IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 18th June 2014, 17:50
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Само ще ти кажа за етиката му , не искаха да ми дадат епикриза(явно знаеха какво мазало е направил) , въртяха ме 2 седмици след настойчиво питане от мен, Димитров ми даде един лист , на който името на Джамбазов не фигурираше и в епикризата въобще не пише какво е направил. Димитров и Джамбазов, мишоците така и не ми казаха какво са правили , само Ходжев още на следващия ден след операцията се изпусна , че ония 2 пъти е правил нещо и го е развалял , щото не могъл да го направи.
Това не е нормално, по какъв начин този човек носи отговорност за деянията си ?
Отговори с цитат
  #492  
Стар 18th June 2014, 18:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Разбира се, че в България изостават доста в тези операции спрямо световните стандарти. Говоря като процент успеваемост и особено не малък брой неуспешни корекции при сравнително лесни за правене носове. За по сложните въобще няма да говоря, самият факт, че никой не идва в България да си прави ревизия от другите държави при тези цени е показателен за нивото в България на тези операции.

При мамопластиката обаче не е така и нивото е доста високо и за такива операции идват и от чужбина хора. Обаче най-неприятното при нас за ринопластиката е отношението на хирурзите, но не преди първата операция, а когато нещо не се получи и резултата е лош и тогава всъщност се вижда кой е професионалист и човек. Аз за това не се впечатлявам, когато някой каже един кой си хирург, колко бил внимателен и какво отношение имал на консултацията и след операцията, много ясно, че всички ще се представят на ниво тогава.

За мен обаче са най-показателни тези случаи като на Nenna , това за мен е достатъчно, няма какво да го коментирам дори !
Отговори с цитат
  #493  
Стар 18th June 2014, 20:47
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
За мен е касапин и за д-те , които ме видяха . Мога да ти пратя снимки да видиш колко "хубаво" пипа пловдивския касапин. Въобще не ми дреме на кой , какво е направил . Важно е че при моя и много други случаи този човек показа че е некадърен и безотговрен най-вече.
Да, прати ми на Лс да видя какво е направил.
Аз съм гледала доста носове направени при него, из между тях доста хубави, даже чудесни и някой, които естетически не са добри.
Но не съм виждала чак обезобразяване.
Отговори с цитат
  #494  
Стар 18th June 2014, 21:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Думата - "обезобразяване", за всеки ще има различно значение. Достатъчно е да след операцията да получиш по лош нос от колко преди нея и това също влиза в графата обезобразяване !

Във форума има случаи на хора, който са си правили ревизия в чужбина след негови творения. Все пак не е правил само той грешки, едва ли има хирург без такива !
Отговори с цитат
  #495  
Стар 18th June 2014, 21:25
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Точно такъв смисъл внасямм и аз под думата "обезобразяване", когато след операцията носът стане по-зле отколкото е бил.
Отговори с цитат
  #496  
Стар 18th June 2014, 21:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако не се лъжа Нелка има и при него операция и тя беше споменала, че след всяка операция носа и ставал по зле. Джамбазов не е добър на върховете, особени при месестите носове и там резултатите са му най-слаби !
Отговори с цитат
  #497  
Стар 19th June 2014, 13:24
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако не се лъжа Нелка има и при него операция и тя беше споменала, че след всяка операция носа и ставал по зле. Джамбазов не е добър на върховете, особени при месестите носове и там резултатите са му най-слаби !
Когато не сте сигурни в спомените от прочетеното не подвеждайте аудиторията. По отношение на Джамбазв, Нелка е писала, че след намесата му носа и е имал подобрение, друг е въпросът, че това съвсем не е било достатъчно!!!
Отговори с цитат
  #498  
Стар 19th June 2014, 14:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Когато не сте сигурни в спомените от прочетеното не подвеждайте аудиторията. По отношение на Джамбазв, Нелка е писала, че след намесата му носа и е имал подобрение, друг е въпросът, че това съвсем не е било достатъчно!!!
Ето и спомените ....

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Най-лошото, което може да направиш е да отидеш притеснена на операция. Мен няколко пъти ме предупредиха преди да се оперирам, че ако имам месест връх, Джамбазов не е моя човек. Аз не послушах. И сгреших.
Ако имаш просто гърбица за оправяне, има голяма вероятност доцента да се справи. Ако имаш работа по върха обаче, може и да останеш разочарована..

