Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #461  
Стар 3rd May 2012, 14:09
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
PateJ много добре ти го е направил, на мен лично много ми харесва. Това е твоето носле, точно според лицето ти. Пожелавам ти много успехи мила.
Josefinka i tvoeto nosle e stanalo mnogo hubavo. I dvete sme imali podoben problem i dori rezultatut e podoben Sigurno si mnogo 6tastliva sega
Отговори с цитат
  #462  
Стар 4th May 2012, 10:55
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Пате определено съм много щастлива от резултата и с всеки изминал ден става все по добре,и с теб ще е така. А с тази липосукция на лицето направо ме шашна доктора. Не съм вярвала че едно овално лице може да се промени в по издължено, но ми харесва определено. Сега искам и аз
Отговори с цитат
  #463  
Стар 12th May 2012, 06:22
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Пате, страхотен резултат. Много ще се радвам, ако качиш още снимки преди и след
виждам че на снимката "преди" си се усмихнала, което допълнително разширява носа,
и ми е интересно да видя как е изглеждал когато си със сериозно изражение .

Последно редактирано от Monique : 12th May 2012 на 06:34
Отговори с цитат
  #464  
Стар 13th May 2012, 17:07
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Пате , носът ти е страхотен и те прави много хубава! Браво на доктора!!
Отговори с цитат
  #465  
Стар 21st May 2012, 07:32
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Slojih snimki ot predi
O6te vednuj ime i parola: patej/123456
Отговори с цитат
  #466  
Стар 26th June 2012, 22:41
Buterfly Buterfly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
Thumbs up Палаоро

Здравейте момичета! От година следя форума и най- накрая се навих, предвид всички красиви нослета, показани тук! Така че се обадих в клиниката преди седмица, направих си среща, ЗА ДНЕС, отидох в 09ч, направиха ми неоходимите изледвания и вече съм с ново носле! Надявам се хубаво, като вашите! В клинаката бяха много радостни, че приемат още една българка. Доктора е много готин, но ще си запазя супер лативите, скед като видя реултата, клиниката е мого красива и чиста, на намире се в сграда на 1000 год! Имаш чувството, че цари сртахотен професионализъм! Изказвам мнение понеже съм ходила на консултации в няколко БГ клиники...! Надявам се добрите ми първоначални впечатление, да се овенчаят с добър резултат! Ще пиша, щом махна превръзката. До скоро!
Отговори с цитат
  #467  
Стар 27th June 2012, 08:15
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Супер,честито Buterfly! Тъкмо си бях помислила,че тая тема замлъкна нещо Дано възстановяването мине бързо и безпроблемно и да си харесаш новото носле Само снимчици да не забравиш да пуснеш! Браво за смелостта толкова бързо е станало всичко. Хайде със здраве да си го носиш
Отговори с цитат
  #468  
Стар 27th June 2012, 10:29
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Честито Buterfly, ще очакваме с нетърпение снимки. Много съм любопитна да видя резултата.
Отговори с цитат
  #469  
Стар 27th June 2012, 14:45
Buterfly Buterfly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране Палаоро

Днес ми махнаха тампоните и вече дишам през носа! До вчера бях мн притенена, но в тази клиника са истински професионалисти! Чувствам се много добре, а единствената болка която изпитах бе докато ме боцнаха за да ми сложат абуката! Между другото и на мен ми направи малък подарък- мъничко хилаурон в горната устна! Не бях съвсем съгласна,предвид шараните които съм виждала, но той ме убеди че само две капчици,щели да ми стоят много добре! И аз нали съм си любопитна.... Не съм съгурна че ми харесеа, но те ще спаднат и ще се забелязва съвсем леко:l. Истината е, че съм очарована от тази клиника! Всичко мина чудесно, без пълна упойка и си тръгнах след около 2-3 часа, понеже съм със супруга ми и сме на хотел. Очаквам с нетърпение да го погледна, в събота ще ми сменят превръзката и ще опитам да направя снимка! Ако ли не след около 9-10 ще ви пусна снимки от преди и след!
Мислех да го направя в БГ,но сега съм много доволна от решението си, а доктора сподели, че повечето момичета които идват от БГ, идват за корекция на първата операция!
Отговори с цитат
  #470  
Стар 27th June 2012, 14:47
Buterfly Buterfly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
Thumbs up Палаоро

Днес ми махнаха тампоните и вече дишам през носа! До вчера бях мн притенена, но в тази клиника са истински професионалисти! Чувствам се много добре, а единствената болка която изпитах бе докато ме боцнаха за да ми сложат абуката! Между другото и на мен ми направи малък подарък- мъничко хилаурон в горната устна! Не бях съвсем съгласна,предвид шараните които съм виждала, но той ме убеди че само две капчици,щели да ми стоят много добре! И аз нали съм си любопитна.... Не съм съгурна че ми харесеа, но те ще спаднат и ще се забелязва съвсем леко:l. Истината е, че съм очарована от тази клиника! Всичко мина чудесно, без пълна упойка и си тръгнах след около 2-3 часа, понеже съм със супруга ми и сме на хотел. Очаквам с нетърпение да го погледна, в събота ще ми сменят превръзката и ще опитам да направя снимка! Ако ли не след около 9-10 дни ще ви пусна снимки от преди и след!
Мислех да го направя в БГ,но сега съм много доволна от решението си, а доктора сподели, че повечето момичета които идват от БГ, идват за корекция на първата операция!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:18.