IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 17th January 2014, 07:37
Elit0 Elit0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте момичета може ли някоя от вас да ми напише номера на Димитров?
Отговори с цитат
  #472  
Стар 22nd January 2014, 17:13
ardi ardi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета и момчета. Аз съм номер 327 - ми в листата на чакащите за преглед при Джамбазов( от май 2013 г.)...а после още 4-5 мес. за самата ринопластика....Отчаяна съм...Моля, споделете дали и вие чакате( или сте чакали) толкова....(((
Отговори с цитат
  #473  
Стар 2nd February 2014, 20:26
rada*m rada*m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 10
Smile

Здравейте! Минаха почти четири месеца от моята операция. Нямам много време да пиша , но само ще кажа, че носът ми претърпя огромни промени. Поддувания и спадания... След толкова време , изглежда страхотно и се подобрява с всеки изминал ден! Дишам свободно.Разбрах че , е невъзможно да искаш още на следващия ден след като ти свалят лонгетата да имаш перфектен нос. Трябва време! Трябва време , за да спаднат вътрешните отоци, да се възстановят тъканите.. Джамбазов си е свършил перфектно работата! Доволна съм и съм щастлива , че избрах него. Взимам си думите назад и всичко , което написах за него 20 след операцията ... Сега разбирам, че е било много, много рано за окончателния резултат! Това от мен!!! Успех на всички!
Отговори с цитат
  #474  
Стар 3rd February 2014, 17:51
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kitty cat Виж мнението
Здравейте, имам нужда от съвет от хората, при които е минало повече време след ринопластиката. Оперирах се при доц. Джамбазов преди 8 месеца, не съм имала особени оплаквания до момента и резултата ми харесва. Оттоците ми спаднаха, мисля, почти напълно. Но тази сутрин се събудих с болки в носа и видях, че върхът му е станал огромен, такъв, какъвто беше през първия месец след ОП. Отдавна минах периода с постоянното подуване и спадане, носът ми си беше с нормална форма до днес и не се е променял от месеци. В момента чувствам, че ми е подуто и отвътре, а върхът е станал сигурно 3 пъти по-голям, ей така, от нищото. Случвало ли му се е на някой подобно нещо толкова време след операцията?
Ще съм благодарна за някакъв съвет. Може ли да имам гной вътре в носа? Досега не съм усещала нищо нередно, нямам и температура, но върха на носа ми е топъл на пипане и не знам какво да мисля вече.
Здравей,
ако си чела внимателно многобройните ми оплаквания (които за жалост, според някои съфорумничкиби трябвало да бъдат "смачквани"........) съм описала, че няколко месеца след първата операция се случи същото с носът ми и го оперирахме пак, за мое съжаление супер неуспешно. Април 2013 беше втората операция. Писала съм подробно за проблемите и срещите ми с екипа на Джамбазов и него самия.......не с цел да го хуля, а с цел да ви кажа, че като ще се подлагате на такива интервенции, там вече не е мястото (а според мен никога и не е било). Коментари от рода за неясна представа......я се разкарайте с тия глупости- човек не се упоява и дава да го режат и шия всеки ден - ТРЯБВА ДА Е ЕСТЕТИЧНО И ПЕРФЕКТНО, ако не може да не се захваща!!!
Влязох пак да почета с една единствена надежда - че ще видя само положителни коментари, ще се убедя, че Джамбазов е най-добрия и ще ми се обадя да си оправи поразиите ОТНОВО, но не. За съжаление виждам, че хора, които твърдяха, че се е справил, вече се оплаквах. Чуд се само как да си взема парите от тези хора и как след тези две операции да намеря сили и време и да се подложа на трета!!!
Отговори с цитат
  #475  
Стар 3rd February 2014, 18:15
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
изуменнн съм до какво положение са стигнали нещата ,, Ачелия'' която толкова се вълнуваше за своята ринопластика в момента се сдоби нещо по лошо и от старото !!! направо нямам какво да кажа - тя искаше едно обикновено носле , една добре изглеждаща визия към което се стремим и вс останали , по лошото в момента че веднъж хвърлил 3000 лв за операция , как би могъл да извадиш още за това което се случва след това..., като ти си се надявал на един приличен резултат . Все пак тия пари не падат от небето ...,, Отдавна не съм влизал тук защото нямах и време - Здравейте на останалите ,мм изчетох вс откакто бях влизал и за резултата на
Nenna ... потресен съм бати отношението , белези покрай носа било несъществено ,топче на носа ,
''''подутината отвътре била от хрущяли, няма какво да правим, ще си седя със запушени ноздри, а за дишането.......да си слагам нещо в носа пък ще видим и ако искам да ходя пак на ''''''
WTFFF КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕЕЕ НА МЕН ТВА МИ ПРИЛИЧА , ЧЕ ВСЕ ЕДНО СЪМ НА БИТАКА,(ПАЗАРА) ВЗИМАШ НЕЩО ,, ПОСЛЕ АКО НЕ СТАВА! ЕЛА ВЪРНИ СЕ ЩЕ ГО СМЕНИМЕ

rada*m ---Тя незнам защо и тя е избързала с това ,, видях че се е радвала на първите 4 дена , а после какво се получава ПРОБЛЕМИ ДОЖИВОТ!!
Незнам на Nenna и първата и операция ли е била при Джамбазов??
..........
И първата беше при него, 2012, февруари се обадих за час, април ме викнаха, юли операция. Но тогава той беше най-добрия по форумите, а не е бил, просто българите сме толкова заблудени за това какво заслужаваме и какво получаваме, че се рдваме и на трохи, само да ги има.....
Отговори с цитат
  #476  
Стар 5th February 2014, 12:07
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
И първата беше при него, 2012, февруари се обадих за час, април ме викнаха, юли операция. Но тогава той беше най-добрия по форумите, а не е бил, просто българите сме толкова заблудени за това какво заслужаваме и какво получаваме, че се рдваме и на трохи, само да ги има.....
Подкрепям Нена, забелязах и много момичета, убедени, че успешно рино не става от първия път

Става, така просто лекарите се измъкват за некадърната си работа и ви прибират още едни пари!

Нена, аз просто съм безмълвна, искам да ти пожелая наистина да се оправиш, ако има нещо, с което мога да ти помогна - пиши ми!
Отговори с цитат
  #477  
Стар 6th February 2014, 14:17
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Според мен успешно рино има от първият път, но не и в БГ.
Отговори с цитат
  #478  
Стар 4th March 2014, 11:47
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
ее само на 4ти месец..тепърва има да се разпада докато навърши 1 година .
Ахахахаха...............
Отговори с цитат
  #479  
Стар 27th March 2014, 20:52
jiji.91. jiji.91. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 2
По подразбиране

.
Отговори с цитат
  #480  
Стар 27th March 2014, 20:58
jiji.91. jiji.91. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 2
По подразбиране

mojete li da mi kajete kakvi sa cenite na rinoplastikata pri doc. Djambazov
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:13.