IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st August 2011, 21:55
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Аз също имам лунички и много си ги харесвам!!
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th August 2011, 00:01
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ако щете и с кал да се мажете, бяла порцеланова кожа без следи от лунички няма как да се постигне....аз просто целогодишно не излизам без крем за лице с висок фактор и ги държа на прилично положение...и тук ме напушва смях, спомняйки си предишни години, в които с манията за по-тъмно тяло и лице, прибирайки се от плажа , приличах на стреляна с пушка в лицето )))
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th September 2011, 12:41
Аватара на sladkaotrovaaa
sladkaotrovaaa sladkaotrovaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Аз също имах лунички до преди една седмица. В един буркан сложих 3 с. л. прясно мляко и 1с. л. винен оцет. Мажа се всяка вечер, първо почнаха се осветлява и сеге въобще ги нямам.Но поне 1 седмица трябва да се мажете.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th January 2012, 17:29
ivan_kostov10 ivan_kostov10 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране Lunichki

Zdr,moga da vi preporycham edin krem koito e mnogo efektiven za lunichki vidqh go ot edin forum.Ima iskluchitelen efet polzvam gi ot 3 dena i lunichkite mi sa mnogo isvetleli,v drugiq forum kazaha che tova momiche si e premahnalo lunichkite.Markata na krema e KRAUTERHOF ima mnogo vidove as polzvam ot SHII i ot ALOE VERA,tova momiche e polzvalo ot aloe vera i kazva che za 6 dni sa i se premahnali,kysmet.Syvetvam vi da go probvata mojete da si go zakupite ot drogeriite 250ml stryva 5 lv a 150ml, 3,20.Nanasq se vyrhu pochistena koja as se maaj i s dvata sutrin i ve4er sutrin pyrvo nanasqm krema s aloe,koito zagrqva kojata i q pochistva,sled 2 chasa go izmivam i nanasqm drugiq krem koito stoi prodyljitelno na kojata,(iskam da kaja che primerno 3 chasa usheshtash kojata si meka,gladka).
Отговори с цитат
  #25  
Стар 8th January 2012, 13:54
Аватара на tevolira
tevolira tevolira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 20
По подразбиране

според мен луничките са много чаровни
Отговори с цитат
  #26  
Стар 9th January 2012, 12:50
Lolly_Dolly Lolly_Dolly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 22
По подразбиране

И аз смятам, че са чаровни, но все пак зависи от количеството и цвета. Имам позната, която няма празно място на лицето от лунички и тя малко или много се комплексира.
Но пък, аз съм на мнение, че жената може всеки дефект да превърне в ефект.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th January 2012, 23:22
Аватара на nelly_97_
nelly_97_ nelly_97_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkaotrovaaa Виж мнението
Аз също имах лунички до преди една седмица. В един буркан сложих 3 с. л. прясно мляко и 1с. л. винен оцет. Мажа се всяка вечер, първо почнаха се осветлява и сеге въобще ги нямам.Но поне 1 седмица трябва да се мажете.
Може ли да опишеш по-точно ? : )
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th March 2012, 19:18
ReNiDD_86 ReNiDD_86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 53
По подразбиране

здравейте,
искам да ви представя моят блог: http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/ ще намерите полезна и интересна информация за здравето и красотата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лунички
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:51.