IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th January 2012, 04:23
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране Тренировки вкъщи със Синди Крауфорд

Ще се радвам, ако споделите отзиви за тренировките на Синди - как сте ги съчетавали, колко пъти, по колко време, какъв е бил ефекта, и т.н. Доста положителни неща изчетох за тях /като домашен фитнес/ и май ще ги почна и аз , разбира се с подходящ хранителен режим, антицелулитна маска и мноооого вода
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th April 2012, 13:10
catwalk catwalk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Здравей,
не знам защо никой не е писал по темата ти ? Аз съм страшна фенка на тези тренировки и на Синди. Ефекта е наистина видим след около две - три седмици. Не те натоварват и не те карат да се чувстваш уморен, а същевременно стягат и моделират тялото. Супер са!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th May 2012, 14:50
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwalk Виж мнението
Здравей,
не знам защо никой не е писал по темата ти ? Аз съм страшна фенка на тези тренировки и на Синди. Ефекта е наистина видим след около две - три седмици. Не те натоварват и не те карат да се чувстваш уморен, а същевременно стягат и моделират тялото. Супер са!!!
Би ли споделила какъв "график" си си изготвила и съчетаваш ли ги с нещо? Предполагам си и с хранителен режим ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st May 2012, 12:29
catwalk catwalk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Здравей
в момента не тренирам, защото съм с малко дете, но преди да забременея през ден се занимавах със спорт. Първо кросче около 25 мин. и след това упражненията на Синди. Те са 30-40 мин., знаеш. Редувах ги. Когато ми доскучае, тренирах тае бо.

Относно хранителния режим - закуска овесени ядки, много вода, плодове, салати, почти не ям месо, въпреки, че трябва.
Но не съм се ограничавала особено, просто не прекалявах с тестото и сладкото.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТренировкивкъщисъсСиндиКрауфорд
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.