IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th July 2015, 13:37
Maraya Maraya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 14
По подразбиране подкожни косми

Здравейте! Не намерих такава тема, ако има се извинявам за спама
Моля кажете ми как да се справя с подкожните косми. Епилирам се с епилатор и понякога с бръснач и краката ми са просто ужасни- целите са в белези от чопленето на подкожни косми и в червени петна. Пробвах с дълбоко ексфолиране преди епилация, но няма резултат..Вие какво правите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th August 2015, 14:49
Аватара на martina333
martina333 martina333 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 134
По подразбиране

И аз имам същия проблем. Опитвала съм много и различни продукти, но нищо не ми помага. Единственият начин да се оттървеш е с лазерна епилация.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th November 2015, 15:37
AGrandes AGrandes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Ехооо, много малко коментари? Предполагам, че има много жени, които се интересуват от тази тема. Аз си мисля, че лазерната епилация не е полезна и не искам да се подлагам. Предпочитам с кола маска или депилатоарен крем, но ми се появяват обърнати косми. Пробвала съм с ексфолианти за тяло под душа,и имат някакъв ефект, но не е оптимален. Споделете нещо по-ефикасно!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd December 2015, 08:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Акне аут активен лосион върши работа срещу врастнали косъмчета и пъпчици след епилация/бръснене. Маже се веднага след процедурата, след няколко часа пак и после още 3-4 дни по веднъж дневно. Мажете без да повтаряте, защото пък изсушава кожата.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd December 2015, 15:20
AGrandes AGrandes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Много благодаря, ще го пробвам и ще кажа дали и на мене ми действа. Онзи ден си направих кола на ръцете и сега около свивките имам ситни пъпки.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th December 2015, 16:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGrandes Виж мнението
Много благодаря, ще го пробвам и ще кажа дали и на мене ми действа. Онзи ден си направих кола на ръцете и сега около свивките имам ситни пъпки.
Най-добре ще видиш действието му като го почнеш веднага след процедурата, т.е. няма да ти излязат и пъпчици. Сега просто пъпчиците ще завяхнат.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th December 2015, 11:09
mirelka123 mirelka123 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Аз миналата зима имах ужасни проблеми с подкожните косми. От доста години имам подкожни косми, но никога не са ми правили чак такива проблеми. Миналата година не знам какво стана, но след като махнах космите с епилатор на следващия ден ми излязоха големи гнойни пъпки, някакъв ужас. Отидох на кожен доктор, за да ми изпише нещо против подкожни косми, а докторката ми каза, че няма нищо против това. Не знаех какво да правя и накрая се замислих дали да не пробвам с лазерна епилация https://www.youtube.com/watch?v=RCO-3H-F6-4 .Наистина ми помогна, вече нямам подкожни косми и не ми се налага да си правя рани в опит да ги премахна.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th February 2016, 15:45
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

И аз ще следя темата. Доста продукти и бабини рецепти съм ползвала, но нищо не помага. Дано някой да се включи с наистина нещо полезно и ефикасно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th April 2016, 14:21
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

На мен ми се е подвило косъмче от миглата в клепача. Първо си мислех, да пробвам сама с игла да поразкъсам отгоре кожата и да опитам да изкарам някак, та да мога с пинсета да го дръпна, но е толкова фино там нястото и взех да се чудя дали е безопасно. Случвало ли ви се е? Дали да ида доктор да го махне или е смешно за такова дребно нещо да ходя?
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th April 2016, 12:33
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Ако е само леко под кожата, пробвай първо в домашни условия. Ама помоля някой друг, сама ще ти е трудно, нали трябва да го затвориш окото. Но дезинфекцирайте игличката преди това.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: подкожникосми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:10.