IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd February 2008, 10:20
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аз само веднъж съм ходила на йога, но не останах с добри впечатления. Не ме натоварваше изобщо. И е малко пипкав спорт, а аз предпочитам по-динамичните. Въпрос на избор
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd February 2008, 11:50
nellita nellita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 267
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Аз само веднъж съм ходила на йога, но не останах с добри впечатления. Не ме натоварваше изобщо. И е малко пипкав спорт, а аз предпочитам по-динамичните. Въпрос на избор
И на мен ми идва малко скучничко. Предпочитам да има висока динамична музика, скачане, тичане, с две думи повечко движение
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th March 2008, 13:40
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Да като цяло фет бърнинг йогата е по-бавна тренировка, от другите който се предлагат в залата. Но е и доста трудна тренировка, напряга всички мускули на тялото, което разбирасе може и да не осетите от една тренировка. Защото обикновенно на първата тренировка, човек е неорентиран и незнае нито кое след кое упражнение следва, нито гъвкавостта му е на достатъчно добро ниво. Но фет-бърнинг йога, поне тази която аз практикувам, натоварва всички мускули на тялото и я убожавам, чувствам се много по-лека и накрая, че сякаш лета
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th May 2008, 17:28
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

мога да кажа за Варна, има в Черно море и в Палах център, и на 2 места съм ходила , при 3 различни инструкторки, тренировката е час и половина, трудна в началото, но след нея се чувсвам все едно съм по- лека с 5 кг
ПП.може и на други места да има
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st May 2008, 08:05
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

А от коя от инструктурките си най доволна ?
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st May 2008, 12:26
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

съобразявам се с моето свободно време, та която се падне , в Черно море, доколкото си спомням , е само една, първо там започнах, после се преместих в Палах център, защото ми е по-удобно, а и работят и в неделя; и при трите инструкторки има упражнения, които се повтарят, други, които са различни, а и винаги има по някое ново, дори и при една и съща да се ходи моят съвет е да се обиколи, има и други видове йога , но фет бърнинг йогата поне за мен смятам , че е идеална
ПП.е, има и нещо , което не ми допада особено, предпочитам да е без музика, но това е бял кахър
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФатБърнингЙога
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:24.