IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3981  
Стар 6th January 2016, 14:22
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Инче пише на лично на Пуфпаф, веднага ща опрайййй
Отговори с цитат
  #3982  
Стар 6th January 2016, 17:40
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Инче пише на лично на Пуфпаф, веднага ща опрайййй
Нали, Тите? Сигурно ще помогне, ама бива ли да го занимавам с глупости ... не е толкова важно. Обаче нали знаеш, като се захване човек с нещо и то не става и почваш да упорстваш, щото то така не може - да не става. Помня, че миналия път като се опитвах с една снимка не ставаше и не ставаше, а с друга - стана от раз ...
Как си, бе, Тите златно? Как изкара празниците?
Отговори с цитат
  #3983  
Стар 6th January 2016, 18:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ще ви оправя, то мога ли да ви откажа, ко да ви прая, ако има нещо за оправяне го оправям, като няма почивам. Тая снимка не мисля, че е най-доброто което може да покажеш, май трябва аз ли да почна да ви снимам. Дай нещо друго, ти има какво да покажеш, но тая снимка просто не става. Но аз говоря за снимката, не ме разбирай погрешно.
Отговори с цитат
  #3984  
Стар 8th January 2016, 09:19
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ще ви оправя, то мога ли да ви откажа, ко да ви прая, ако има нещо за оправяне го оправям, като няма почивам. Тая снимка не мисля, че е най-доброто което може да покажеш, май трябва аз ли да почна да ви снимам. Дай нещо друго, ти има какво да покажеш, но тая снимка просто не става. Но аз говоря за снимката, не ме разбирай погрешно.
Ай, за много години! Да си жив и здрав и по-честичко да се мяркаш тук, че ... горкия форум ... ич го нема, ама нали надеждата умира последна.
Разбирам те за снимката (няма да се обидя), ама мене много ме е срам ... (имаше такава песен май), но добре де, в чест на хубавото (вече) време - една снимка по бански. Обичам лятото! И най-накрая сложих аватар, без да ми го сплеска! Ураааа!

Последно редактирано от ina.ina : 9th January 2016 на 14:34
Отговори с цитат
  #3985  
Стар 8th January 2016, 14:32
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Инче, добре съъъм, и празниците добре минаха.
Много ти хубава косата Инчеееее

ти доволна ли си от дядо Коледа?
Отговори с цитат
  #3986  
Стар 8th January 2016, 16:20
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Инче, добре съъъм, и празниците добре минаха.
Много ти хубава косата Инчеееее

ти доволна ли си от дядо Коледа?
Да, празниците минаха ... честно да ти кажа ми се ще да ги повторим ... нема да е лошо, какво ще кажеш?
Мерси, Тите! Заканила съм се да я подстрижа, но едва ли ще е късо. Щото ще трябва да ходя често на фризьор, а там се губи толкова време ...
Аз тази година искам от дядо Коледа само здраве. И мъничко късмет. Очаквам разни събития да се случват, дано да вървят що годе добре. А и миналата година ми беше тежка някак си (емоционално; ама то аз съм си виновна, щото възприемам нещата така; трябва да не ти пука, ама аз не успявам), та с облекчение чаках да свърши.
Ти доволна ли си от твоя дядо Коледа?
Отговори с цитат
  #3987  
Стар 8th January 2016, 21:40
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ми и моя дядо Коледа добре се представи, макар че някой подаръци нещо закъсняват...че да видим
Инак с нетърпение чаках да свърши тая година, че и за мен не беше много добра и сега тази новата очаквам да ми донесе повече радости и късмет, за здраве е ясно, че без него заникъде не сме.

Инче, много ти е хубава косата, не я намаляй много.
Аз обаче съм като самодива станала толкова дълга никога не ми е била и другата седмица мисля смело да режа, че почна да ми се заплита и не мога да я сресвам вече.
Отговори с цитат
  #3988  
Стар 8th January 2016, 22:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

И аз за новата година си пожелавам само здраве и също и това което преживях през миналата година, да не го изживявам никога повече, не и в този живот. Здраве и спокойствие не искам нищо повече. Всеки човек си има съдба и ако моята е да нямам щастлив живот, ще приема, че това е моята съдба. Но и да нямам щастие, ще съм доволен и само на по спокоен живот, без страдание и болка. Ако боли да е физически, защото душевната болка е най-тежка.

А на всички вас ви пожелавам освен много здраве и да сте щастливи и обичани !
Отговори с цитат
  #3989  
Стар 9th January 2016, 10:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
И аз за новата година си пожелавам само здраве и също и това което преживях през миналата година, да не го изживявам никога повече, не и в този живот. Здраве и спокойствие не искам нищо повече. Всеки човек си има съдба и ако моята е да нямам щастлив живот, ще приема, че това е моята съдба. Но и да нямам щастие, ще съм доволен и само на по спокоен живот, без страдание и болка. Ако боли да е физически, защото душевната болка е най-тежка.

А на всички вас ви пожелавам освен много здраве и да сте щастливи и обичани !
Пуф ... ти направо ме срази ... мислех, че при теб всичко е ок (беше споделил, верно отдавна, че имаш любов до себе си и така се радвах за теб; всеки човек заслужава това; не че винаги е щастие и рози, то е невъзможно да е така). Душевната болка е гадна, не минава лесно и даже може да промени човек. Надявам се теб да не те е променила, поне не в гадния смисъл. Аз ти пожелавам здраве и късмет! Също и душевен мир! Айде, дано за всички ни тази година е по-добра!
Отговори с цитат
  #3990  
Стар 9th January 2016, 10:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Ми и моя дядо Коледа добре се представи, макар че някой подаръци нещо закъсняват...че да видим
Инак с нетърпение чаках да свърши тая година, че и за мен не беше много добра и сега тази новата очаквам да ми донесе повече радости и късмет, за здраве е ясно, че без него заникъде не сме.

Инче, много ти е хубава косата, не я намаляй много.
Аз обаче съм като самодива станала толкова дълга никога не ми е била и другата седмица мисля смело да режа, че почна да ми се заплита и не мога да я сресвам вече.
Закъснелите подаръци носят още повече радост, така че Тите ще чакаш. Пожелавам ти много здраве и късмет! Другото ще си дойде. Ти внимавай с рязането. Не е лошо да си като самодива. А то и моята се заплита. И е цъфнала, даже много я търпях. Пък тя хубава щото беше изправена. Иначе днес както ме издуха вятърът като идвах на работа ... бях "на лудата главата".
А сега дойде ред и на Лилян ... тя не се сеща да се похвали нещо, та да я подбутна:
Лилеее, а твоя дядо Коледа как беше?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:07.