IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1261  
Стар 8th May 2010, 22:23
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Ами за сладолед..то в това топло време за какво друго Аз днес към 20 часа вечерта понеже една колежка ходи до пикадили и й поръчах да ми вземе магнум шоколад сладолед,ама не знаех,че имало някви мега гоеми като колизеум и такъв ми взема и го изядох...към 22 часа идва моя приятел и ми носи пак сладолед във фуния някъв на дарко ванилия Айде пак хахаха изядох половин кило сладолед днес....а тези домашните и тях ще ги пробвам няма начин..не заради каллории ала бала,ами да видя какво ще се получи
Отговори с цитат
  #1262  
Стар 8th May 2010, 22:26
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
И аз да се включа че напоследък ви следя само за сладолед говорите

Аз моят сладолед си го правя с изцедено кисело мляко-сама си го цедя- и с разбити с миксер плодове плюс евентуално лъжичка-две домашно сладко пак разбити с плодовете, за да не е прекалено кисело. Най-готино ми става с ягоди или боровинки.ю
Сине,като каза домашно сладко снощио в 12 през нощта като ми се дояде сладко и имах под ръка един голям пакет на нестле бисквити и шкаф пълен с компоти и разбира се бурканчета със сладко от ягодиии и познай..замина си половиния пакет с бисквити и почти цялото бурканче сладко (ама пусто го много е вкусно)...ако си правя сладолед..на дали ще мина с 1-2 лъчижки Обичам да ми е по-сладко
Отговори с цитат
  #1263  
Стар 8th May 2010, 22:32
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Опс..пропуснах да спомена,че сладкото беше от ягоди и е наистина много сладичко с цели малки ягодки...но уникално вкусно...половин бурканче минимум не ми мърда на едно ядене,ако отваря едно бурканче
П.С. Тези дни нямам много възможност да се храня здравословно заради работата,нося си ябълки и ям по 1-2 на ден,но не се издържа,огладнявам много и като гледам колегите как си хапват КФС,Маки даки,вафли и сандвичи....поне днес минах с тези готовите пт пикадили-взех си за обяд една пилешка пържола и картофи по селски 200 гр и беше вкусно :P
Отговори с цитат
  #1264  
Стар 8th May 2010, 22:39
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Aбе момичета, вие отслабвате или дебелеете? Какви са тези сладоледи, какви са тия чудеса... аз сладолед веднъж седмично си позволявам (даже и по-рядко).

И много спамите ми се струва! ( без лоши чувства)
По темата...
Аз днес на закуска ядох овесени ядки с кисело мляко, после на обяд хапнах една пържолка (ммм, ями) след обяд изядох една ябълка и сега за вечеря ядох салата с домати и краставици и парче сиренце!

Досега не съм писала в темата, защото много не седя на компютъра и не се сещам да влизам в форума, но ще гледам да ви пиша по често!
П.С. Може ли да направиме някаква тема, в която всеки да казва колко кг е бил и колко е свалил, ако има такава тема вече, ако може едно линкче да ми пуснете. Или темичка с галерия (снимки с 'преди' и 'след'). Ще е полезно, според мен и ще се мотивираме още повече.
Отговори с цитат
  #1265  
Стар 8th May 2010, 22:50
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smile_angell
Aбе момичета, вие отслабвате или дебелеете? Какви са тези сладоледи, какви са тия чудеса... аз сладолед веднъж седмично си позволявам (даже и по-рядко).

И много спамите ми се струва! ( без лоши чувства)
По темата...
Аз днес на закуска ядох овесени ядки с кисело мляко, после на обяд хапнах една пържолка (ммм, ями) след обяд изядох една ябълка и сега за вечеря ядох салата с домати и краставици и парче сиренце!

