IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th March 2006, 16:57
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране Лунички

Знаете ли нещо по-грозно от луничките и ефикасни начини поне да станат по-малко видими?Особено пролет като цъфнат преди първите цветя,ми иде да ги изстържа с ножа
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th March 2006, 17:24
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране FTV

Пусни си Фешън канала и се успокой. Там всяко момиче е с лунички. Те те различават от нас- тези, които нямаме лунички. Научи се да си ги харесваш, както другите ти ги харесват.

И си спомни Пипи- едно от най-известните момичета на света, и то е с лунички.

Пусни ножа внимателно на пода и с бързи крачки излез от вас и се радвай на хубавото време
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th March 2006, 18:15
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

На колко години си???
Аз също имам лунички и честно да си кажа си ги харесвам. Не са от онези рижавите, моите са по-тъмни и на русата коса мисля, че не стоят зле...научи се да се харесваш такава каквато си!!!
Иначе сок от лимон помага да изглеждат по-незабележими ...мажи се вечер преди сън, имаше и други бабини рецепти, но в момента за това се сещам
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th March 2006, 20:18
Pepina` Pepina` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Лунички-и аз ги имам... знам,обаче една ефикасна рецепта против тях,ама надали ще ти хареса: семена от пъпеш със сока се слагат на лицето и след 4-5 процедури трябва почти да ги няма(луничките). Чувала съм че била страшно ефикасна ама не съм я пробвала.
Аз познавам,обаче и много красиви момичета, които също имат лунички,така че ако не се получи не се отчайвай
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th March 2006, 23:06
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Ще пробвам с пъпеша,но трябва да изчакам до лятото .Засега се трия до пожълтяване с лимон и веднъж седмично слагам кисело мляко.И да има ефект,мнооого е слаб.Но никакво отказване!Аз съм с тъмночервена коса и много бледа кожа,която никога не почернява или почервенява,затова луничките се открояват грозно,все едно са нарисувани.Иначе на руси момичета,с тен,стоят много сладко.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th March 2006, 09:32
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Ако искаш пробвай и този вариант:

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th March 2006, 16:04
Pepina` Pepina` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране

да...права си Hаташа,за русите и луничките но аз не съм руса Една приятелка ползва това с пъпеша и мноого и помага.Наистина нейните лунички бяха като нарисувани с молив за очи,но след 3-4 процедури толкова избледняха, че вече почти не се виждат.Kазва,обаче че малко щипело,докато семената са на лицето.Само изчакай да дойде лятото идавай(щото сега няма пъпеши)! Аз направо съм удивена! Ама може и да се дължи на това,че при всеки човек различните неща действат по различен начин...Въпрос на гени или нещо такова може би,така че ако при теб не се получи не се отчайвай и пробвай с нещо друго Айди успех
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th March 2006, 18:20
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Благодаря,непременно ще пробвам рецептата с пъпеша.А за крема "Мелабел" има нещо,което ме притеснява,но може и да греша.В упътването не се споменава,че е противопоказано да се използва заедно с крем с вит.А,както пише в сайта.В сайта пък пропускат да споменат важната"подробност",че кремът съдържа hydroquinone,който при предозиране може да изгори кожата и дори да предизвика рак.Но колко е предозирането??В САЩ например крем с това се ползва под наблюдението на кожен лекар.След като не мога да си отговоря на тези въпроси,се обръщам към домашните рецепти-пъпеши,лимони и плодови салатки По-добре да ми викат "див келт"(заради червената коса и бялата,луничава физиономия),но да съм здрава А ако знаете и други рецепти,момичета,казвайте!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th March 2006, 09:46
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
В САЩ например крем с това се ползва под наблюдението на кожен лекар.
В САЩ и аналгин не можеш да си купиш без рецепта от лекар, много са особени тея хора
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th August 2006, 15:48
valito0 valito0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1
По подразбиране

някой може ли да обясни по - подробно как да използваме семената от пъпеш..и колко време трябва да седят върху лицето.благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лунички
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:19.