IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 5th October 2009, 12:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Абе 10 дни - забрави да се показваш - меко казано е супер неестетична гледката. След втората седмица пък ще се харесваш страшно много като обем и резултат, но пък няма да се задържи в това положение....Бе въобще..... Но след няколко месеца - квото остане - твое си е....
Отговори с цитат
  #122  
Стар 7th October 2009, 13:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ето че и аз повторих липофилинг на устни и назолабиални гънки.
Доста съм подута и имам леки синки..по-болезнено е мястото от вътрешната страна на бедрото.
По 3 във всяка устна,по 2 на гънка.Общо 6 в устните,4 в гънките.
Тъй като по начало съм с доста тънки устни ще се наложи и трети липофилинг,а имам доста остри изразени назалобиални гънки,мисля,че и там ще се наложи повторение.Но тва след минимум 6 месеца.Мажа с хепароид,след време ще пусна снимки
Благодаря отново на Гуен за инфото и отделеното време.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #123  
Стар 7th October 2009, 13:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Но тва след минимум 6 месеца.Мажа с хепароид,след време ще пусна снимки
Благодаря отново на Гуен за инфото и отделеното време.
Ще го кажа и оттук - бравос! Има смисъл в цялата тая работа; вторият ми липофилинг е вече "видим" спрямо първоначалната ми визия.
Няма за какво да ми благодариш!
Отговори с цитат
  #124  
Стар 7th October 2009, 23:03
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Ми, аз също мисля, че това е и нормалното - в природата, винаги долната устна да е по " дебела" от горната.
В едно TV- ot USA състезание за прически м/у два отбора, водещата ( някаква мулатка) , си бе направила драстично горната устна по голяма от долната , на мен ми стой неестественно и грозно.
По тв колко направени устни съм видяла, при които горната е по-голяма от долната... Нямат ли вкус тия хора или късмет с доктора?
Звучи много отчайващо обаче, че дори липофилингът грябва да се повтаря периодично
Отговори с цитат
  #125  
Стар 8th October 2009, 00:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Звучи много отчайващо обаче, че дори липофилингът грябва да се повтаря периодично [/quote]


Хубавите неща стават бавно!
Но пък е завинаги
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #126  
Стар 8th October 2009, 09:58
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ето че и аз повторих липофилинг на устни и назолабиални гънки.
Доста съм подута и имам леки синки..по-болезнено е мястото от вътрешната страна на бедрото.
По 3 във всяка устна,по 2 на гънка.Общо 6 в устните,4 в гънките.
Тъй като по начало съм с доста тънки устни ще се наложи и трети липофилинг,а имам доста остри изразени назалобиални гънки,мисля,че и там ще се наложи повторение.Но тва след минимум 6 месеца.Мажа с хепароид,след време ще пусна снимки
Благодаря отново на Гуен за инфото и отделеното време.
При кой го прави, извинявай ако си писала вече и каква цена излезна.

Ох, как ви завиждам за назалобиалните. А, аз така избързах с тази скулптра и сега трябва да чакам да мине действието й , за да се реша на липо в назалоб. или както Кремена- на цяло лице, за мен е май, най- доброто. Но кой в БГ може да го прави? Може би никой.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 8th October 2009, 10:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

При кой го прави, извинявай ако си писала вече и каква цена излезна.

Ох, как ви завиждам за назалобиалните. А, аз така избързах с тази скулптра и сега трябва да чакам да мине действието й , за да се реша на липо в назалоб. или както Кремена- на цяло лице, за мен е май, най- доброто. Но кой в БГ може да го прави? Може би никой.[/quote]

Николай Георгиев.Спокойно стъпка по стъпка...а аз пък изобщо незнаех как може да се коригират тези наз.гънки,аз отидох за липофилинг на устни,накара ме да застана пред огледалото и ми каза,че за да се изпъне лицето,колкото и грамадни устни да си направя няма да се получи,за това да комбинирам.Съгласих се,защото тези вдлъбнатини около устата са ме дразнили винаги.Доста силно изразени са,за това на много малко снимки се харесвах.Снимах се предимно в непълен профил.Чакам с нетърпение резултата.С всеки ден спадам постепенно.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #128  
Стар 8th October 2009, 11:09
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Устните, които най-много ми бяха харесали имаха на горната добре оформен контур, а на долната - обем.
А за повторението, чак периодично не е нужно, две-три процедури явно ще са достатъчни, но и това означава доста време отсъствие от работа, а мезотерапията си я правя в събота и в понеделник съм на работа. Най-много да прикрия някоя сининка с фон дьо тен. Иначе смятам някой ден да си направя липофилинг, дано не ми отиде на кино ефекта от блефаропластиката, че то с тия процедури на парче, не знаеш какво ще последва.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 8th October 2009, 12:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

А някой има ли си на представа дали с промяна на теглото мазнината вкарана чрез липофилинг се влияе?
Тоест намалява ли мазнината с намаляването на теглото?
дано ме разберете какво имам предвид
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #130  
Стар 8th October 2009, 12:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
А някой има ли си на представа дали с промяна на теглото мазнината вкарана чрез липофилинг се влияе?
Тоест намалява ли мазнината с намаляването на теглото?
дано ме разберете какво имам предвид
Виж, ако свалиш над 10 кг - всичко би се повлияло - в този ред на мисли и лицето устните. Но принципно при колебания в килограмите - не мисля, че точно там ще гориш калории.....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:57.