IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 1st May 2006, 16:36
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Именно, не е задължително условие. Пък и кой е казал, че като е взел специалност в България, това е най-доброто като школа. Всички споменати във форума са с придобита специалност, но някои в чужбина. Освен с тапия, тази професия изисква талант и човечност.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 1st May 2006, 16:42
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Изискванията са да имаш завършена такава спецалност и да си работил в клиники по изгаряния и реконструктивна хирургия. Да ви кажа примерно, че д-р Заякова, шефката на клиниката по изгаряния във Варна е много добра там, но нямам положителни отзиви за естетичните и корекции. Иначе, те помежду си се накъсват да се хвалят.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 1st May 2006, 16:45
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Абе като отидете при хирурга попитайте какво и къде е завършил. И все пак мисля, че ако хирургът е получил образованието си в реномиран университет в чужбина няма пречки да го приемат в БУЛАПРАС. Но ако извади разни кетапчета от сорта на следдипломни квалификации и курсове, карани в Близкия изток и т.н не се доверявайте. А иначе Чуждата е права, че трябва талант и хуманност за тая професия. Но това са понятия, в които можем да се убедим само след операцията, а понякога това може да се окаже късно.
И не на последно място вижте къде се разкрасяват звездите. Те никога не биха избрали лош хирург. А щом целият Пайнер е минал през д-р Николай Георгиев значи е имало защо.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 1st May 2006, 16:51
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #95  
Стар 1st May 2006, 17:01
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Защо sladkatony? Какво има ,защо не си доволна? Разкажи ни. Лошо отношение от негова страна ли?
Отговори с цитат
  #96  
Стар 1st May 2006, 17:31
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #97  
Стар 1st May 2006, 17:38
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Вижте момичета, според мен има хирурзи, членове или не на асоциацията, които са си добри и такива, които не са. Всеки хирург може да допусне грешка, както и всеки от нас греши понякога в работата си. Професионализмът според мен е пациентът да бъде предупреден за всички възможни усложнения, да признае грешката си и да я коригира за своя сметка, при това качествено. Ако не може, да те насочи към подходящия си колега. Ние не сме капацитети в областта, така че някои се опитват да ни смотват както си искат. Добре, че е този форум та да знаем поне какво да питаме. Препоръчвам на всички бъдещи пациентки да не си спестяват неудобните въпроси, по това можем да разберем доколко един хирург е отговорен за пстоперативните преживявания на пациента.
Айде, че пак се разпрострях
Отговори с цитат
  #98  
Стар 1st May 2006, 20:22
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Вижте момичета, според мен има хирурзи, членове или не на асоциацията, които са си добри и такива, които не са.
Това исках да кажа и аз, че се оказа, че и извън асоциацията има добри хирурзи. Аз преди им нямах доверие.
Просто Асоциацията гарантира, че не са измамници, а са пластични хирурзи.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 1st May 2006, 21:06
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране Re: moiata operasia

Цитирай:
Първоначално написано от slanse
Zdraveite mili momi4eta1 iIskam da spodelia moiata istoria .Az sa6to si pravih operasia pri Lubomir kaludov-i to dve!Imah garbisa i iskah da ia niama ,no toi mi kaza 4e 4ipite nosove pravili 4oveka da izglejda glupovat ,i zatova ostavih v negovi rase vsi4ko.VSE PAK TOI E SPESIALISTA I BI TRIABVALO TOI DA ZNAE PO DDRE KOE I KAK DA SE POPRAVI1sled operasiata se 4uvstvah vse edno sam pregazena ot vlak-imah 4uvstvo 4e glavata mi 6te exploadira!!!kakto i da e az biah 6tastliva 4e 6te imam malak nos i biah re6ena da ponesa vsi4ko!NO ZA MOE NAI GOLIAMO U4UDVANE SLED 5 MESESA NOSA MI STANA PO 6IROK OT KOLKOTO BE6E .STRUVA6E MI SE 4E GARBISATA IA NIAMA ,NO NE BIAH SAVSEM UBEDENA! OTIDOH NA PREGLED I DOKATO PREZ SIALOTO VREME TOI ME UBEJDAVA6E 4E VSI4KO 6TE SPADNE I 6TE SE OPRAVI SEGA RE6I 4E NE E DOVOLEN OT RABOTATA SI I MI PREDLOJI DA ''POPRAVI STORENOTO''az estestveno se saglasih ,za6toto ne mojeh da se gledam taka!!!sled vtorata operasia nosa mi e spo goliama garbisa ot predi!!!!! osven tova nozdrite mi sa za6iti na krivo i az sam po sasipana ot vsiakoga!!! ne moga da proumeia kak s vseki izminal den nosa mi pridobiva novi stranni formi!NEZNAM !AZ LI SAM DEFEKTNA NE6TO ILI VE4E SAM SE VMANIA4ILA .....ve4e mislia za treta operasia ,no niamam nikakva idea kade i pri kogo!strahuvam se !
Божееееееее,толкова съжалявам, че си пострадала и ти от тоя некадърник! Не се оставяй да се учи върху теб повече, аз му се доверявах в продължение на 5 месеца и щеше да ме умори. ДА НЕ ГОВОРИМ,ЧЕ НИТО МЕ Е ЧУВАЛ НИТО МЕ Е ВИЖДАЛ ОТ 2 МЕСЕЦА И ДОРИ НЕ СИ НАПРАВИ ТРУДА ДА ЗВЪННЕ ДА ПИТА КАК СЪМ. Веднага потърси друг хирург,моля те!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 3rd May 2006, 07:54
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Момичета след малко отивам на преглед за онова пусто топче дето ми излезе на гърдата---та да видим ще имам ли силикон или не Стискайте палци,че такъв страх ме гони от това, което мога да чуя, че просто не е истина
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:35.