IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th March 2012, 18:04
miss_maria miss_maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
Smile Как да се справя с целулита?

Здравейте! Имам проблем с целулита и ходя на процедури със целутрон. За сега няма желания ефект. Имате ли някакви впечатления или мнения за този вид лечение? Можете ли да ми дадете съвет за терапия, която наистина помага?

Поздрави!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd March 2012, 16:13
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране целулит

http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=42
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th March 2012, 15:51
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Това, което съм прочела за целулита е да се пие по много вода през деня, много движения или спорт и балансиран начин на хранене. Това е много по-добре от всякакви козметични средства и манипулации, защото помага на цялото тяло...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th April 2012, 16:55
fitnessshop fitnessshop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 43
По подразбиране

Най-добрия начин за премахване на целулита е като се ходи редовно на фитнес. Правилно хранене и повече течности.
__________________
http://dm-fitnes.com/
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th April 2012, 22:36
catwalk catwalk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Здравей, за да се справиш с проблема е добре да ограничиш до минимум сол, захар и газирани напитки. Повече вода и движение. Успех.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd May 2012, 10:27
kristina iv iv kristina iv iv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 19
По подразбиране

Ето една адски интересна и полезна статийка.
„Еко” борба с целулита
Целулитът не е просто козметичен дефект и трябва да се постараем да спрем развитието му. Как може да стане това?
http://www.ecomedia.bg/be-eco/ecolog...y/article/3785
На мен ми беше много интересна
Надявам се и на вас
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th May 2012, 13:51
Virgin Virgin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 15
По подразбиране

От собствен опит мога да кажа, че целулитът не се премахва нито със спорт, нито с мазила, нито с ограничаване на газирано и пиене на вода. целулитът е заболяване на съединителната тъкан и трябва да се лекува "отвътре". Аз лично не пия газирано от години, не ям хляб и тестени изобщо, спортувам редовно какво ли не - йога, фитнес, тае-бо и т.н. Въпреки всичко в един момент се оказах с доста целулит, направо не можех да се гледам и се чудех какво да направя. Правила съм си масажи с вендузи, с мед, антицелулитни кремове - нищо, ефекта беше минимален. Това , което открих и има ПОРАЗИТЕЛЕН ЕФЕКТ върху целулита /моят намаля драстично/ е пречистване на организма с кафяв ориз. Ефекта от този режим е именно върху съединителната тъкан, ставите и храносмилателната система. Доколкото знам произлиза от Тибет. Прави се 40 дни минимум, аз в момента съм на 15 ден и вече виждам ефекта. Освен всичко останало се свалят и килограми и не е толкова труден за изпълнение.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th July 2012, 17:20
denil denil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Ето ти и още една идея - изпитана е. Като си проконтролираш храненето и обмяната на вечествата, пречистването - после по-лесно и целулита ще изчезне - alloe.net/publikacii/otslabvane.pdf
Ето и за целулита - alloe.net/toningkitbody.html
Тука има и резултати - alloe.net/publikacii/rezultati_otslabvane.pdf
До сега винаги е имало ефект, дори и при хора с хормонални проблеми, които в повечето случаи са в основата на напълняването.

Само да сменя темата с нещо, което ме вълнува сериозно. Преди няколко седмици разбрах, че трябва да сме кумове и от тогава до днес постоянно мисля за различни пожелания за младоженци от кумовете. Не успявам да намеря много, а времето до сватбата наближава. Влизам във всякакви сайтове за пожелания и така намерих сайта за пожелания за нова година - Napred.BG. Там между другото има и различни СМС за рожден ден, Пожелания с SMS за РД - Napred.BG. Е, има и реклами. Например има една много досадна реклама на някакъв валутен калкулатор, но то без реклами, няма да ги има и безплатно всичките тези пожелания.

Последно редактирано от denil : 9th October 2012 на 08:18
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd August 2012, 12:14
ditkata ditkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,

каквото и да си пишем това е гадост, от която няма отърваване. Аз лично не съм започнала с "премахването" му, но имам опит от сестра ми. Над 15г тя спортува 3пъти в седмицата, ограничава газирано, спря да яде само някакви салати и тн. Развали си тотално организма заради диети и пак си има целулит. Единствено подобрение има от LPG.
Аз съм доста несериозна по темата, но с напредване на годините ще трябва да се променя
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd August 2012, 13:33
adriyana85 adriyana85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Понякога причините за появата на целулита могат да бъдат хормонални и да не са свързани по никакъв начин със здравословния или нездравословния начин на живот, които водим. Познавам слаби жени, които ходят по два-три пъти седмично на фитнес и се хранят балансирано, но пак си имат портокалова кожа. При всяка жена този козметичен дефект се развива по-различен начин, защото организмите ни са много индивидуални и различни. На мен например изключително положително ми повлия редовното тичане в парка и пиенето на много течности. Вярно - целулитът ми не изчезна напълно, но за сметка на това значително намаля.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасесправяцелулита
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:08.