Това може би го повтарям за 100-тен път тук.
Никой не цели да ви шашка. Просто казваме в прав текст къде го и къде не го бива доцента.

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Никой не искам да отчайвам!
Просто призовавам за реалистичен поглед върху очакванията ви и до къде ще бъдат посрещнати.

Ако искате малък, сладък нос от голям и месест - Джамбазов НЕ Е ВАШИЯ ЧОВЕК ! точка! Няма случай негов, в който това да се е случило!

Ако това са вашите очаквания - оперирайте се в чужбина!

Категорична съм! И заставам напълно зад думите си! Не защото искам да стресна някой, а защото ако мога на някой да спестя това, през което аз минавам в момента, цялото това премеждие би имало някакъв смисъл...

Аз лично, и още доста негови пациенти, в момента сме се насочили към Истанбул. Да видим дали там ще успеят да се справят с вълната от грозни ревизии, която приижда от България..
Това по добре ли, но не няма нужда да го коментираш, аз прочетох още тогава колко много време си отделила да защитаваш Джамбазов, нали твоят нос го е направил и това за теб е достатъчно да прецениш, че той е богът носовете, безгрешният вездесъщ хирург.

Защо коментираш мен, всеки сам може да си прецени как да приемам моите мнение и макар и да не съм оперирам и аз имам право да коментирам. Коментирай мнението на Nenna или на другите недоволни, които са имали операция при него !

Важно е да се коментирам лошите резултати за всеки един хирург, за да не си мислят хората които тепърва ще се оперират, че добрият резултат е гарантиран. Важно е защото вече знам няколко случая на момичета, които въобще не са имали наложителна нужда да си коригират носовете, но са го направили и след това им е станал по зле и сега много съжаляват за решението си.
Отговори с цитат
  #499  
Стар 19th June 2014, 20:12
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Pufpaf, аз твоето време да вися, да се ровя в профилите и мненията на потребителите нямам! Извадените цитати не са крайното и обобщение по това, което и е направил Джамбазов!

Безрезервно не съм защитавала никой, дала съм обективна оценка на фактите в конкретния случай с мен!
Не знам обаче ти как се осмеляваш да препоръчваш този или онзи при условие, че всичките ти постове се базират на това чул, прочел и пр. Дори не си ходил на консултации!

Има огромна разлика от обикновен драскач и човек примерно, като Keery, чиято полза за форума е огромна !!!
Отговори с цитат
  #500  
Стар 19th June 2014, 23:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сгрешила си човека на който да си изливаш негативната енергия !
Ако някой прегледа темата от начало, ще види, че твоето появяване в нея е винаги, когато някой е писал нещо което не е хубаво за Джамбазов !!!

Нищо обаче не казваш след постовете на Nenna и на Кееry абсолютно безмълвие. Ама то няма как да кажеш нещо, щото излагацията ще е пълна, но прецени, че аз съм удобен да ме коментираш и да защитиш професора, който само няколко поста по назад го направиха на салата.

Дори не усещаш как изпадаш в конфузна ситуация, емоциите ти пречат на правилната преценка и пиеше неща, които са не добре премислени.
Кой съм препоръчвал ?

Я да видим сега колко си сигурна в твоите спомени !

Втората огромна грешка - нима вярваш, че от една консултация и операция и вече всичко ти е ясно за ринопластиката, а тези които нямат операция и те не знаят нищо ?

Инак за Keery съм съгласен, че мненията са му много полезни и благодарения на него се вижда и какво е нивото на "светилото" Джамбазов !

Това дали аз съм полезен или не, ще го кажат хората на които съм отговарял и коментирал и тези на които съм им правил фотошоп и съм им писал и те са били страшно доволни и благодарни и аз съм бил много щастлив, че съм им помогнал.

Писали са ми и много момичета, които вече са имали първа операция, но за съжаление неуспешна и съм видял, че някои са били тотално незапознати с ринопластиката и нивото на различните хурурзи, което не е нормално, та нали според теб който е бил на консултация и е имал операция трябва всичко дам у е ясно.

Аз съм един от малкото тук, които няма пристрастия и това ми позволява да давам обективни мнения !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:09.