IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 25th October 2013, 21:14
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

И аз подкрепям това мнение.
Отговори с цитат
  #452  
Стар 26th October 2013, 13:05
Kitty cat Kitty cat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте, имам нужда от съвет от хората, при които е минало повече време след ринопластиката. Оперирах се при доц. Джамбазов преди 8 месеца, не съм имала особени оплаквания до момента и резултата ми харесва. Оттоците ми спаднаха, мисля, почти напълно. Но тази сутрин се събудих с болки в носа и видях, че върхът му е станал огромен, такъв, какъвто беше през първия месец след ОП. Отдавна минах периода с постоянното подуване и спадане, носът ми си беше с нормална форма до днес и не се е променял от месеци. В момента чувствам, че ми е подуто и отвътре, а върхът е станал сигурно 3 пъти по-голям, ей така, от нищото. Случвало ли му се е на някой подобно нещо толкова време след операцията?
Ще съм благодарна за някакъв съвет. Може ли да имам гной вътре в носа? Досега не съм усещала нищо нередно, нямам и температура, но върха на носа ми е топъл на пипане и не знам какво да мисля вече.
Отговори с цитат
  #453  
Стар 19th December 2013, 11:53
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
Exclamation

Здравейте,момичета и момчета!Присъединявам се към отбора на недоволните!Оперирах се преди 8 месеца при Професора и в началото бях от другия отбор- на доволните,но вече не е така!И аз се сдобих единствено с една провиснала колумела,което е далеч от представите ми за естетично,съжалявам че не послушах Nells и се доверих на този хирург!В началото всичко изглеждаше добре,връхчето беше повдигнато,гърбицата я нямаше,колумелата не беше особено прибрана,но ми беше обяснено,че ще се прибере-дрън,дрън!До момента,в който върха на носа беше повдигнат,нещата изглеждаха задоволително,но след Шестия месец всичко тръгна надолу,включително и носа ми!Съвета ми,разбира се ако някой го желае е- Внимавайте на кой се доверявате и не вярвайте безрезервно на фалшиви обещания-след това чувството е отвратително а джоба празен!

Последно редактирано от Ачелия : 19th December 2013 на 16:09
Отговори с цитат
  #454  
Стар 22nd December 2013, 16:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много съжалявам да чуя това Ачелия, представям само какво ти е
Всеки хирург си има и много добри и много лоши резултати, но остава впечатлението, че някои във определени корекции и техники се справят добре, а във други хич не ги бива и за това е много важно хората да дават подробна информация във форумите, какво точно ще се коригира преди операцията и също и ако не е успешна пак да споделят както ти сега спомена за увисването на колумелата.

Това го казвам не случайно, защото хората все питат кажете някой добър хирург и не всеки уточнява точно за каква корекция иска да си направи.
Има хирурзи които съм забелязал, че в определени корекции и определени носове хич не се справят и за това е добре да се обсъждат подробностите и кой хирург в кои техники е добър и в кое не.

Сега мога да се хвана на бас, че професора ще каже, как той си е свършил чудесно работата, но всеки организъм е различен и при теб просто така се е получило и сигурно ще спомене как чак след време ти се е получило така, а в началото си е било всичко наред.
Отговори с цитат
  #455  
Стар 23rd December 2013, 16:18
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Много съжалявам да чуя това Ачелия, представям само какво ти е
Всеки хирург си има и много добри и много лоши резултати, но остава впечатлението, че някои във определени корекции и техники се справят добре, а във други хич не ги бива и за това е много важно хората да дават подробна информация във форумите, какво точно ще се коригира преди операцията и също и ако не е успешна пак да споделят както ти сега спомена за увисването на колумелата.

Това го казвам не случайно, защото хората все питат кажете някой добър хирург и не всеки уточнява точно за каква корекция иска да си направи.
Има хирурзи които съм забелязал, че в определени корекции и определени носове хич не се справят и за това е добре да се обсъждат подробностите и кой хирург в кои техники е добър и в кое не.

