IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Други интервенции


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 15th May 2008, 22:20
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

ХиаВита е добавка на Актавис, около 60 лв - 20 капсули. Добре е да се пие 2-3 месеца. Писала съм във "Въпроси всякакви за красотата". И в търсачката да пуснеш, ще ти излезе. Аз съм изпила 2 опаковки и наистина има ефект. Е, не е като при лифтинг, но . . .
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th May 2008, 22:54
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Е това е супер аз не очаквам чудеса, но е хубаво нещо да ти подпомага грижите и да дава макар и минимален резултат, че нещо от масовата козметика няма никакъв ефект.
Благодаря ти мила и много целувки от мен!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th June 2008, 14:01
Irra Irra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте, момичета! Назолабиалните ми бръчки бяха нещото, което най-много ме дразнеше в лицето ми. Бях опитвала всякакви филъри и чудеса - ресталейн, перлейн, скулптра - резултат никакъв. До вчера. Направих си ендоскопски чийк лифтинг при д-р Стоянов в Есте. Въпреки че още съм леко подута и бинтована (правих и брау лифтинг и липофилинг на уста) резултатите са поразителни. Самия чийк лифтинг струваше около 4000 - не мога да съм точна заради големия брой неща, които ноправих имах и остъпка. Екипът тук е невероятен. Снощи цяла нощ бдяха над мен и изпълняваха и най-малките ми прищевки. Но най-важното е че за следващите 7-8 години казвам сбогом на назолабиалните вещици!
__________________
Трай бабо за хубост!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th June 2008, 15:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Irra
Здравейте, момичета! Назолабиалните ми бръчки бяха нещото, което най-много ме дразнеше в лицето ми. Бях опитвала всякакви филъри и чудеса - ресталейн, перлейн, скулптра - резултат никакъв. До вчера. Направих си ендоскопски чийк лифтинг при д-р Стоянов в Есте. Въпреки че още съм леко подута и бинтована (правих и брау лифтинг и липофилинг на уста) резултатите са поразителни. Самия чийк лифтинг струваше около 4000 - не мога да съм точна заради големия брой неща, които ноправих имах и остъпка. Екипът тук е невероятен. Снощи цяла нощ бдяха над мен и изпълняваха и най-малките ми прищевки. Но най-важното е че за следващите 7-8 години казвам сбогом на назолабиалните вещици!
Честито, мила! Доста нещица си правила, поздравления за куража... Може ли да попитам за снимчици - интересува ме брау-лифтът как е направен...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th June 2008, 17:03
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Супер Ирра, радваме се за теб, чудесно е че си успяла да поправиш всичко това! И аз си давам заявка за снимчици
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #36  
Стар 11th June 2008, 10:46
Irra Irra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Разбира се, ще пратя снимчици, но нека малко да ми поотмине отока. Много харесвам ефекта от брау лифтинга, въпреки че него го направих малко между другото. Леко ми е повдигната цялата вежда, плюс ъглите малко по силно. Сега направих две снимчици и ще пратя на лични, но ви предупреждавам, че съм доста подутичка.
__________________
Трай бабо за хубост!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 11th June 2008, 10:59
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Irra
Сега направих две снимчици и ще пратя на лични, но ви предупреждавам, че съм доста подутичка.
Предварително ти благодаря , Ирра, аз също минах през тази процедура, затова ми е интересно и защото това все още си остава една сравнително по-малкопопулярна интервенция в БГ, а резултата от брау-лифта е повече от...приятен...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th June 2008, 11:13
Irra Irra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Gwendoline, нали съм новобранец не ми е ясно как да ти пратя снимки при положение че нямаш обявен е-мейл.
__________________
Трай бабо за хубост!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 11th June 2008, 11:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Irra
Gwendoline, нали съм новобранец не ми е ясно как да ти пратя снимки при положение че нямаш обявен е-мейл.
Имаш съобщение...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 11th June 2008, 11:37
Irra Irra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Dedektiv_p и Gwendoline пратила съм ви снимчици по е-мейлите.
__________________
Трай бабо за хубост!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:58.