускат статиите "за" или "против" определен продукт - просто който плати повече. И, моля, като нямате лични впечатления, спестете си субективните и некомпетентни мнения, основани на "гледах по телевизията" или "четох във вестника". Просто това не е критерий за каквото и да било. Извинете ме за острия тон.
трябва ли хората на собствен гръб да изпитат нещо за да разберат че е вредно? Ти говориш за некомпетентни мнения, но аз по-некомпентно изказване от твоето не съм срещала до сега
Хахаха Пинине се връзвай на такива! Тя щото ще ги пие тия хапчета момата и се опитва себе си да убеди,че нищо вредно няма в тях, пък то "по телевизията,вестниците и хорските мнения" няма как да се съди Ама друг е въпроса колко близко до ума на човек е,че няма как да слабееш от разни химии и това да е полезно за организма ти Ама нали повечето търсят лесното(хапчалъци)...и бързото(зелева супа за 7 дни) [/b]
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd May 2010, 08:41
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Ти говориш за некомпетентни мнения, но аз по-некомпентно изказване от твоето не съм срещала до сега[/quote]


Ами, като гледам правописа ти, много ми е интересно къде ли си търсила компеТЕНТНите изказвания досега.


А за Ice Cream - не съм сигурна мила колко спазваш твойте "трудни" диети вдействителност и колко килца си навъртяла със сладоледчетата, но знам, че е най-лесно в мрежата да се правиш на светица.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd May 2010, 08:53
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaka lara
Ти говориш за некомпетентни мнения, но аз по-некомпентно изказване от твоето не съм срещала до сега



Ами, като гледам правописа ти, много ми е интересно къде ли си търсила компеТЕНТНите изказвания досега.


А за Ice Cream - не съм сигурна мила колко спазваш твойте "трудни" диети вдействителност и колко килца си навъртяла със сладоледчетата, но знам, че е най-лесно в мрежата да се правиш на светица.[/quote]
Пхахаха ми навъртяла съм миличка едно 42 кила и едно ханше 85 санта,за което ти сега ще се бориш с гадни зелеви супи и хапчета за отслабване Пък аз ще си папам шоколадец и сладоледчета ахахаахахахахахаха
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd May 2010, 08:53
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

"от д-р Ангелова » Вто Мар 09, 2010 8:06 pm

Диетите са вредни , защото лишават организма от ценните витамини и микроелементи, а това може да доведе до рак.Повечето хапчета за отслабване предизвикват състояние , подобно на разстройство и така не се усвояват витамините , които и без това са в минимално колечество в храните , които ядем.
д-р Ангелова"
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd May 2010, 08:59
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Пхахаха ми навъртяла съм миличка едно 42 кила и едно ханше 85 санта,за което ти сега ще се бориш с гадни зелеви супи и хапчета за отслабване Пък аз ще си папам шоколадец и сладоледчета ахахаахахахахахаха[/quote]


Сигурна съм, че във форумите си даже фотомодел. Предполагам, че за дребните еснафски душички е достатъчно да се представят за важни и значими (а и красиви) в анонимността на мрежата. Иначе и аз съм Жизел, ама реших да се прочистя.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd May 2010, 09:19
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaka lara
Пхахаха ми навъртяла съм миличка едно 42 кила и едно ханше 85 санта,за което ти сега ще се бориш с гадни зелеви супи и хапчета за отслабване Пък аз ще си папам шоколадец и сладоледчета ахахаахахахахахаха

Сигурна съм, че във форумите си даже фотомодел. Предполагам, че за дребните еснафски душички е достатъчно да се представят за важни и значими (а и красиви) в анонимността на мрежата. Иначе и аз съм Жизел, ама реших да се прочистя. [/quote]
Това,че ти си яко сдухана и комплексирана от вида и килограмите си,не означава,че аз се правя на важна и значима в някакъв си форум. И ако ти стига акъла за толкова,че да погледнеш реално ситуацията,я която се намираме аз и ти ще осъзнаеш,че аз съм постигнала това,което искам по правилния начин,а ти уж си "свръх умница"(каквото сега се опитваш да демонстрираш),но ще сваляш 7 кг. за 7 дни и ще пиеш Лида. Смешна си.
П.С. Денят е повече от прекрасен и мисля да си разходя малкото дупе из някой парк и да хапна сладолееееееед!!!
А на теб приятно ти хапване на зелева супичка! :P
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd May 2010, 09:29
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Мда, може да се разходиш по мегдана
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd May 2010, 10:09
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ice Cream: Стига. Детска работа.
Като ти си си постигнала целта какво правиш във форума с диети?
Развалихте темата само.
Кака Лара, според мен искаше да каже, че като не сте го пробвали, няма как да знаете за действието върху вас и какви са точно страничните ефекти на хапчетата.
Според мен имаше в предвид, че можете да пишете: " Не съм пробвала хапчетата, но във вестниците, хората и т.н. казват/пише така и така. Аз лично не бих ги пробвала поради тези странични ефекти, който се говори, че имат."
Веднага започнахте да се карате и да си мерите г*зовете .. ужас..
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd May 2010, 10:14
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Права си, Енджи, ама не издържах. Просто ми писна от нейните спамове какво и кога е яла. Все си мисля, че може да си отвори тема "Колко съм красива" и да не спамва тук. А иначе точно това имах предвид за хапчетата - защото искам мнение от първа ръка, а не кой какво мисли за тях. Благодаря ти и преставам с инфантилното заяждане. Изпуснах си нервите
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd May 2010, 10:27
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ето ти мнение от първа ръка.
По един повод се сдобих с Лида без да искам. По-слабата формула, от най-новите, който са с Л-карнитин.

По принцип са 30 хапчета, аз изпих 18 за 5 седмици някъде, като ги пиех през 1-2 дни или 2 дена пия 3-4 почивам и т.н.
Целях основно с тяхна помощ да си променя режима на хранене.
По принцип, когато спираш Лида е препоръчително да ги разредиш на през няколко дена.

Свалях по кг. на седмица, като не съм гладувала, а целта ми е да сваля 8-9кг.
Приемах витамини заедно с Лидата и нямах никакви странични ефекти.
Научих се да не вечерям или да вечерям малко, което много добре ми се отрази на фигурата.

За сега -4кг., 3см. от бедрата, 3.5см. от ханша.

Лично моят план е да задържа сваленото няколко месеца без хапчета /даже съм ги спряла от 1-2 седмици/. След това, ако не съм свалила останалите ми 4-5кг. да направя още един тур с останалите 12 хапчета.
Важното е найстина да промениш коренно хранителните си навици иначе и хапчетата няма да ти помогнат.

Със сигурност на други хора им действа много по-зле, а някой даже нарочно си поръчват старата Лида, която е по-силна, за по-добър ефект. Чела съм много лоши неща, но се радвам, че при мен се развиха така нещата. Една мадама ми каза, че като пия витамините няма да имам проблем с хапчетата и беше права.
Не спах много първите няколко дни и ми беше малко криво, но свикнах да се наспивам по-бързо и да се чувствам бодра с много енергия.

Ако имаш въпроси - питай.
Аз лично направих своя избор и реших да пия хапчета, защото от 7 години съм на диети. Но също бях много изплашена от самите хапчета.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПолзвалилистеЛидаДаидайхуаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:05.