Сега мога да се хвана на бас, че професора ще каже, как той си е свършил чудесно работата, но всеки организъм е различен и при теб просто така се е получило и сигурно ще спомене как чак след време ти се е получило така, а в началото си е било всичко наред.
Първото което е ,не всичко си е беше наред от самото начало,върха беше доста надут и изглеждаше по-широк отпреди(причина за което смятах отока),колумелата не беше добре прибрана,но д-р Димитров ми обясни,че щяла да коригира с времето(което по принцип не виждам как би могло да стане).Дванадесет-четиринадесет дни след ринопластиката,отлява се появи едно хлътване,което беше доста забележимо,обадих се на д-р Димитров да му споделя случващото се и той каза,че това било нормално,че нещата щели да се оправят,трябвало да си минат шесте месеца възстановяване и тогава можело да се говори за проблеми!Сега след 8 месеца хлътването е по-малко забележимо,но пак леко си личи,най-вече на пипане,дори се появи още едно такова,но по-малко от другия край(като малка дупчица стои).В началото всички тези дефекти не бяха толкова забележими и притеснителни до момента в който(както казах вече)всичко започна да върви надолу,най-вече носа ми!След шесте месеца "възстановяване",нещата вече не изглеждаха дори и задоволителни,върха падна,колумелата още повече,несъвършенствата(те зи хлътвания също са си там) и така преминах от отбора на що-годе доволните в отбора на разочарованите!Сега се сдобих с един нос без гърбица,с лека извивка,с която изсипващите след нея купчина от хрущяли изглежда нелепо и носа изглежда още по-дълъг от преди!Винаги съм си мечтаела за едно хубаво малко носле,защото стария нос ми беше ужасен(гърбав,дълъг с паднал връх),но уви не ми е писано явно.Още веднъж ще кажа-ВНИМАВАЙТЕ НА КОЙ СЕ ДОВЕРЯВАТЕ!ПО-ДОБРЕ СИ СТОЙТЕ СЪС СТАРИЯ НЕСЪВЪРШЕН НОС,ОТКОЛКОТО ДА СЕ ИЗРЪСИТЕ С НЕ МАЛКО ПАРИ ЗА РИНОПЛАСТИКА В БЪЛГАРИЯ,ЗА ДА СЕ СДОБИЕТЕ ПАК С ГРОЗЕН ,НО МАЛКО ПО-РАЗЛИЧНО ГРОЗЕН НОС ОТ ПРЕДИ!ПО-ДОБРЕ СИ КУПЕТЕ НОВ ГАРДЕРОБ,ОТИДЕТЕ НА ПОЧИВКА С ЛЮБИМИТЕ ХОРА ИЛИ КУПЕТЕ НЕЩО НА ДЕТЕТО СИ С ТЕЗИ ПАРИ,ПОВЯРВАЙТЕ МИ НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ!За тези,които все пак са решили,че повече няма да живеят със старата си визия и искат истинска прекрасна промяна(не задоволителна или "малко по-добре" от старата) и имат финансовата възможност да си го позволят,по-добре да се отправят към нашата съседка Турция,там поне ако не се получат нещата(но това се случва рядко),истинските лекари,професионалистите си поемат вината и си коригират работата безплатно и не ти казват,че си претенциозна и всичко е въпрос на вкус!

Последно редактирано от Ачелия : 23rd December 2013 на 16:21
Отговори с цитат
  #456  
Стар 23rd December 2013, 17:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Щеше ми се повече да чета положителни мнения, но за съжаление много често има такива случаи и най неприятното е, че хората като Ачелия се озовават в една много неприятна ситуация. Не само, че лекарите повечето не искат да си признаят за грешката и да направят нова операция за тяхна сметка, ами и дори да се смилят и да отронят една капка състрадателност, а и от морална гледна точка те просто са длъжни, но дори и тогава как може пациента да е сигурен, че той ще се справи вторият път, ами ако стане още по зле.

Както знаете в чужбина а и не само при ревизия се плаща по скъпо от колкото за първа операция. Аз за това ми е трудно да разбера един човек ако ще плаща 4000лв. в България защо да не плати 6500лв. и да се оперира в Турция и то при хирург УНГ, който определено се справя добре, а има и доста други хирурзи също токова добри, които може и да са по скъпи, но понякога по евтиното излизат в пъти по скъпо, а това все пак не е като да си купиш телевизор или кола на старо, които и да ти ги откраднат ще го преживееш, но как се преживява ако не само не ти оправят носа и си дал много пари на вятъра ами дори те окепазят дори и по зле ?

