IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th December 2005, 13:40
eni eni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 1
По подразбиране Рядка коса

Здравейте!Имам проблем с косата, почти темето ми е оголено.Имах много гъста коса, но незнам, поради каква причина ми окапа.Много я тормозих като всяко младо момиче, но смятам , че не е това причината.Искам да попитам някой от вас или ваш познат дали си е присаждал коса,каква е цената и коя е клиниката ,където извършват такава процедура?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th December 2005, 19:24
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Ами спри да я тормозиш,прочети как да я подхраниш и иди на лекар да ти открие причината-стрес ли е,някакви хормонални проблеми ли,и да ти предпише съответното лечение.И чак ако това не помогне-ама първо много се постарай!-мисли за присаждане.Естественото е винаги за предпочитане
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th December 2005, 21:29
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

Възможно ли е косата да се изтощава,ако я държиш повече време вързана??
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th December 2005, 09:23
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Смятам,че да,ако е на конска опашка,силно пристегната назад.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd January 2006, 14:28
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране oh

Този проблем е болен и за мен. Само, че не сте изцяло правипо простата причина, че има различни видове косопад.
Аз например страдам от адрогеннен тип косопад или по-точно мъжки тип. Звучи страшничко нали, но при жените рядко се стига до такова пълно оплешивяване на горнаа част на главата. Косата оредява силно, а този косопад се предава по наследство. Майка ми има същия проблем. По принцип с повече грижи и подходяща прическа не се забелязва много, но си е гадно чувството.
Аз лично съм пробвала какво ли не... и в момента се мажа с един лосион по 3 пъти на ден и пия хапчета за подхранване. Така поне не пада още. Мога да споделя доста неща от опита си за който го интересува а и напоследък съм забелязала все повече млади момичета с този проблем. Аз съм на 20
.одини и също съм се замисляла за присаждане на коса... найй-вече за тази на Др Сердев защото е най-безопасно
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th January 2006, 14:56
Guchi Guchi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Хининовата вода дава вълшибин ефект.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2006, 20:38
ЧАРа ЧАРа не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Себурал форте е за косопад, бърз ръзстеж и пърхут. Пробвай ако искаш, това е извлек от корените на чемерика.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd February 2006, 21:35
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Аз лично съм ползвала и хининова вода и себорал форте. Втория е супер добър за пърхут. Ползвала съм какво ли не още в една тема в Пластична хирургия съм разказала накратко.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd February 2006, 22:09
Aislin Aislin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Dobrich
Мнения: 19
По подразбиране

Купи си шампоан FITOVAL ПРОДАВА СЕ САМО В АПТЕКИТЕ НЕ Е СКЪП КЪМ 6 ЛВ. НЯКАДЕ ИМА ЕФЕКТ. СЪЩО ТАКА СТАРИТЕ МАСКИ НА БАБА - СВИНСКА МАЗ И ГАЗ ИЛИ ЖЪЛТЪК+КИСЕЛО МЛЯКО+НЯКОЛКО КАПКИ РЕЦИНОВО МАСЛО
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd February 2006, 09:35
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Fitoval шампоан съм използвала поне 5-6 опаковки, а и съм пила и хапчетата им. те са подобни на мерц и ревалид, само, че по-евтинки.

Бабините рецепти хич не ми ги хвали грррр бррр
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Рядкакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:08.