IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 22nd April 2010, 17:59
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

здравейте моми4ета!допитах се до клиниката,в която се оперирах и от там ми казаха,4е обвивката на имплантанта е трислойна и достатъ4но здрава/ако това може да ви поуспокои малко /.от там предлагат безплатни имплантанти и се плаща само операцията,която струва 1500 евро и то по желание на клиентките,а не само в слу4ай на спукване.
Отговори с цитат
  #162  
Стар 22nd April 2010, 18:06
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Най-притеснителният и некоректен фактор в цялата настояща ситуация е пълното мълчание на фирмата производител...
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #163  
Стар 22nd April 2010, 19:28
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mirella1982
Нвкой от форума може ли да сподели за лекар който вече се е съгласил да извърши смяна на импланти ПИП с други като операцията ще е за негова сметка .. а имплантите ще си ги плати пациента
!?
аз мисля че вече го споделих,
Отговори с цитат
  #164  
Стар 22nd April 2010, 19:48
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Най-притеснителният и некоректен фактор в цялата настояща ситуация е пълното мълчание на фирмата производител...
не знам каква коректност да очакваме от фирма, извършила такава крупна измама. странно ми е, че и френската здравна комисия мълчи за резултатите от тестовете - днес им гледах в сайта - абсолютно нищо няма...
Отговори с цитат
  #165  
Стар 22nd April 2010, 21:30
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

аз също им разглеждах сайта преди няколко дни и също нищо не открих/има какви ли не публикации,но за имплантантите уви нищо.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 22nd April 2010, 23:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Най-притеснителният и некоректен фактор в цялата настояща ситуация е пълното мълчание на фирмата производител...
ами какво да каже фирмата, ще мълчи, при все че и предстоят сериозни дела най-вероятно за милиони евра, на които тя трябва да се оправдае или докаже нещо в своя защита...много ясно че няма да признаят нищо, , което е по-добър вариант от засипване на пресата с нови лъжи....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 23rd April 2010, 08:00
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Защо ли имам чувството , че ще си траят и ще си мълчат докато скандала отмине ..и всичко се размие във времето../както в повечето случаи става/ Ние баламите да му мислим...
Отговори с цитат
  #168  
Стар 23rd April 2010, 08:06
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Защо ли имам чувството , че ще си траят и ще си мълчат докато скандала отмине ..и всичко се размие във времето../както в повечето случаи става/ Ние баламите да му мислим...
четох миналата седмица някъде из френската преса, че в завода няма никого - веднага след 30.03 са уволнени всички. работниците протестират, че не са из изплатени нито заплати, нито обезщетения, така че аз от тях нищо вече не чакам. топката е във френската държава - сиреч френската здравна комисия или както там се казва. именно те не бива да мълчат. не мога да разбера колко време им трябва за този проклет тест. вече трета седмица тече
Отговори с цитат
  #169  
Стар 23rd April 2010, 08:23
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

novata, може ли да ми кажеш в коя клиника си се оперирала и сега са ти предложили безплатни импланти за да подменят PIP ?
незнам какво стана с това уж малко търпение, за което ни помолиха дистрибуторите обаче мойто беше много и определено изтече..
Отговори с цитат
  #170  
Стар 23rd April 2010, 09:07
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

http://www.valem.dir.bg/index.html
ето това е адреса на клиниката,където можеш да погледнеш.ако те интересува нещо пове4е/с удоволствие бих помогнала
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:23.