IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 30th July 2014, 20:25
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Emmalfy,

аз лично съм ходила на 3 консултации с Джамбазов. След първата бях в еуфория защото ми каза всичко което исках да чуя. Но понеже бях (и все още съм) с 2 ринопластики исках да видя първо какво му е виждането на фотошоп за да сравня с моите очаквания. Затова се записах и на втора консултация (по онова време не беше толкова трудно да се консултира човек с него). Като ми показа какво е измислил на фотошоп (осъзнавам, че не е едно и също с това което би се получило след операция), толкова не ми хареса, че се почуствах както когато ми свалиха гипса след Цветков. Ревах. Мина време- може би 2-3 години и реших пак да отида да видя. Тогава вече се чакаше много, а и цените се бяха променили. Обаче нямаше алтернатива тук в България. И все още я няма. За мен това не беше консултация, а по-скоро молба да ми подаде сламка за която да се хвана и да му повярвам, че е правилния лекар. Понеже аз имам прекалено изрязан гръб на носа, вместо присадка за да се повдигне гърба, Джамбазов ми предложи да се издълбаело между очите- така гърба щял да се изправи. Каза още "Реши първо дали ще се оперираш при мен и тогава ще мислим какво да правим". Не мисля, че това има нужда от коментар.

Не знам дали е добър лекар. Честно казано вече дори не ме интересува. Обаче едно знам със сигурност- дори и да знае, че няма да се справи- няма да те върне и ще си експериментира върху лицето ти.
И още нещо за всички които някога са споделяли негативни мнения за него тук, но все пак обмислят операция при него- не знам кога намира време (като се има предвид заетостта му и вечните му закъснения за консултации) обаче е доста добре запознат с това което се пише в този форум и помни (поне мен). И понеже не винаги съм се възхищавала на резултатите му се държа ... не добре с мен на последните ми 2 консултации с него.
Така че хора, внимавайте къде какво говорите, и мислете много преди да си изберете хирург. Колкото и зле да е положението винаги може да стане и по-зле.
Отговори с цитат
  #512  
Стар 1st August 2014, 20:00
Martin_N Martin_N не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy Виж мнението
Извинявам се ,ако повтарям вече задаван въпрос ,но проф.Джамбазов извършва ли само корекция на връх и ако да каква е цената .
Аз съм с 6 корекции по носа и все е зле. Разчитах до момента на един единствен хирург,когото ужасно много уважавам,но явно не може да се справи с носа ми и това е
Случайно попаднах на твои снимки във форума и там видях резултатите ти след втората операция.
Какво не ти хареса там? Май се целиш в перфектното...
Отговори с цитат
  #513  
Стар 26th September 2014, 16:53
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

valq, мерси много за обективното мнение !
Аз да се ,,похваля" - отидох на корекция номер 7 , пак при хирурга , при когото са правени предишните корекции, Истината е там,че е той е толкова неинвазивен , че чак понякога резултат няма ! - той си прави нещо вътре , подобрява функционалността на носа като орган на обонянието и толкова. Моите уважения за което , но просто не това търся .

Martin_N , няма да отричам , че даже много съм вглъбена в носа си , но един път не се ли направи като хората , положението става ужасно . Към момента самата ми кост е удебелена от всичките ,,удари" на чукчето , които е понесла.

А по същинската тема - Джамбазов , мисля да се пробвам със запазване на час за консултация и ако е съгласен да коригира само върха на носа ми , да рискувам. Лошото е , че се случва да си ,,ползвам" лицето с търговска цел и съответно не мога да си позволя да оставя тоз пустия му нос на самотек .
Ако някой все пак има опит с частична корекция само на връхче , много ще съм благодарна да го сподели
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #514  
Стар 6th December 2014, 01:55
angel245 angel245 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

чували ли сте отзиви за Антон Тонев
Отговори с цитат
  #515  
Стар 25th December 2014, 12:20
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Emalfy, виждам че си на път да направиш най-голямата си грешка в живота а именно касапина от Пловдив да ти пипне върха. Направиш ли това се приготви за голяма сума и проучвай топ ревизионисти от САЩ. Аз се върнах преди 5 дни след тежка ревизия с ребро от САЩ заради този касапин . Скоро мисля да отворя специално тема (замислям се да говоря и с някой журналист за печалбарите и мошениците в БГ наречени лекари) и да разкажа подробно целия ми опит с касапина и въобще Каспела - отвратителна хайка печалбари - непрофисионалисти и болницата в САЩ и грижите и професионализма на Memorial Hospital Miramar . Питах моя д-р от САЩ - Ричард Дейвис - един от топ ревизионистите в света, защо лекари като Джамбазов ,който са некомпетентни и непотготвени правят такива сложни операции - той ги нарече мошеници. Оценката на Дейвис за Джамбазовото творение в/у мен, беше тотален некадърник. Дано това те накара да се замислиш малко.

Последно редактирано от keery : 25th December 2014 на 12:29
Отговори с цитат
  #516  
Стар 29th December 2014, 18:57
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

keery, как минаха нещата при теб? Надявам се всичко да е наред! Наистина ли боли много когато ти вземат ребро? Разкажи всичко (може би в друга тема, но все пак сподели с нас)!
Отговори с цитат
  #517  
Стар 30th December 2014, 10:40
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

keery , благодаря ти за споделения опит . Дано сега всичко при те е наред!
За Джамбазов оставам със следното впечатление - избира си пациенти , на които да обърне внимание , иначе реже наред. Имам познати с хубави нослета от него , но изчетох и потресаващи случаи .
За мен остана да намеря кой може да оправи тотално несиметричния ми връх и то възможно най-бързо. Отворена съм към всякакви идеи
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #518  
Стар 2nd January 2015, 17:49
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Ето ме и меннн от доста време ме нямаше ;'д сигурно се досещате защоо!! .... минах и аз под ножа ... до 3 дена стават 2 месеца от операцията .... как мина ли , ми мина нормално , кръв , болки , сополи ,!!!! както си трябва .. .
за разлика от други хора ще подплатя със снимков материалл ... бях качвал преди как изглеждах като Гонзо от мЪпетите в лицето ! сега ще ви покажа как изглеждам и сега след 2 месеца ... ! м/у другоото Честита Нова 2015 Година на вс ...
Отговори с цитат
  #519  
Стар 3rd January 2015, 14:06
Аватара на miraLd
miraLd miraLd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Chestita nova godina na vsichki ! Nqkoi skoro da si e pravol rinoplastica pri Djambazov ? Obadihme se 2 puti minalata godina lqtoto bila vsi4ko mnogo zaeto.Posle mi kazha da se obadq kraq na esenta za chas zadrugata godina.Togava mi kazaha che 1 goidina ne s apravili rinoplastica.
Отговори с цитат
  #520  
Стар 3rd January 2015, 14:25
Аватара на miraLd
miraLd miraLd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Drugo se setih nqkoi da si e pravil operacia v Latinska america ?I pri koi i kude .Chuvam i se zapoznah s edno momi4e koeto si pravilo Instambul dovolna e .Dosta skupo mi se vidq zaTurcia.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:33.