IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th April 2009, 12:00
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране Miosotis

Здравейте.Прочетох добри отзиви за маската на Миосотис с плацента и костен мозък. Имало и някаква нова с мед,тя за каква коса е подходяща?Моята попринцип е мазна,обаче с много сухи и изтощени и "опърпани" връхчета,къса е,няма накъде да я подстригвам повече.Пробвала съм с домашни маски със зехтин и бадемово масло но не ми помогнаха особено.Мога ли да ползвам кристали за топлинна защита(от преса или сешоар)? Искам да я пусна по-дълга.Зимата ми беше 1 пръст над бюста като дължина,сега е до ушите и е ужасна
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th April 2009, 22:42
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Новата не съм я ползвала и не знам нищо за нея ,предполагам пак е за подхранване.Червената миосотис е добра, както за косопад и за подхранване ,така и за суха ,изтощена и цъфтяща коса.Омазнява нормално като всяка друга маска.
Кристалите са за блясък ,никога не ги ползвайте преди преса ,защото:
Цитирай:
Не използвайте мазни продукти които не попиват в косъма, а се задържат по повърхноста му непосредственно преди преса, защото мазнината достига бързо до висока температура и буквално ще "изпържи" косата ви.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th April 2009, 21:08
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Новата не съм я ползвала и не знам нищо за нея ,предполагам пак е за подхранване.Червената миосотис е добра, както за косопад и за подхранване ,така и за суха ,изтощена и цъфтяща коса.Омазнява нормално като всяка друга маска.
Кристалите са за блясък ,никога не ги ползвайте преди преса ,защото:
Цитирай:
Не използвайте мазни продукти които не попиват в косъма, а се задържат по повърхноста му непосредственно преди преса, защото мазнината достига бързо до висока температура и буквално ще "изпържи" косата ви.
Да ти кажа не съм се замисляла за това и ми се струва много логично.Като питам една моя приятелка ,която има коса малко над кръста и е съвършено изправена,дали не й се истощава,тя ми вика че всеки ден я правила с пресата,ама й слагата много пяна,кристали и тем подобни щуротии.Аз ако й слагам на моята толкова стирилизиращи продукти,ще трябва всеки ден да я мия
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th July 2013, 11:16
silvi999 silvi999 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Само когато се мия с тази маска miosotis много ми пада косата
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th July 2013, 11:18
silvi999 silvi999 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Някой имали такъв проблем
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Miosotis
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:10.