IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd May 2009, 20:17
Аватара на lambar
lambar lambar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 52
По подразбиране

моя нос лсед ринопластика на 24 часа се запушва 2 пъти по зверски начин и винаги една от 2-те ноздри някакво лечение за тези секрети да знайте
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd May 2009, 23:00
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Това е съвсем нормално, не се притеснявай... Пръскай си нослето със спрейчето, но не дей насила да вадиш нищо от него и да го чоплиш. Сигурно имаш и конци вътре, които сами ще падна, колкото и да ти се струва невероятно сега. Аз дишах през устата сигурно месец. Нослето заздравява и се натрупват какви ли не секрети вътре, така че е нормално да ти е запушено. Може съвсем леко да го почистваш с тампонче отвън, ако нещо се вижда. Пак подчертавам, недей да го чоплиш... Търпение...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th July 2009, 14:14
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

На мен днеска ми е 11 ден от операцията и все още не дишам добре. А нямам никакви секрети, носът ми ту се отпушва, ту се запушва,но не влиза достатъчно количество въздух, това нормално ли е?
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th July 2009, 15:20
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Нормално е, все още имаш оток не само отвън, но и отвътре. Така че - търпение
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th October 2009, 17:33
tonija tonija не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

На 29.09.2009 си оперирах нослето при проф. Бенчев в МВР Болница всичко мина повече от перфектно, вече съм и без тампони и без пластини но имам много секрети, който ми го запушват и се чудя колко ли ще продължи това, знам че е твърде индивидуално но ... Пръскам му разтворчета и го маже отвътре с Нисита- това ми го изписа професора но още не мога да дишам... някакви идей? Благодаря Ви предварително...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th October 2009, 19:56
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

Не се притеснявай. Доста скоро са те оперирали, аз продишах нормално след повече от 2 седмици, не помня вече колко точно. Трябва си време, знам, че е кофти и ти се струва, че никога няма да се оправи, но имай търпение.

Сякаш беше вчера моята операция...
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th October 2009, 21:21
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gerka_k
Сякаш беше вчера моята операция...
И моята...
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th October 2009, 18:48
naxnax naxnax не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте!
И при мен все още има доста секрети, затрудняващи дишането ми, а съм 18-и ден след операцията. През ноща ми е най-дискомфортно, тъй като ми пресъхва ужасно устата докато спя. Вчера не издържах, взех едни клечки за уши и си почистих засъхналите КОРИчки много внимателно, които така или иначе се виждаха през ноздрите, помогнах си и с пенсета, за да захвана и издърпам наслоения секрет. Направо ми улекна на носа и сега дишам и през него, е не съвсем добре, но поне влиза и излиза някакъв въздух (сигурно навътре има и още секрети, но като се понасъберат още ще отида при моя доктор УНГ да ми ги почисти той).
Имам един въпрос, мен постоянно ме сърби вътре между 2-те ноздри, където са конците, непоносим сърбеж, при вас така ли е?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th October 2009, 09:51
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Мен не ме е сърбяло, но знам, че когато рана зараства- сърби. Може раната ти да е по-голяма, ако ваобще е от това, разбира се!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st October 2009, 23:38
naxnax naxnax не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 12
По подразбиране

И аз така си мисля Valq, че рана която зараства сърби, но не видях никой в тази тема да се оплаква от това, и затова реших да споделя. Сърбежът понамаля, но все още не мога да се усмихвам и това ме подлудява..21 ден и вече си слагам и грим , досега не смеех, но с повече внимание при почистването всичко е ок!
Kak si ti, uspokoi li se za tvoiata operacia?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отпушваненаносаследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:50.