IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 25th February 2009, 15:50
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране

искам да попитам някой знае ли нещо за дрМихайлов ,който слага ХК в устните в град Бургас и съответно колко струва ?Благодаря Ви
Отговори с цитат
  #32  
Стар 5th March 2009, 12:47
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Много си права!!!За да имаш хем контур хем обем ти трябват 2 апмули
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #33  
Стар 5th March 2009, 13:00
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Не е много препоръчително да се инжектира повече от 1 ml хиалуронова киселина на веднъж, защото и от самите убождания се получават отоци, които могат да ви заблудят относно истинската форма и обем на получилите си устни.
По-добре е да се инжектира 1 ml, а след примерно 2 седмици идете отново при доктора си, ако желаете допълнително количество.
Така резултатът ще бъде много по-добър.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 5th March 2009, 13:10
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Не е много препоръчително да се инжектира повече от 1 ml хиалуронова киселина на веднъж, защото и от самите убождания се получават отоци, които могат да ви заблудят относно истинската форма и обем на получилите си устни.
По-добре е да се инжектира 1 ml, а след примерно 2 седмици идете отново при доктора си, ако желаете допълнително количество.
Така резултатът ще бъде много по-добър.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 29th March 2009, 23:35
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

вчера се загледах в себе си детайлно(странични реакции от прекалено четене на форума ) и установих ,че устните ми,освен че не са големи,сочни,палави и прекрасни. ..,имат малко прецакан контур(линията на долната устна не е еднаква).И веднага почнах да го мисля -кое е най-доброто средство за леко подпухнали устни(приятеля ми твърдо отказва да ме пусне за хялуронова к-на и всяко едно подобно средство за увеличаване ).ще ми се да си направя някоя тайна манипулацийка,от която да се появя с лека разлика .Дали малко колаген,ботокс или нещо друго биха помогнали?Съвсем не искам големи устни,затова и не ме вълнува липофилинга или хялуроновата киселина,за които ще бъда хваната на местопрестъплението веднага .Знаете ли за други опции?
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #36  
Стар 30th March 2009, 12:30
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Здрасти Тони, аз мисля, че ХК е наи-добрия вариант за теб, именно защото няма да личи толкова.Още повече след поставянето нямаш оттоци о т.н. и можеш веднага да се върнеш кум обичайното си ежедневие(аз си отивам на работа и никои не разбира какво съм правила).Ботокс не се слага в устата, защото той парализира мускулите(ако бъркам да ме поправи някой по вещ).
Не се притеснявай с ХК разликата не е толкова голяма и фрапираща.Напротив ще имаш едни добре оформени устни!
Пожелавам ти успех!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 30th March 2009, 14:36
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

мерси,мерси за инфото ,а с ХК може да се прави контур или е само за обем?И за леко подпухване колко трябва да си сложа и с каква упойка(четох доста теми по въпроса,но се чудя заслужава ли си болката от упойка само за леко подпухване)?
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #38  
Стар 30th March 2009, 14:48
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Да, може да се прави и контур, и обем!Една ампула ще ти е напълно достатъчна.Упойката е дентална и изобщо не боли!Аз предния път ходих при хирург и той ми сложи някаква много хубава упойка, нито ме е боляло, нито нищо.И аз се притеснявах, защото имам много лоши спомени от упойка, но стаховете ми се оказаха неоснователни!
Няма нищо страшно, не боли!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 30th March 2009, 20:23
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

супер,а има ли някакъв нов разтвор от ХК или всичко си е същото(както пише в останалите теми).Защото не знам точно какъв да си взема,а като чета колко видове са и колко индивидуален резултат има при всяко момиче,направо се разубеждавам(това ще ми е първа интервенция в живота и съм несигурна).А с този 1 cc,които ще си взема,мога ли да направя едновременно контур и обем(представа си нямам как става номера с правенето на контура)?А и тази процедура ще си я правя в чужбина и ми се иска да съм по-наясно с нещата.Замислях се за перманентен грим,но тук цената му е около 550 евро,а за корекция на устни и представа си нямам колко би могла да бъде.Каква е преиближително цената на 1 cc в България?
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамлекооплатнениустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:09.