IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #991  
Стар 22nd March 2010, 14:32
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте,честита пролет!!!!Нека ви донесе много радостни моменти и преживявания!Браво на Апетитка,сега е малко,но после ще сваляш и по повече Смело напред и успех!Днес ми е бобов ден-закуската я пропуснах,малкия е пак със зачервено гърло и бяхме на болницата,та нямаше време да ям.Сега си хапвам любимата ми царевичка,а за довечера-грах.Това време е хубаво,но от друга страна е много опасно-лесно се настива,така че пазете се Успех!!!!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #992  
Стар 22nd March 2010, 14:53
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Малко само да се отплесна и всички пишат, пишат, после не мога да сваря да чета Поздравления на всички с нови резултати Аз искам да ви отправя едно питане, защото заблезах следното при себе си - днес съм на плодов ден и вчера след въглехидратния съм наддала малко. На обяд ядох макарони, на вечеря филийки с лютеница, предпочитам да не е сладко, засега не съм задажняла за него, поне смятам, че е по - добре така, но ефектът е в плюс. При вас случвало ли се е? Както и забелязах, че вечерта, когато ядох варива - боб чорба, добавих си една филийка хляб и ефектът на следващия ден пак не беше много добър? Вие като си хапнете хляб така ли? Аз за първи път го направих тогава и така забелязах. Искрено завиждам на някои от вас, които имат значителни резултати. Времето се стопли, а при мен едва ли скоро ще има положителен резултат, направо се отчайвам. От вчера ме обзе и някаква гадна депресия за това, че се докарах до това положение и ако я карам така, не знам докъде ще стигна ... Дайте малко кураж!
Отговори с цитат
  #993  
Стар 22nd March 2010, 15:12
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Дундьо си ви чете, ама не ще да пише. Минах втория воден ден. Но не съм се теглила. Като свърши МЦ-то, дето ме е сгънало на 4, тогаз. Остана един месец до края. Обаче, ако няма резултат след вторя месец, прекратявам. И без това само житен режим ми се върти в главата напоследък. Сякаш дрешките са оширели, ама де да видим. То като взе да свършва диетата, й свикнах и взех да съм стриктна - след дъжд качулка. И понеже много ми се яде таратор, видях, че едната диета на Байкова горе-долу с това може да се изкара. Ама не я ща тая диета. Мисля си добрия стар Дюки. Но докато дойде ред да се върна...много време има.
Отговори с цитат
  #994  
Стар 22nd March 2010, 15:19
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Деляна, това е най-сигурният резултат, който можеш да получиш при такова хранене. Много пъти сме го коментирали, аз самата много пъти съм писала по тоя въпрос. Идеята е именно да изядеш нещо много сладко в много малко количество. Вика му се "енергийна бомба". Една вафла например или 2 тънки парчета торта, шоколадче или 2 квадратчета баклава, резен халва и т. н. То ти сръчква метаболизма. Дюканките го практикуваме кажи-речи през седмица. Щом почне дълго задържане на килограми при стриктен режим - айде бомбата. И действа. На вечеря е много вредно да се ядат бавни въглехидрати. Или бързи (не всяка вечер, естествено), или никакви.
Отговори с цитат
  #995  
Стар 22nd March 2010, 15:29
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Привет и от мен, момичета. От петъка не съм се отчела още. В събота сутринта след първия воден бях 55 кг. Стартирах с 62. Тази сутрин се премерих отново, защото съм чувала, че след водния може да се колебае кантара и съм с твърди 56. Много съм доволна от диетата. Благодаря на всички за пожеланията. Рожденият ден беше невероятен. Голяма лудница беше. Да ви кажа яла съм каквото ми дойде и колкото ми се ядеше и слава богу, че не се отрази. От неделята съм си пак в режима и ми е супер готино. Момичета, искренно ви пожелавам и вие да се чувствате така удовлетворени от себе си. След повече от две години с тези излишни килограми си мислех, че ще си остана така за цял живот. На мен никога не ми се е налагало да се боря с наднормено тегло и може би за това изживях страхотен шок. Но сега виждам светлинка в тунела и започвам да усещам всичко около мен по друг начин. Едно ми е весело и имам енергия да литна. Успехи на новоприсъединилите се и приятен и усмихнат следобед от мен.
Отговори с цитат
  #996  
Стар 22nd March 2010, 16:00
TSENI_D TSENI_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 54
По подразбиране

