IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th December 2008, 11:04
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

добре де, който си е правил цици при него нека разкаже малко повече. ако не се притеснява и снимки да пусне - интересувам се как работи този доктор.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th December 2008, 08:40
cveti_v cveti_v не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 39
По подразбиране

Негова пациентка съм, препоръчвам го горещо на всички, които искат да се възползват от услугите на пластичната хирургия! Очарована съм от професора и екипа му. Не бих се доверила на друг.
__________________
I Depend On Me...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th December 2008, 15:22
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cveti_v
Негова пациентка съм, препоръчвам го горещо на всички, които искат да се възползват от услугите на пластичната хирургия! Очарована съм от професора и екипа му. Не бих се доверила на друг.
Цвети,не мога да си обясня защо нито една негова пациентка не показа сними на работата му,но всички горещо го препоръчват.
П.П.И не е професор,доцент е
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th December 2008, 01:40
cveti_v cveti_v не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 39
По подразбиране

Не съм редовна в сайта, нямам наблюдения какви снимки се показват. Говоря от собствен опит, не налагам мнението си, всеки е свободен да взима решение. Аз за себе си мога да кажа, че съм доста скептична и правих много консултации при различни специалисти, както в България, така и навън преди да се подложа на операция. Не съм от хората, които приемат всичко на доверие. Имах специфичен проблем и минах дълъг път, докато намеря правилното решение. И смятам, че екипа работи на високо ниво, лечение, което може да получите и другаде, но не и в рамките на БГ. Честно да кажа, бях се разочаровала и смятах да се оперирам навън, но консултацията с екипа промени моето решение. За себе си съм категорична, за този момент, за моя проблем това беше най-доброто. By the way, ако не ме лъже паметта наскоро стана професор.
__________________
I Depend On Me...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th December 2008, 09:30
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Всъщност попитах защо пациентките му не показвате снимки и не споделяте какъв конкретно е бил проблема,който доктора е решил и сте така доволни.Защото думите "Много съм доволна,препоръчвам силно!" звучат някак неподплътени.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st December 2008, 15:05
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Джън, знаеш моето състояние и познаваш и доста страни от характера ми...сама разбираш, че не съм от хората, които търсят съжаление, а и ценя дискретността. Всеки има право на лично пространство, а голите снимки са именно такова...Поради тази причина не публикувам и не показвам моите. Аз никога не настоявам за чужди снимки и очаквам това отношение и към мен! Много момичета ми изпращат снимките си за съвет, но това е друго, те сами го искат...
Твоите също ги няма във форума...

А доцента мисля, че вече е професор...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st December 2008, 16:49
cveti_v cveti_v не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 39
По подразбиране

Ако проявите малко находчивост лесно ще разберете за какво става въпрос от предните ми кореспонденции въс форума. Става въпрос за лицево-челюстна операция. Независимо какво си говорим тук важен е резултата. Аз съм доволна от доктора и благодаря. Това е, което исках да споделя.
__________________
I Depend On Me...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd December 2008, 07:52
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cveti_v
Става въпрос за лицево-челюстна операция.
Аха,там е много добър,до колкото знам.По-скоро се интересувах от мамопластиките му,но се оказа,че в интернет няма нито една снимка на негова работа.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd December 2008, 08:05
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Джън, знаеш моето състояние и познаваш и доста страни от характера ми...сама разбираш, че не съм от хората, които търсят съжаление, а и ценя дискретността. Всеки има право на лично пространство, а голите снимки са именно такова...Поради тази причина не публикувам и не показвам моите. Аз никога не настоявам за чужди снимки и очаквам това отношение и към мен! Много момичета ми изпращат снимките си за съвет, но това е друго, те сами го искат...
Твоите също ги няма във форума...

А доцента мисля, че вече е професор...
Бюти,не говоря за хора в твоето положение и не очаквам някой с проблеми да разнася снимките си из интернет.
Както и никъде не съм казала 'голи' снимки,но е факт,че нито една негова пациентка не е показала работата му,а се препоръчва горещо от много от тях.Това е некоректно отношение към останалите пациенти!
А снимките ми да не кажа 'години' се разнасяха из интернет,ти самата десетки пъти си ги виждала и не са тайна.Ако искаш,пак ще ти покажа...А и аз никого не препоръчвам горещо...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd December 2008, 13:20
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Аз ще покажа снимки, на който се интересува.
Вярно е,че е много полезно всеки да предостави снимки,но от друга страна има хора,които си имат основателни причини да не го правят.
Аз например не съм публикувала моите,защото нямам снимки преди операцията.А според мен е изключително важно да се направи тази съпоставка,защото изходната точка е много определяща за крайния ефект.При мен всичко беше много зле - изключително малки,увиснали,с огромно разстояние помежду си гърди,гледащи тотално настрани ареоли,много стрии и неравномерен от двете страни ,изпъкнал гръден кош.Докторът доста се измъчи с мен и се постара и мисля,че отчитайки всички гореспоменати проблеми,се справи чудесно.Аз лично си харесвам гърдите много и след като написах това,ще ги покажа на лични,на който поиска.
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЮрийАнастасов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:12.