IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 21st May 2011, 19:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не знам дали изобщо се продават он-лайн,но аз никога не съм купувала по този метод,защото офисът им е до вкъщи
И не,не съм дистрибутор-НЯМАМ ИЗГОДА.Пия ги и хора от семейството ми също
Не ме вълнува кой какво агитира и тн.,аз си знам за себе си
Между другото не са ли единствените био добавки признати от СЗО
Не знам за твоята приятелка,ама майка ми свали 10 кг с тях
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #132  
Стар 9th June 2011, 16:39
Аватара на Белисима
Белисима Белисима не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Bulgaria
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте и от мен аз също искам да споделя моето мнение за продуктите на Vision от страната на човек, който ги е използвал.Аз ги използвам от три години.Причината да започна да ги пия са заболяванията ,които имах и честно казано в началото не вярвах,че могат да ги изчистят, но имах нужда да повиша имунитета си.Всяка зима бях на антибиотици,често боледувах,в резултат на което получих хронична кашлица, колит,бъбречна криза прекарах и нещото което най-много ме притесни е обилното акне което ми се появи.За един млад човек,това знаете е доста неприятно.
Пих ги по програмата,която ми направи човека,който ми ги препоръча.Няколко месеца по -късно усетих как проблемите ми започнаха да се поизчистват.Сега смея да твърдя,че ги нямам.Личната си докторка не съм я виждала от както ги пия,а в аптека не съм влизала за тези три години изобщо.Родителите ми също започнаха да ги ползват,брат ми,децата ...и най-важното не съм чула за някой покрай мен да не е доволен.Продължавам да ги пия за профилактика,защото съм осъзнала,че няма от къде организма ми да си набави нужните витамини и минерали.Смятам че е глупаво да мислим че лекарствата могат да ни изчистят проблема или че храната ,която ядем набавя нужното на нашите клетки,за да функционира организма ни нормално или да смятаме че на нас няма да ни се случи най-лошото,защото сме късметлии...))
Това е като цяло от мен.Всичко добро на всички)
Отговори с цитат
  #133  
Стар 9th June 2011, 17:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Браво Белисима,радвам се за вас.Аз и баща ми ги пием и сме предоволниНа изследванията ми в Александровска болница казаха,че за всичките години практика не са виждали по-здрав човек с такива добри резултати!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #134  
Стар 3rd February 2016, 22:02
jujitka jujitka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: sofiq
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте, доволна съм от продуктите на VISION. Те ме спасиха от тежък кожен проблем. В момента вече не ги взимам. Имам 2 шишенца Detox, 2- Pax Forte i 1- Antiox в излишък. Продавам ги на половин цена. Пазя и бележката от офиса, в случай, че някой се съмнява в достоверността. Ако имате интерес, пишете на лично
Отговори с цитат
  #135  
Стар 14th June 2016, 16:56
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

И аз съм чувала хубави неща за тази компания и продуктите и, но за жалост за средностатистическият българин идват доста солено.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗнаетелинещозаВижънпродуктите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:56.