IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 1st June 2008, 14:30
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Аз от днес започвам да спазвам режима, препоръчан ми от лекарката по време на теста, а и да се съобразявам със списъка храни Стискайте палци
Станах на обяд.. И затова не съм закусвала сухар, но си пийнах топла водичка и ефект имаше След това съм хапнала супичка от картофи с хляб бонус.. Светва ми червена лампчика като чуя картофи, но все пак..
Отговори с цитат
  #32  
Стар 20th June 2008, 18:24
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Вега

Здравейте!
Аз също правих теста Вега преди година. По време на самия тест всичко казано ми се стори прекалено познато. Неща, като да се яде 5 пъти на ден, да се яде само един вид плод за деня, да се пие вода преди хранене...
Успоредно с всичко, което правех, включително и Дюкан, се съобразявах със забранените за мен храни. За мен трудни за разграждане се оказаха свинско и пилешко, всякакво брашно, картофи, кафе, слънчогледово масло... Е, една година не ям свинско и избягвам пилешко, в супата слагам оризови спагети, готвя със зехтин...
Колкото до кафето, аз не пия кафе. Да, ама сваляйки много килограми, ми падна драстично кръвното. И реших да пия кафе. В резултат, качих 7 кг за 6 дни. Повече от 2 месеца се борих отново с тях. Естествено, вече никакво кафе!
Всичко казано дотук трябваше да означава, че ползам други режими- не описания по- горе "8 ч това, в 10 онова", но се съобразявам с данните от теста. Просто не ям това, което не трябва, без да си навивам часовника, за да ям това, което трябва. Не мога да преценя доколко работи, но аз за 1 година и 10 дни свалих 65 кг.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd August 2008, 15:02
elen4eto elen4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!Преди 2 дни си направих теста Вега. Надявам се да има ефект.Едва на 17г. съм а се боря с килограмите от 3 години с всевъзможни глупави диети(опитвам да сваля 5 кг.,но много трудно свалям).Ядях много неща, които мислех, че са добре за отслабването ми, но много от тях се оказаха вредни за моя организъм.Виждам, че много не са разбрали смисъла на този тест. Той не е диета,не е за дълъг период от време-6 месеца.Целта му е разнообразно хранене и изчистване на пренатрупаните под формата на токсини храни в организма.Т.е. ние сме яли сумати време някоя храна, от която уж се отслабва и толкова сме прекалили с нея, че вече ни действа зле и качваме при консумацията й.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th August 2008, 22:39
theloveisallweneed theloveisallweneed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 1
По подразбиране vega test

Ами това вега тест е много полесно майка ми си направи преди време отбелязоха и храните които не трябаше да ги яде и се ограничи от тях. Тя не беше дебела но мн б1рзо почна да сваля килограми като ядеше всичко освен някои храни
Отговори с цитат
  #35  
Стар 20th February 2009, 11:18
macka123 macka123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 1
По подразбиране Re: ВЕГА ТЕСТ

Цитирай:
Първоначално написано от liliata
Някой от вас правил ли е вега тест и има ли ефект от спазването на режима?
Аз си правих теста миналата година за първи път. Ефектът е поразителен, защото за 3 месеца свалих 8кг, които ми бяха съвсем ненужни.
Важната разлика е, че ти казват кои храни за полезни за теб, индивидуално, а не по принцип. Пример-всички знаем колко е полезен магданоза, но се оказа, че на мен не ми вличе добре.
Другата съществена подробност е, че не ме боли стомаха и изчезнаха куп други проблеми, които имах с храносмилането.
Според мен има голяма полза от такъв тест, без значение дали имаш проблеми с теглото, здравословни или се чувстваш здрав. Важно е да знаеш какво трябва да ядеш, което е полезно за теб.
Така че, действай!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 28th February 2009, 14:33
organsa organsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте на всички!Явно аз не съм от късметлийките като вас-от този тест нямах никаква полза.Направих го, дадох 80 лв и ...нищо при спазване на дадените препоръки!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 2nd April 2009, 13:38
Krisi_n Krisi_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 2
По подразбиране ЗНАЕТЕ ЛИ,ТОЗИ ТЕСТ МИ СЕ ПРЕДЛАГА ЗА 55ЛВ.......

ЕДНА ПРИЯТЕЛКА ИМА ПОЗНАТИ,А И ЩЕ СМЕ МНОГО ЖЕНИ.ОТ НЕЯ РАЗБРАХ ЗА МЪЖ,КОЙТО ЗА 7ДНИ СВАЛИЛ 7 КГ-НЕЗНАМ ИСТИНА ЛИ ИЛИ НЕ,НО...ТРЯБВА ДА СВАЛЯ ОКОЛО 12КГ,ЗАЩОТО СПРЯХ ЦИГАРИТЕ,А ПЪК ОТ НЕРВИ СИ ПОХАПВАМ ПОДОБАВАЩО ОТ ВСИЧКО ШОКОЛАДОВО,КОЕТО ПРЕДЛАГАТ СТОЛИЧНИТЕ СУПЕР МАРКЕТИ
ДА ПОПИТАМ И ВАС ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ?
__________________
Усмивката е моята запазена марка!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 2nd April 2009, 13:47
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Кое?
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 3rd April 2009, 08:46
Krisi_n Krisi_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 2
По подразбиране za WEGA TESTA

KAKVO 6TE ME POSAVETVATE?
__________________
Усмивката е моята запазена марка!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 3rd April 2009, 09:22
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Аз съм скептично настроена към този тест и ще кажа защо. Моя приятелка наскоро ходи да си прави такъв заедно с мъжа си и девер си. Та от 100-ина изброени храни - някои са маркирани в зелено - позволени, други в жълто - да се приемат рядко и третите са в червено - напълно забранени. Това което ми направи впечатление от трите теста които видях е че общо взето и при тримата - ВСИЧКИ здравословни неща са оцветени в зелено При нездравословните има някви различия от сорта че единия можел да консумира олио другия не можел - абе общо взето глупост е това за мен...Много ясно че като се храниш здравословно ще отслабнеш с тази разлика че за да ти го кажат трябва малко и в джоба да се бръкнеш. Ето аз ти го казвам безплатно
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЕГАТЕСТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:24.