IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 11th January 2012, 10:23
katerina22 katerina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: sofia
Мнения: 18
По подразбиране

Препоръчвам Натуралакс на Natures Way той не съдържа Сена и не образува колики.Съдържа джинджифил,копър, алое вера, мента,малина и др. в опаковки е по 20 и 100 капсули и е доста евтин има го в повечето аптеки.На мене ми помага много и няма никакви странични ефекти. Успех!!
Отговори с цитат
  #662  
Стар 17th January 2012, 15:12
Lolly_Dolly Lolly_Dolly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Абе и аз преди година и нещо се чудех на мои познати какво толкова реват за това, че имат запек и не мислех че е нещо сериозно. Но като се случи така, че моят доведе и до хемороиди, спрях да се смея.
Сега съм добре, благодарение на лекарска намеса и се надявам да не ми се случва пак нещо подобно. Така, че обръщайте си внимание докато е време.
Отговори с цитат
  #663  
Стар 31st January 2012, 21:39
petiapee petiapee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Ами аз си рупкам крушки през ден и нямам проблеми. Е верно малко скъпичко ми излиза и трудно се намират в различните сезони, ама само те ми помагат. Имам лениви черва.
Отговори с цитат
  #664  
Стар 3rd February 2012, 11:13
katerina22 katerina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: sofia
Мнения: 18
По подразбиране

Натуралакс е решението!Изцяло на билкова основа ,няма странично действие и е много ефикасен.Преди две години аптекарката ми го препоръча и си реших проблема.
Отговори с цитат
  #665  
Стар 20th February 2012, 12:44
MegaMind MegaMind не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Lolly_Dolly,
Мога ли да те запитам как си реши проблема с хемороидите, че от известно време се боря с тях и билковите отвари не помагат. Явно трябват радикални мерки.
Отговори с цитат
  #666  
Стар 22nd February 2012, 11:07
Lolly_Dolly Lolly_Dolly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Ами някъде бях писала, че ми помогнаха в он клиник в София. Доста го бях закъсала, ама там специалиста беше добър, подробно ми обясни всичко и не ме боля. После някакъв крем ми изписаха да се мажа. Нямах никакви усложнения и вече доста време се чувствам екстра
Отговори с цитат
  #667  
Стар 1st March 2012, 13:25
MegaMind MegaMind не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Мерси за инфото Лоли, ходих там и съм доста доволен. Наистина лекаря го биваше, внимателен и доста подробно обяснява. Сложиха ми някакви пръстенчета и хеморидите сами си паднаха. Сега и аз се мажа с крем.
Не вярвам колко лесно беше, а колко време се мъчих.
Добре, а ти сега казваш че нямаш проблеми, ама може ли пак да се появят след време? Забравих да питам лекаря за това....
Отговори с цитат
  #668  
Стар 7th March 2012, 23:00
ReNiDD_86 ReNiDD_86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 53
По подразбиране

интересна статия за запека и действието магданоза можете да откриете тук : http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/
Отговори с цитат
  #669  
Стар 6th January 2013, 20:26
sexylita sexylita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Доста подробна информация по темата има тук http://www.obichaikoremasi.com/top-tummy-tips/
Отговори с цитат
  #670  
Стар 7th January 2013, 11:17
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Запек е една от основните причини за поява на хемороиди и за да се избегне този здравословен проблем е необходимо да се спазва определен хранителен режим. Употребата на медикаменти също помага, но това е само временно тъй като повечето от тях водят до привикване на организма и действието им значително намалява. Ето повече информация, относно това как трябва да се храним при поява на запек: http://hranene.framar.bg/%D1%85%D1%8...BF%D0%B5%D0%BA
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:38.