IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 11th June 2008, 13:04
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте момичета, аз съм нова. Честито и от мен на Irra, ако можеш да ми дадеш повече информация, за тези операции. Защото и аз искам да си направя, ако може да ми кажеш нещо и за цените. Успех и бързо възтановяване!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 11th June 2008, 13:33
Irra Irra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Добре дошла, Сиса! Направих си ендоскопски брау лифтинг за повдигане на веждите - ефекта е много освежавщ, въпреки отиците. Цената беше към 5000 лв.
Ендоскопски чийк лифтинг - към 4000 лв. Много добре повдигна увисването над назолабиалните бръчки - вижда се дори и сега на 2 ден след операцията.
Попълниха ми малко резките на назолабиалните - 600 лв - с продиген или нещо такова - вид хилорон.
Липофилинг на устата - 3200лв - до постигане на резултат, може да се направят няколко процедури.
Ендоскопския метод е безкръвен (е, почти) имам само 6 малки шевчета в косата, около 1 см всяко.
Всичко това в Есте Клиник при д-р Стоянов. Много съм доволна от екипа - всички са много внимателни и любезни, клиниката е чиста, имах собствена стая в която престоях 24 часа след операцията, а от вчера съм в хотела под клиниката. Ще остана тук до петък когато ще ми свалят превръзката. Шевчетата ще махнат след 10тина дни.
На цените по горе ми направиха отстъпка и всичко платих 12500.
Ако имате други въпроси, питайте!
__________________
Трай бабо за хубост!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th June 2008, 14:06
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Резултата ти е страхотен и си е струвало паричките, които си дала!
Пиши за каквото се сещаш като подробности относно самите процедури или каквото просто искаш да разкажеш или споделиш!
Целувки много!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th June 2008, 14:35
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Irra благодаря ти за бързия и изчерпателен отговор. Аз бях на консултация при доктора, на мен ми каза, че съм добър пациент можело да го направи ама нямало нужда. Да пробвам с лазер, че ако нестане тогава да го направя. А според мен това са излишни пари.Писна ми от филари,ботокс и др. На теб скулите ти станаха ли по оформени и стрували си парите.ЖЕЛАЯ ТИ БЪРЗО И БЕЗПРОБЛЕМНО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ ОТ СЪРЦЕ.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11th June 2008, 16:44
Irra Irra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

В момента не мога да кажа как са са оформили скулите, защото всичко е доста подуто. Въпреки че лицето ми е кръгличко, аз скули и преди си имах - преди 4 години Сердев ми изсмука бузките и се получи ок долу-горе (типично за Сердев, взе малко повече от едната, но не беше очевадно пък и сега Стоянов каза че с чийк лифтинга може да се поизравнят още нещата). При мен проблема беше в увисналото месце точно над назолабиалната гънка. Затова и не ми харесваше резулата от филърите - то не беше само гънката да се запълни, а и това увисване. Саго това увисване го няма и изглежда супер. Пак имам филър в самамта гънка, който неясно защо малко е посинял (друг път не ми е ставало така) и в момента не е много подходящо да ви пращам снимки от резултата при назолабиалните, защото синината малко ги подчертава на снимките. Пък и в устата изглеждам още малко като жабче
__________________
Трай бабо за хубост!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th June 2008, 16:58
Irra Irra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Да и може би трябва да ви кажа че съм на 32 години така че увисването не беше кой знае колко огрооомно. При повечко увисване нормалният лифтинг май е по-добро решение. Ама много рязане и много белези. Аз ходих при Заякова във Варна на консултация, ама като ми обясни за какви шевове става въпрос се отказах.
__________________
Трай бабо за хубост!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th June 2008, 17:33
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Браво на теб Ирра мъжко момиче си ти ! Моляте дръж ни в течение ,много те моля. :
Отговори с цитат
  #48  
Стар 14th June 2008, 13:47
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

за видим ефект и възможно най-дългосрочно стабилизиране на ефекта от попълване на назолабиална гънка е добра комбинация:
Дермафилър с хиалуро /тунелно попълване/ + протеинов коктейл мезотерапия/ като цялостен контур на лицето! Ефективността на тази комбинация е според мен по-добра от самостоятелните процедури на мезо, липофилинг или само филър поддръжката ще е веднъж на година при правилното обгрижване в комбинация.съответно ще се наблюдава по-дълготраен ефект+по малко финансови средства
Отговори с цитат
  #49  
Стар 14th June 2008, 14:16
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Irra
Да и може би трябва да ви кажа че съм на 32 години така че увисването не беше кой знае колко огрооомно. При повечко увисване нормалният лифтинг май е по-добро решение. Ама много рязане и много белези. Аз ходих при Заякова във Варна на консултация, ама като ми обясни за какви шевове става въпрос се отказах.
За тия години такова увисване за което казваш е по-скоро на генетична основа. не е задължително да се прави лифтинг. може съединителната тъкан да е слаба, или да се дължи на нормалното биостареене с натрупване на определени зони на мастна тъкан, която може да се отстрани с липо и после превантивна поддръжка. контура ще се изглади и без лифтинг_оперативната намеса попълването с филър при назолабиална гънка сам по себе си е запълване на липсващата вода.така де и да се задържи на мястото си. Но това няма общо с натрупването на мастна тъкан в определени зони.
Има начини за лифтиране без скалпел
Отговори с цитат
  #50  
Стар 14th June 2008, 15:40
Irra Irra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Аз от години се занимавам с тези назолабиални - съгласна съм, при мен е не само от годините, но главно генетика, структура на лицето. Ходила съм на не малко консултации в чужбина, отскоро и в БГ, пробвала съм какви ли не глупости от лазар, през мезотерапия и филъри... Имам и липо на лицето, но тогава ми казаха че не могат да пипат много близо до носа. Откровенно казано, ако този ендоскопски лифтинг реши проблема поне за 2-3 години, гласувам за него с 5 ръце...
А за ефекта от брау лифтинга просто нямам думи!!!
__________________
Трай бабо за хубост!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:38.