IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th February 2008, 21:51
hot_tomatos-- hot_tomatos-- не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Под-тепетата(Пловдив)
Мнения: 11
По подразбиране

А да попитам нещо и аз.Какво ще стане ако например ям само ябълки и жуля само водица ? В смисъл ще отслабвам ли ??? ;]
__________________
Vinagi moje pove4e----
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th February 2008, 22:05
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hot_tomatos--
А да попитам нещо и аз.Какво ще стане ако например ям само ябълки и жуля само водица ? В смисъл ще отслабвам ли ??? ;]
в нaчaлото-дa, после не , понеже ще си стресирaш излишно оргaнизмa.
дa не говорим, че кaто почнеш дa се хрaниш нормaлно , ще си върнеш килогрaмите, че дaже и отгоре ще кaчиш.
тaкивa диети сa си чист глaд. хрaни се здравословно, товa е прaвилния нaчин
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th February 2008, 23:24
Fifi Lapin Fifi Lapin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Според мен трябва автора на темата да напиши все пак някакво мнение и да каже какво според нея ще я устроива повече, за да можем да й дадем съвет.
Здравейте, момичета!
Първо да благодаря за това оживление, което виждам в темата!
Та...най-благоразумно ще е да си кажа всичко, за да разберете в какво точно се състои дилемата ми . След около 2 месеца ще си правя операция за повдигане на бюста. При това положение имам 2 възможности:
1. да отслабна 8-9-10 кг дотогава, за да легна под ножа с чиста съвест или:
2. нинак да не отслабна преди операцията, а едва след това да започна лееекичка-полекичка с вече прословутото 1 килце на месец, че дори и през месец...

Вариант (1) би бил иделният във всеки случай, но първо, че ще трябва доста да се понапрегна за да го изпълня (ограничения в храненето, фитнес...), а и все пак 10 килограма са си доста и ако ги сваля за 2 месеца, ще бъде доста рязка визуалната промяна...
При вариант (2) пък ме плаши, че колкото и бавно да отслабна, дори 2 години да трае това, може да опороча резултатите от операцията , а това никак не искам да се получава, защото все пак не мога да се оперирам през година-две...

Но аз все пак не смятам да се предавам и искам през немногото време, което ми остава, да сваля 4-5 кг, та после да ми остават по-малко и да съм по-спокойна . Само трябва да си купя спортни дрешки за фитнеса и хуквам натам, само да се наканя. А пък хранителните ми навици - ще се опитам да не прекалявам много с шоколада, въпреки, че аз почти само това ям .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th February 2008, 23:47
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Може да си преместиш датата с още 2 месеца за да имаш да свалиш едно 50% за да усетиш разликата и да си направиш операцията. След това ще имаш доста стимул и другите 50% и няма да ги усетиш. Реши какво да правиш и ние ще ти помогнем
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th February 2008, 00:02
Fifi Lapin Fifi Lapin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Може да си преместиш датата с още 2 месеца за да имаш да свалиш едно 50% за да усетиш разликата и да си направиш операцията. След това ще имаш доста стимул и другите 50% и няма да ги усетиш. Реши какво да правиш и ние ще ти помогнем
Времето на операцията не подлежи на изместване за по-късно, тъй като след това ще трябва известно време да се възстановявам и след това имам други ангажименти .
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th February 2008, 00:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

само повдигане, или и импланти ше слагаш?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 29th February 2008, 00:16
Fifi Lapin Fifi Lapin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Само повдигане.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th February 2008, 00:42
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ок. щото ако имаше импланти отслабването можеше да доведе до завъртане/обръщане на импланта. а в твоя случай няма кво да тежи толкоз, че да увиснат много. но все пак едно отслабване от порядъка на 5-10 кг ще се отрази
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th February 2008, 01:25
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Затова да свали 5 сега и 5 след операцията
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29th February 2008, 11:08
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Fifi Lapin, защо просто не се опиташ във времето преди операцията да избягваш сладко и тестено, акто наблягаш на прясно месо, яйца, зеленчуци, всякакви плодове, мед и сурови ядки ( но в по-малки количества). Избягвай газираното, пий повече вода, чай и фрешове. Немога да разбера откъде идва това желание, да се измъчиш с някоя глупава диета, преди операцията, която само ще те изнерви допълнително. Хранейки се по начина, който по-горе описах ще се чувстваш по-тонизирана и свежа, а и неминуемо ще започнеш да сваляш килограми, без да се превърнеш в кълбо от нерви. Опитай се да включиш и някакъв спорт - дали фитнес, джогинг, тае-бо, плуване, тенис или каквото ти е приятно. Повярвай ми ефекта ще бъде доста по голям.
човешкият организъм е сложно нещо, влиае се от всяка промяна която настъпва в нас - стрес, хормони, хранене, емоции. И на всяка, дори и малка промяна реагира по - различен начин. Пак ти казвам диети от сорта на "3-4 месеца - 12 кг", "5 кг. за 1 седмица", "...само ябълки и жуля само водица " влиаят изключително стресиращо на организма. Той помни и след всеки един такъв експеримент, той или забавя метаболизма и минава на режим "складиране" и в първия удобен момент ( пример: днес си решила да похапнеш от онова страхотно тирамису.. в което няма нищо страшно и лошо, естествено) трупа всичко погълнато, защото незнае кога отново ще го нахраниш с нещо, което съдържа веществата от които го лишаваш. А тялото ни се нужда е ,както от протеини, така също и от въглехидрати и мазнини.
Успех
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзаотслабването
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:45.