IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th January 2010, 20:18
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Закусвам с кисело мляко най-много 2%
За обувките-да бих си купила,стига да са ми удобни /ходя много пеш,така че това е важно за мен/
С приятелите е по сложно,не може да се отговори с две думи както за обувките.За истинското приятелство се иска време.Иначе познати много,доброжелатели колкото искаш ,а приятели...

Нямам нужда от много приятели -
стигат ми двама-трима,
ала само такива, които в сърцата си
рани от моите болки да имат.
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th January 2010, 20:28
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Много държа на приятелите си.Прави ми впечатление ,че с най-близките ми приятели,се случва да се поскараме за някоя глупост.Но това ни е сближило още повече .Държа на искреността в отношенията..Най-добрата ми приятелка е същата,с която по детски решихме във втори клас да сме си най-добри приятелки.Приятел за мен е човек,който въпреки недостатъците ти,те приема и обича,такъв какъвто си.Както и ти него.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th January 2010, 20:45
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Стига бе хора, какво значи приятелство, предателство и бла-бла....
Или ти е хубаво с някого или не, докато ти е хубаво сте заедно и правите разни неща да не изброявам к'ви, в момента в който не е вече чак толкова хубаво причини за това бол, започва бавното, понякога не чак толкова бавно отдалечаване....
Тук в този случай, съм абсолютно съгласна със Стрейндж, поставяме хората в някакви рамки и ако излезнат от нашата рамка вече са предатели...
За мен приятели са хората, които ме карат да се чувствам гот днес, а утре....няма утре, има само днес!

Виж, за млякото и за обувките ми трябва повече време да помисля, не мога да отговоря така еднозначно
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th January 2010, 20:51
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

поздравче :P
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th January 2010, 20:52
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Аз не ги поставям в рамки.Именно затова понякога имаме противоречия,спорим...Важно то е,че накрая винаги стигаме до консенсус.Но съм адски подробна,искам всичко да знам...докато не разбера как,защо..Интересувам се от личността!
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th January 2010, 21:03
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Begemot
Приятелите служат само и единствено като помощно средство за постигане на целите. Колкото повече и по-големи цели, толкова повече и по-способни приятели са нужни. Аз имам много цели, така че непрекъснато си обоготявам кръга от приятели - едни "идват", а други си "отиват".
Добре,че не съм ти приятелка.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th January 2010, 21:04
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

.............
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th January 2010, 21:27
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrizia
Много държа на приятелите си.Прави ми впечатление ,че с най-близките ми приятели,се случва да се поскараме за някоя глупост.Но това ни е сближило още повече .Държа на искреността в отношенията..Най-добрата ми приятелка е същата,с която по детски решихме във втори клас да сме си най-добри приятелки.Приятел за мен е човек,който въпреки недостатъците ти,те приема и обича,такъв какъвто си.Както и ти него.
Аз съм на същото мнение,истинските ми приятели се броят на пръстите на ръце ми ...А за пиене и ядене приятели колкото искаш
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th January 2010, 22:04
d_iva d_iva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

И аз съм съгласна с patrizia.
Моите добри приятели са от студентските години (и от детството имам но са далеееч). С тези приятели можем да си довършваме изреченията дори и да нямаме възможост да ги виждаме често.
Хубави са тези приятелства, които не се основават на някакъв интерес - те приключват бързо.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th January 2010, 05:44
Аватара на MonicHka
MonicHka MonicHka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Stara Zagora
Мнения: 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Стига бе хора, какво значи приятелство, предателство и бла-бла....
Или ти е хубаво с някого или не, докато ти е хубаво сте заедно и правите разни неща да не изброявам к'ви, в момента в който не е вече чак толкова хубаво причини за това бол, започва бавното, понякога не чак толкова бавно отдалечаване....
Тук в този случай, съм абсолютно съгласна със Стрейндж, поставяме хората в някакви рамки и ако излезнат от нашата рамка вече са предатели...
За мен приятели са хората, които ме карат да се чувствам гот днес, а утре....няма утре, има само днес!
Точно така е!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксесъздаватприятели
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:27.