IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th July 2008, 22:59
mili4ka``` mili4ka``` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 6
По подразбиране проблемна кожа?

Здравейте!
Много бих искала да получа някакви съвети относно грижата за кожата. На 21 години съм,но лицето ми все още е покрито с пъпки и много черни точки
Винаги съм искала да имам гладка и красива кожа, но за съжаление не се получава.
Ходила съм на козметик-вместо подобрение кожата ми се раздразни повече.
Ходила съм и на кожни лекари,но всички предписват разни кремчета,които не ми оказват влияние и ако окажат то е с минимален ефект.
Лептен,акне аут...вече съм използвала, но имат краткотраен ефект.
Грим не смея да използвам...за да не влоша нещата...моля Ви помагайте
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th July 2008, 23:06
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

използвай Зинерит,доколкото знам доста помага,а за да успокояваш кожата си си прави парна баня с лайка
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th July 2008, 23:18
mili4ka``` mili4ka``` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 6
По подразбиране

zinerit съм ползвала, но има ефект само по време на употребата му не и след това........
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th July 2008, 23:20
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

ами да защото съдържа антибиотик,който подтиска появата им,но си направи някоя и друга парна баня с лъжчица ще ти успокои кожата,опитай и с почистващ гел с частички(скрaб)
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th July 2008, 23:42
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Колкото и да е изтъркано, за кожата много съществен е начинът на хранене. Консумирай много плодове и зеленчуци, избягвай токсични храни, консерванти и мазнотии. Пий много вода !

Иначе знам няколко трика за изчистване на лицето - първият е със сок от пресен магданоз - нарязваш една връзка магданоз на ситно, след което изцеждаш сока през марля и се мажеш с него. Пробвала съм го - кожата се изчиства, освежава и тонизира по - добре, отколкото с всеки почистващ тоник. Лошото е, че има избелващ ефект - аз го използвах след море, в резултат на което тенът от лицето ми падна и приличах на петниста хиена .

Другото за което се сещам, са таблетките Дерма Бион - съдържат бирена мая и редица витамини, които се отразяват благотворно на кожата .

Ако питаш мен - не изтезавай лицето си с много химия и агресивна козметика.

Просто ако обикновените неща не помагат, се обърни към гинеколог.

Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th July 2008, 23:48
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

и аз пия Дермабион,уж за да си поизчистя лицето,след като се бях разчоплила ... не се гордея с лошия си навик,нямам пъпки по принцип,но имам лошия навик да се чопля,ако забележа нещо,та след колко време идва ефектът
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th July 2008, 06:45
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Аз пък съм на цели 22 год. и никога не съм имала по-гадни пъпки от сега. Нищо не помага, какво ли не пробвах вече- от лосиони, кремове, Зинерит, антибиотик, бирена мая, хранене, спорт, вода, непукизъм...нищо не помага! Днес вече беше върха на сладоледа и звъннах на мама да ми прати противозачатъчни та да видим. Просто искам нормална и чиста кожа, толкова ли мн искам
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th July 2008, 07:20
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ами кажете с какво се мажете, почиствате ли си вечер лицето...въобще какви грижи полагате, за да разберем къде ви е грешката пък може и да е от храната, ядете ли мазно и сладко? като видите пъпка разчопляте ли я? ей такива неща
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th July 2008, 11:11
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vafli4ka
и аз пия Дермабион,уж за да си поизчистя лицето,след като се бях разчоплила ... не се гордея с лошия си навик,нямам пъпки по принцип,но имам лошия навик да се чопля,ако забележа нещо,та след колко време идва ефектът

Ефектът от Дермабион се появява сравнително скоро ( след около седмица ), но само ако може да помогне. Той действа чрез пречистване на кръвта от токсини и насищане на организма с витамини ( основно B ).

Доколкото знам, обаче, Дермабион е безсилен срещу акне, породено от хормонален дисбаланс и особено срещу чоплене
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th July 2008, 11:19
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

за сега акне съм нямала,просто бях разчоплила 1 пъпка(ако може така да се нарече) и тя си зарастна,но ми остави разлика в тена та затова питах,иначе се старая да си почиствам лицето
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблемнакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:24.