Не случайно съм много доволен, че отрих този форум и тук научих много неща, защото в началото като лаик дори и аз се впечатлих от маркетинга на д-р Енчев и като четях по форумите негативните коментари и как го хейтват и заради билбордовете и си виках това е защото му завиждат, те не разбират от реклама.
Сега вече съм доста по наясно и мога да направя по лесно правилният избор, за това винаги съветвам хората да не бързат никога, защото един нос може да им обърка целият живот и за това много внимателно трябва да се преценява, за да може да се намали до минимум шанса за неуспех !
Отговори с цитат
  #457  
Стар 24th December 2013, 15:44
moukery moukery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Този безотговорен касапин даде поредната си жертва, хора не ходете при този самозванец. Чийто връх пипне, след това е много трудно да се коригира даже и в Турция. И Димитров се чуди какви глупости да говори за да го измъкне мошеника от ситуация. Поне Димитриов да има честта и да не лъже млади и наивни хора, че всичко е възможно да се оправи и че с времето ще ти се оправи проблема. Станаха едни долни, безкрупулни търгаши без капка човечност. Няма как с времето увисналата колумела да се прибере, по скоро обратното с времето ще се вижда и ще бие на очи още повече. Този самозванец е пратил повече хора за ревизия от колкото всички събрани заедно Емилчо, Енчев и други търгаши..
Отговори с цитат
  #458  
Стар 2nd January 2014, 13:39
nadetoo nadetoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте, от доста време не съм писала тук, но с радост искам да споделя , че съм една от успешните ринопластики на Джамбазов.Нямам много време да влизам тук, но с удоволствие бих ви дала каквато и да е информация както и снимки на моят резултат.Nadya Naydenova ми е ФБ, и на който мога да помогна може да пита))А и аз имам едно въпросче ,защото съвсем не мога да се ориентирам в темите за устни.Някаква инф за Аргир Аргиров ми трябва актуална или просто ме насочете в коя от темите да се разровя.
Отговори с цитат
  #459  
Стар 11th January 2014, 15:25
Elit0 Elit0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 5
Smile

Здравейтеоперацията ми беше преди два месецано връхчето на носа ми е все още доста подут и твърд, искам да попитам ,след колко време ще спадне отока напълно.не мога да намеря номера на Димитров, беше ми го написал на едно листче,но съм го загубила. Ще съм ви много благодарна ако някой ми напише номера на Д-р Димитров, благодаря предварително
Отговори с цитат
  #460  
Стар 12th January 2014, 19:57
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

изуменнн съм до какво положение са стигнали нещата ,, Ачелия'' която толкова се вълнуваше за своята ринопластика в момента се сдоби нещо по лошо и от старото !!! направо нямам какво да кажа - тя искаше едно обикновено носле , една добре изглеждаща визия към което се стремим и вс останали , по лошото в момента че веднъж хвърлил 3000 лв за операция , как би могъл да извадиш още за това което се случва след това..., като ти си се надявал на един приличен резултат . Все пак тия пари не падат от небето ...,, Отдавна не съм влизал тук защото нямах и време - Здравейте на останалите ,мм изчетох вс откакто бях влизал и за резултата на
Nenna ... потресен съм бати отношението , белези покрай носа било несъществено ,топче на носа ,
''''подутината отвътре била от хрущяли, няма какво да правим, ще си седя със запушени ноздри, а за дишането.......да си слагам нещо в носа пък ще видим и ако искам да ходя пак на ''''''
WTFFF КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕЕЕ НА МЕН ТВА МИ ПРИЛИЧА , ЧЕ ВСЕ ЕДНО СЪМ НА БИТАКА,(ПАЗАРА) ВЗИМАШ НЕЩО ,, ПОСЛЕ АКО НЕ СТАВА! ЕЛА ВЪРНИ СЕ ЩЕ ГО СМЕНИМЕ

rada*m ---Тя незнам защо и тя е избързала с това ,, видях че се е радвала на първите 4 дена , а после какво се получава ПРОБЛЕМИ ДОЖИВОТ!!
Незнам на Nenna и първата и операция ли е била при Джамбазов??
Колкото до мен аз тка и не получих въпросното обаждане за консултация когато миналата година говорих със секретарката през Март месец ;' както казах не съм имал време да се занимавам , но като гледам как стоят нещата в момента просто вече се колебая дали да си го причиня .........,може би е знак че щом за две години И ПОЛОВИНА не отидох на една проста шибана консултация явно няма да се получи тук тка че явно ще проучвам въпроса още ;' отколкото да се притеснявам да изляза после от вкъщи ,,,М/У ДРУГОТО СЕ БОРЯ ОТ 2011 МАЙ МЕСЕЦ ЗА КОНСУЛТАЦИЯ , ТОГАВА ГО ИЗБРАХ И МИСЛЯ ЧЕ В КРАЯ НА ЮЛИ , НАЧАЛОТО НА АВГУСТ СЕ ОБАЖДАХ И ОТТОГАВА ВСЕ ПРЕПЯТСТВИЯ ДО ДЕН ДНЕШЕН , ЗАБАВНО Д;'
Доколкото видях в предните постове МАРИСА - БЕШЕ НАПИСАЛА
''Добре е,че се отказах и аз на времето,че сигурно щях да си блъскам главата...
НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ПРИ КОГО СЕ Е ОПЕРИРАЛА ??? ИЛИ ТЯ АКО СЕ ВКЛЮЧИ НЕКА МИ СПОДЕЛИ АКО НЕ Е ПРОБЛЕМ , АКО СИ Е ПРАВИЛА КАК СЕ ЧУВСТВА И ДО ДНЕС - КАК Е НОСЛЕТО РАЗБИРА СЕ ..........
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:05.