МИНИВИ И АЗ СТАРТИРАХ С 62 КГ., НО СЛЕД ПЪРВИЯ ВОДЕН ДЕН /БЕШЕ НА 17,03/ СЪМ ТВЪРДО 58 КГ. СПАЗВАМ ВСИЧКО , НО ДАНО СЕГА ВТОРИЯ МЕСЕЦ СВАЛЯ ПОНЕ ОЩЕ 2-3 КИЛОГРАМА. ПРИ ТЕБЕ ЕФЕКТА Е ПО-БЪРЗ, НО ВСЕКИ ОРГАНИЗЪМ Е СПЕЦИФИЧЕН. ДНЕС СЪМ НА БЕЛТЪЧИНИ. НА ОБЯД ХАПНАХ ЕДНО МЛЕКО КИСЕЛО И МАЛКО СИРЕНЕ С ЕДИН МОРКОВ. ЗА ВЕЧЕРЯ МИСЛЯ ДА ХАПНА ТОПЛО ПРЯСНО МЛЯКО И МАЛКО ПУШЕНО МЕСЦЕ.
Отговори с цитат
  #997  
Стар 22nd March 2010, 16:03
apetitka apetitka не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Здравей delyana ,не се притеснявай ,че малко си наддала.Съветвам те да не се мериш толкова често.Избери си един ден от седмицата да кажем събота и всяка събота сутрин на гладно и без дрехи се мериш мисля,че така е по-реално да следим за промени.А и честото качване на кантара си е срес и е възможно да те обезкуражи ,а ние не искаме това нали,прегрътки и горе главата и хубавото време е с нас!
Отговори с цитат
  #998  
Стар 22nd March 2010, 16:13
olq_ua olq_ua не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 23
По подразбиране

momi4eta, to i bez tova trqbva da si teglish i da se merish sutrin bez drehi i togava znaesh to4niq rezultat!
az sym 22den i sum i 7,5kg!!!!!!
Отговори с цитат
  #999  
Стар 22nd March 2010, 17:29
evita_07 evita_07 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 226
По подразбиране

Здравейте!Честита първа пролет и от мен,да сме здрави,засмяни и позитивни! Днес най-после видях щъркел,докато пътувах и свалих мартеничките.

ПЕТЯ,дано се оправи по-бързо детето!
ДЕЛЯНА,при мен също се получава разлка от половин до един кг.нагоре,когато съм вечеряла по-обилно,или след въглехидрати.След плодовия обаче не само се нормализират,но съм и още по килограм надолу.Затова вече се тегля само след плодов(немога да издържа цяла седмица да не се кача на кантара,макар да ми се иска).Ето тази сутрин,въпреки че бях разменила белтъчен и плодов пак съм 700гр.по-малко ,не се шашкай просто започни и ти да се теглиш през няколко дни.
ГЕРИЧКА,знам че трябва да ям плодове,но не са ми вкусни.Аз и за закуска спрях да ги уважавам вече,ама трябва да се взема в ръце.Сутринта си взех банан,така си го върнах вкъщи.

Извъртяха се варивата пак за днес:закуска-няма(от утре пак ще закусвам,обещах),обяд-гювеч,на предишните варива го ядох и много ми хареса,затова пак взех за днес.Вечерята ще повтори обяда.
__________________
Всяко дълго пътуване започва с една единствена стъпка!!!
Отговори с цитат
  #1000  
Стар 22nd March 2010, 17:31
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Аз съм плодова днес.До сега съм хапнала 2 банана и 1 ябълка.Пък за довечера ще хапна салатка и така ще го завърша.Днес времето беше страхотно едно слънце всичко живо навън и то дори нямаш време да си помислиш за ядене или да почустваш глад.Лек и усмихнат ден
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:18.