IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 12th May 2008, 08:22
jiji_jiki jiji_jiki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 58
По подразбиране

sisiapostolova, аз не знам дали ще може веднага след к-ната да си сложиш силикон...трябва да се консултираш с лекар...
Отговори с цитат
  #112  
Стар 12th May 2008, 21:58
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Да и аз сега съм с един филър поставиха ми го преди 3месеца не ,че си личи де и май трябва да се изчака ама и аз не знам колко .. jiji_jiki беше ли ти синя устата и с отоци след интервенцията и за колко време се оправи за пред хора ,че аз работя и кофти .имам почивки два дни само или през отпуската 10 дни
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #113  
Стар 13th May 2008, 08:49
jiji_jiki jiji_jiki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 58
По подразбиране

и аз работя и почивам само сабота и неделя, че и отпуски трудно ни дават...ама си ходя със суня уста...с мялко повече червило и не се забелязва...вече 4-ти ден не ми е минала синината...но както казах -въобще не ми пука...това е най-малкия проблем, да не те притеснява
Отговори с цитат
  #114  
Стар 13th May 2008, 21:08
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

А то синьото е на самата устна не извън нея така ли ?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #115  
Стар 14th May 2008, 08:04
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
А то синьото е на самата устна не извън нея така ли ?
Тц ,не е задължително.Аз съм имала синьо и на 2см. от самата устна на кожата на лицето.Не е чак да не можеш да се покажеш,ама ако искаш да го криеш в тайна,няма да стане
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #116  
Стар 14th May 2008, 13:57
jiji_jiki jiji_jiki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 58
По подразбиране

честно нямам търпение да ми мине синьото...ще изчакам още най-много месец да се поогледам внимателно и отивам да си слагам още...и сестра ми се нави...много и хареса, а досега не искаше, само х.к-на си слагаше
Отговори с цитат
  #117  
Стар 14th May 2008, 17:20
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

здравейте!!!
и аз мн искам да си сложа силикон в утните понеже имам козметичен дефект по рождение т.е. долната ми устна е напълно нормална (достатъчно плътна) обаче горната е направо УЖАС- във краищата е супер тънка... почти я няма, а в средатае висока (колкото би трябвало да бъде една нормална устна) обаче пък не е плътна мн е грозно!мн ме дразни , емога да се търпя повече така(представети си колко ми е гадно когато се събираме с други двойки те се целуват от време на време, а аз на мойто гадже не му давам да ме целуне защтото като се изтрият сичките тия моливи и глансове дет ги трупам по устните си за да прикрия дефектаа си ще се разкрия коренно различна гледка )
искам да попитам дали в плевен мога да си сложа силикон в горната устна за да се изравнят
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 14th May 2008, 17:40
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

сахара мила пусни снимчици да видим устничките
Отговори с цитат
  #119  
Стар 14th May 2008, 18:51
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlanka
сахара мила пусни снимчици да видим устничките
само ми кажи как и веднага ще покажа колко ефектно ги рисувам за да изглеждат обемни(се едно вече имам силикон) и какви са в действителност
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 14th May 2008, 21:56
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

А може ли някой да си снима устните в профил искам да видя (това се отнася за хора който имат силикон) ,защото днес в магазина където работя влезе едно момиче с видимо правени устни но в профил не ми харесаха никак бяха някак издадени напред ако се сещате ..?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дайтеинформациязапоставянетонасиликонустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.