Досега не съм писала в темата, защото много не седя на компютъра и не се сещам да влизам в форума, но ще гледам да ви пиша по често!
П.С. Може ли да направиме някаква тема, в която всеки да казва колко кг е бил и колко е свалил, ако има такава тема вече, ако може едно линкче да ми пуснете. Или темичка с галерия (снимки с 'преди' и 'след'). Ще е полезно, според мен и ще се мотивираме още повече.
Дам,сори за спама от моя страна! Но просто напиша нещо,прочета пак темата,сетя се какво съм пропуснала и така! А и съм изморена сега и така Аз сладолед ям да не казвам през ден,понякога и по-често,иначе напоследък не ми мърда всеки ден шоколад,бискити или нещо сладко. Но аз бях на диета преди повече от месец,даже 2 май,но сега не съм и не дебелея,а ям каквото ми се яде и не ми пука. кантара и мерките не мърдат,а сладолед и шоколад обичам-първото повече в това топло време!
Отговори с цитат
  #1266  
Стар 9th May 2010, 01:00
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от smile_angell
Aбе момичета, вие отслабвате или дебелеете? Какви са тези сладоледи, какви са тия чудеса... аз сладолед веднъж седмично си позволявам (даже и по-рядко).

И много спамите ми се струва! ( без лоши чувства)
По темата...
Аз днес на закуска ядох овесени ядки с кисело мляко, после на обяд хапнах една пържолка (ммм, ями) след обяд изядох една ябълка и сега за вечеря ядох салата с домати и краставици и парче сиренце!

Досега не съм писала в темата, защото много не седя на компютъра и не се сещам да влизам в форума, но ще гледам да ви пиша по често!
П.С. Може ли да направиме някаква тема, в която всеки да казва колко кг е бил и колко е свалил, ако има такава тема вече, ако може едно линкче да ми пуснете. Или темичка с галерия (снимки с 'преди' и 'след'). Ще е полезно, според мен и ще се мотивираме още повече.
Дам,сори за спама от моя страна! Но просто напиша нещо,прочета пак темата,сетя се какво съм пропуснала и така! А и съм изморена сега и така Аз сладолед ям да не казвам през ден,понякога и по-често,иначе напоследък не ми мърда всеки ден шоколад,бискити или нещо сладко. Но аз бях на диета преди повече от месец,даже 2 май,но сега не съм и не дебелея,а ям каквото ми се яде и не ми пука. кантара и мерките не мърдат,а сладолед и шоколад обичам-първото повече в това топло време!
Надявам се, и аз като сваля тези няколко килца, толкова лесно да си задържа теглото! И аз обичам да ям шоколад, най-вече като е топло.
Отговори с цитат
  #1267  
Стар 9th May 2010, 08:33
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smile_angell
Надявам се, и аз като сваля тези няколко килца, толкова лесно да си задържа теглото! И аз обичам да ям шоколад, най-вече като е топло.
Няма да ти е трудно,защото лятото килограми не се качват лесно-движиш се повече,потиш се,пиеш повече вода и освен това нямаш огромен апетит и в голямата жега не ти се ядат мазнотии Ако приемаш калории,колкото гориш-няма как да качиш,ти сама ще усетиш как трябва да се храниш след това :P
Отговори с цитат
  #1268  
Стар 9th May 2010, 14:57
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Сладоледче, ти за сладко от ягоди недей ми разправя- преди една-две години всяко лято ходихме на нашата планина и беряхме диви ягоди за сладко и отделно правехме сладко и от домашни големи ягоди... в такива промишлени количества съм яла тогава, чее... Кеф ти диви, кеф ти питомни, кеф ти комбинирани... страшна работа Ама вече нямам време да ходя да бера и карам само на сладко от питомни ягоди. Пак са домашни де, не от пазара, но дивите имат доста по-изразен аромат.

А иначе днес си взех козе сирене че от много време исках да го опитам. Направо се влюбих! Знам че е малко по-мазно от кравето, но аз обичам кисели неща и това сиренце е толкова кисело, че ми идваше всичките 300гр да ги изям на едно хранене! ммм....
Отговори с цитат
  #1269  
Стар 9th May 2010, 15:20
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Ехооо,това е дневникът на здравословно хранищите се!!!Я,се стегнете!

И да не съм напълно лицемерна да си призная- 200 гр. сладолед днес на обяд ометох и ми беше мноооого хубаво след това
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1270  
Стар 9th May 2010, 16:01
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Хахах, уж аз се карах за офтопика...

Днес станах в 2ч след обяд и закусвах обикновенни вафлички с кисело мляко, и сега след малко ще хапна една ябълка, че нещо пак огладнях. Хайде, после ще дописвам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:33.