IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 3rd November 2007, 12:05
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
неприятното на операцията са шумовете, но не ти става скучно (или поне на мен не ми беше)
- Добре описано.И при мен беше така!
Отговори с цитат
  #222  
Стар 3rd November 2007, 18:28
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Не найстина това е нещото за което не бах подготвена, всички ми казваха че най-лошото е слагането на упойката и се бах подготвила психически но никой не каза за шума, който не е преживял операцията ще каже някакъв си шум- нищо страшно, ама е доста гадно. Пак отбелязвам че това е мое мнение, но знам че и други смятат така
Отговори с цитат
  #223  
Стар 3rd November 2007, 18:42
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ми и на мен що се отнася до самата операция това ми беше най-гадното.Щото чуваш как те реже и почваш да си представяш разни гадни неща...
Отговори с цитат
  #224  
Стар 3rd November 2007, 18:46
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

да при мене рязане стържене ама нещо което до сега не бях изпитвала
Отговори с цитат
  #225  
Стар 4th November 2007, 00:21
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Да това дето се чува, като те режат е най-гадното. Аз затова постоянно стисках сестрата, защото ми беше много неприятно, пък жената все ме питаше "да не те боли? добре ли си?"
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #226  
Стар 4th November 2007, 03:46
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

аз издавах мрункащи звуци, като при болка когато се опитваш да не охкаш и викаш, и понеже имаше много асистенти да наблюдават, и един който имаше честа да асистира на доцента, всички бяха много наплашени най вече тоя дето асистираше случйно да не ми направи той нещо
Отговори с цитат
  #227  
Стар 13th November 2007, 15:53
stefanova stefanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 3
По подразбиране

здравейте и аз мисля да мина през тази процедура
прочетох всички мнения с голям интерес - тъй като ми е най-удобно да се оперирам в Пловдив имам няколко въпроса към gitsa , ще се радвам ако ми отговори

така и не разбрах от няколкото ти поста във ВМИ ли се оперира или в Частната клиника , в един от постовете си споменаваш ,че нивото във ВМИ е различно от това в Торакс (където те глезят ) - според теб къде е по-добре човек да се оперира , ако не гледаме финансовата страна на нещата - 200 лв разлика ще ги прежаля ,само да е еднократно .И как се чувстваш след операцията ? Всичко наред ли е ,дали имаш някакви оплаквания ... по принцип дават ли се някакви гаранции при този род операции Веднага ли човек може да се оперира , тъй като и аз ходя на работа и не мога по всяко време - доколкото разбрах има около 1 месец въстановителен период Ще се радвам да ми отговориш и предварително съм ти благодарна
Отговори с цитат
  #228  
Стар 15th November 2007, 01:16
poplo poplo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте,

Изчетох цялата тема, има доста полезни мнения. Искам да ви попитам... От София съм, и се чудех къде мога да отида на консултация. Да разбера повечко за операцията, рискове, това-онова Така като гледам в началото на темата се говореше за доста по-ниски цени, но явно сега са скочили Ако някой може да даде телефонче или някакви координати, както и някаква ориентировъчна цена ще съм му много благодарен.

Питам отново, защото се съмнявам информацията от първите страници да е още валидна...

Поздрави
Отговори с цитат
  #229  
Стар 15th November 2007, 08:48
gitsa gitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 12
По подразбиране

До Stefonova-Пратих Ви ЛС. Днес съм на преглед от 14 ч. при доцент Анастасов. Ако искате да му задам някои въпроси-пишете ми.
Отговори с цитат
  #230  
Стар 19th November 2007, 09:54
stefanova stefanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 3
По подразбиране

@gitsa късно видях ,че си писала и лично не съм получавала ами аз с Анастасов как мога да се свържа - доколкото поразгледах из интернет оперирал във ВМИ и някаква частна клиника -на някакъв телефон дали мога да си уговоря час за консултация
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:18.