IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th September 2013, 10:05
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране Протеин подходящ за момиче

Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате протеин, от който няма да задържа вода, и който да ми помогне да се изчистя. Търся си нещо, което да е без въглехидрати, без захар, максимално изчистен. И ако може да не е безбожно скъп
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th September 2013, 11:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Да изчистиш от протеин???Без въглехидрати???Че от какво би следвало да е направен????
Има различни видове с различно съдържание на протеин.Конопеният, граховият /които аз пия/са без захар и са много полезни,защото са напълно чисти и органични.И са подходящи за всички хора
А спортните протеини по принцип са вредни,защото зная от най-добър приятел как се извличат и правят!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th September 2013, 13:01
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

За твойте цели най-добре е да ползваш яйчен протеин, който не съдържа лактоза и по този начин не задържа вода. Bulk Powders предлагат такъв неовкусен с много висок процент протеин. Освен това яйцето е най-пълноценният източник на аминокиселини и не случайно служи за еталон на всички останали протеини.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th September 2013, 13:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Да,яйчният протеин е номер 1,но аз не си купувам такъв,а направо набивам яко белтъците на пъдпъдъчите яйца/сурови/ или кокоши белтъци на тиган,тоест като омлет.Стигала съм до 20 броя на ден,но при мен не е особено добре,защото принципно съм доста релефна и тва не ми харесва.Затва предпочитам по 2 опаковки от пъдпъчите яйца,че са доста богати и на мазнини.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 26th September 2013 на 13:40
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th September 2013, 19:09
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако нямаш проблем с лактозата, всеки едни протеин ще ти върши работа, който да е най малко 80-85% белтъчно съдържание. За задържане на вода, единствено казеина има такива свойство, но освен ако не се явяваш на състезания трудно ще го усетиш.
Яйчния протеин си е супер, като биологична стойност, но цената там е висока и по този показател отстъпва на други протеини, и вкусът му е гаден, ако за някой това има значение.

Аз за мен лично съм си избрал суроватъчният изолат и то само марки, който предлагат неувкосен протеин, без всякакви гадни бой, ароматизатори и вредни подсладители и дори съм си намерил и такъв без соев лецитин, който го слагат на всички протеини, за да могат да се разтварят по лесно.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th September 2013, 15:20
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако нямаш проблем с лактозата, всеки едни протеин ще ти върши работа, който да е най малко 80-85% белтъчно съдържание. За задържане на вода, единствено казеина има такива свойство, но освен ако не се явяваш на състезания трудно ще го усетиш.
Яйчния протеин си е супер, като биологична стойност, но цената там е висока и по този показател отстъпва на други протеини, и вкусът му е гаден, ако за някой това има значение.

Аз за мен лично съм си избрал суроватъчният изолат и то само марки, който предлагат неувкосен протеин, без всякакви гадни бой, ароматизатори и вредни подсладители и дори съм си намерил и такъв без соев лецитин, който го слагат на всички протеини, за да могат да се разтварят по лесно.
Изолатът на Бълк е точно такъв, 97 % чист протеин без абсолютно нищо добавено. Изпил съм около 15 кг. вече и не мисля да го сменям.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th September 2013, 15:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз кой мислиш, че пия ?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th September 2013, 11:06
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

И като не е овкусен не е ли гаден за консумация, пак като шейк ли си го приготвяте, може ли повече информация за този протеин и картинка даже ако има няма да е лошо...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th September 2013, 13:12
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Този на Бълк е наистина неприятен на вкус, но е много хубав като качество. Аз съм много доволен. На шейк се прави, да. То си е на прах.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th September 2013, 14:12
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Този 97% изолата, няма как да е неприятен на вкус, защото вкусът му е точно, като вода, почти без вкус. За по лесно разтваряне може да се използва разтворимо какао, но не и нужно, защото с малко по дълго клатене се разтваря пак. Важно е обаче да не се клати силно защото се пени много, но и на това съм му хванал цаката, само клатя буркана или шейкъра като водовъртеж, няколко минути и се разтваря без да се пени
Малко марки има на пазара, които продават неовкусен протеин, повечето хора много гледат вкуса и даже са склонни да купят някоя марка само заради хубавият вкус.

http://www.bulkpowders.co.uk/shop-by...solate-97.html
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Протеинподходящзамомиче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:01.