IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1381  
Стар 2nd June 2010, 16:43
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

май отново аз ще се отчитам...
закуска- елда с мляко
междинно- череши
обяд- спанак, 1 филия хляб
следобяд- мюсли, ягоди
вечеря- отново мюсли(тук прекалих), кисело мляко, сладолед
Отговори с цитат
  #1382  
Стар 2nd June 2010, 22:07
Аватара на Eleonora_81
Eleonora_81 Eleonora_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: България, София
Мнения: 35
По подразбиране

lovebird, всеки има такива депресивни периоди, дори и тези, които не си го признават. Не веднъж ми се е случвало да мразя всичко и най-вече себе си. Тогава ми е черен света и не виждам смисъл в нищо. Но това е само един кратък период, всичко ще отмине. Намери си причина ( каквато и да е - приятел, приятелка, нещо което искаш, нещо което чакаш ), която да те стимулира и да те накара да се усмихнеш и да продължиш. Знай, че това ще отмине. Не се затварай в себе си. Я се виж, здрава, права, млада и красива жена си, нито си на смъртно легло, нито си тежко болна. Има толкова нещастия и истински нещастни хора по света, които въпреки всичко не са се предали, а се борят за всеки един ден живот. Помсли и ще разбереш, колко много имаш всъщност и каква късметлийка си. Започни да правиш нещата, които са ти носили позитивни емоции преди и престани да се изтезаваш. В момента ти подсъзнателно намираш всичко това в храната и храненето - с него си лекуваш депресията, а с глад се наказваш. Престани. Живота и неможе да се върти само около това, какво ще ядеш, кога какво си яла и колко още ще изядеш. Съжалявам за лекцията, която току-що ти изнесох..просто се мъча да помогна
__________________
Котката трябва да е лоша, защото иначе мишките танцуват..
Отговори с цитат
  #1383  
Стар 2nd June 2010, 22:14
Аватара на Eleonora_81
Eleonora_81 Eleonora_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: България, София
Мнения: 35
По подразбиране

Miss_Murderer, а къде са ти протеините . Основно храненето ти се състои от плодове и т.н. С това мляко не си набавяш почти никакъв протеин. Колко вече е писано тук за протеина ( основно той гради мусула), жизненоважен е. Хапни малко месо, риба, яйца, сирене, с една салата примерно. Тази храна не само, че засища доста добре, но и е здравословна и набавя нужното на организма ти.
__________________
Котката трябва да е лоша, защото иначе мишките танцуват..
Отговори с цитат
  #1384  
Стар 3rd June 2010, 09:28
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Eleonora_81
Miss_Murderer, а къде са ти протеините . Основно храненето ти се състои от плодове и т.н. С това мляко не си набавяш почти никакъв протеин. Колко вече е писано тук за протеина ( основно той гради мусула), жизненоважен е. Хапни малко месо, риба, яйца, сирене, с една салата примерно. Тази храна не само, че засища доста добре, но и е здравословна и набавя нужното на организма ти.
по принцип хапвам доста протеини, но вчера мен'то ми беше просто ужасно, затова и го пуснах. обещавам, че още днес се поправям, после ще пиша
Отговори с цитат
  #1385  
Стар 3rd June 2010, 13:08
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

ето за вчера, мисля че се справих по-добре, макар че има още какво да се желае. все пак очаквам мнения:
закуска- 2 филийки с извара, чаша мляко
обяд- пилешко филе, шопска салата
следобяд- пакет пуканки
вечеря- печено месо, салата, сладолед
Отговори с цитат
  #1386  
Стар 3rd June 2010, 21:42
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Хаха, Miss_Murderer, голяма страст към този сладолед имаш май :P Какъв го ядеш? А иначе това меню ми звучи по-добро от предишното. Изобщо да си призная честно, независимо от някои отклонения от така наложения стереотип за здравословно хранене, ти си ми нещо като идол за него ;р.
А да се похваля - днес не съм повърнала
Отговори с цитат
  #1387  
Стар 3rd June 2010, 22:30
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Браво и на двете ви ^^
Аааз обаче май ще е по-добре да повърна Сериозно, много зле днес:
шоколад Милка с цели лешници
сандвич от 2 малки филийк пълнозърнест хляб с малко (10-20 г) Снежанка и още по-малко лютеница
купичка череши
малка пилешка пържола от бут + 1/2 домат + 1/4 краставичка
200 г кокосов сладолед

Дали някой може да ми сметне калориите ?
Отговори с цитат
  #1388  
Стар 4th June 2010, 15:06
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Хаха, Miss_Murderer, голяма страст към този сладолед имаш май :P Какъв го ядеш? А иначе това меню ми звучи по-добро от предишното. Изобщо да си призная честно, независимо от някои отклонения от така наложения стереотип за здравословно хранене, ти си ми нещо като идол за него ;р.
А да се похваля - днес не съм повърнала
браво на теб, дано всеки ден да си така и да вървиш само напред! аз днес реших да го карам на плодове и зеленчуци, нещо като разтоварване, въпреки че количествата ми са доста големи. ето какво съм запланувала:
закуска- 1 банан, ягоди
междинно- 1 ябълка
обяд- ягоди, моркови
следобяд- 1 ябълка, моркови
вереря- мешена салата, ягоди

през целия ден- много чай, вода и 2-3 фреша
Отговори с цитат
  #1389  
Стар 5th June 2010, 21:27
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Здравейте момичета

Аз напоследък съм луднала по таратора, както всяко лято и се чудя дали да не мина една седмица само на него. Не като диета, ами просто обожавам таратор и лятото ям по две-три кофички кисело мляко разредени с по още една кофичка вода на всяка кофичка мляко и една-две краставици. Като плюс него миналото лято си хапвах отделно, а сега вече стомахът ми няма начин да побере цялото това ядене... Та се чудя дали ако слагам вътре и мазнина и орехи няма да се полуячи добре като прочистващ режим една седмица... малко ме е страх после да не се получи йо-йо ефект, но ще се старая да има достатъчно ядки в таратора и ще хапвам по доста от него.... все пак искам да чуя мненията ви, плийс
Отговори с цитат
  #1390  
Стар 5th June 2010, 23:42
Аватара на kit_kat
kit_kat kit_kat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Закуската я проспах, затова обяда ми беше подобен на една от обичайните ми закуски, но в по-голямо количество и с повече продукти.
Обяд(12h):
купа ягоди
3 с.л. овесени ядки + 1 с.л. сурови бадеми + 1 с.л. орехи + 1 ч.л. сушени плодове + 1 ч.л. мед
2 сушени кайсии, 1 сушена слива

Следобед(15h):
купа череши

Вечеря(беше ранна, около 18h)
китайска супа (суха, на Maggie)
парче сирене
3 резенчета франзела
1 настърган морков
2 сушени кайсии

Почти цял ден спах, защото съм болна с температура и ми е супер отпаднало.Дори не си подадох носа навън, защото температурите бяха около 30 градуса.Утре ще опитам да се поразходя и да направя малко леки упражнения.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:51.