IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4201  
Стар 31st March 2017, 13:26
simona.p simona.p не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, предстои ми операция за увеличаване на бюста след 10 дни и ми е необходимо да си закупя съответния сутиен за след операцията. Разбрах, че този сутиен на Триумф в момента го няма на пазара и чак юни месец ще има подобен (заместител). Бихте ли ми препоръчали какъв друг подобен сутиен би ми влязъл в същата употреба?
Отговори с цитат
  #4202  
Стар 3rd April 2017, 08:58
rosario23 rosario23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 2
По подразбиране

simona.p , сутиена на Триумф си го купих преди две седмици от магазин за бельо в кулите на Софарма, на втория етаж до фитнеса.

tanita моята операция беше в петък при д-р Динев - повдигане и увеличаване. Не мога да кажа какво се е получило, защото е много рано.
Отговори с цитат
  #4203  
Стар 6th April 2017, 17:29
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Честито, Розарио!
Със здраве да си ги носиш!
Отговори с цитат
  #4204  
Стар 11th April 2017, 13:08
rosario23 rosario23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря! От години мечтаех за тази операция и вече е факт. За съжаление ще трябва да изчакам да минат празниците, за да ми махнат конците.
Отговори с цитат
  #4205  
Стар 13th April 2017, 08:13
IceCream78 IceCream78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране консултация при доц. Романски

Здравейте! Бихте ли ми казали как сте си записали час за консултация при доц. Романски в Александровска болница. Не мога да се свържа на неговия телефонен номер от сайта на болницата. Звъннах на номера на старшата сестра и доколкото разбрах се определя по един ден в месеца, в който той приема без записани часове. Моля, дайте малко подробности как са организирани прегледите при доцента. Предварително благодаря.
Отговори с цитат
  #4206  
Стар 13th April 2017, 14:16
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

IceCream пиши ми на пощата anelka_a_d@abv.bg
Отговори с цитат
  #4207  
Стар 18th April 2017, 17:13
Asya Asenova Asya Asenova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NoImage Виж мнението
Момичета мина и моята операция. Искам да пропусна всички отрицателни емоции които ми се насъбраха защото съм много притеснена. Както ви бях обяснила и на снимката ми от предните постове се вижда че на лявата гърда имах провисване. С двата различни импланта според доктора всичко щеше да се оправи, да ама не.......
днес ми е трети ден и направо съм полудяла като се поогледах. Моля ви кажете си мнението , за мен това е непоправимо , на ясно съм че в началото гърдите изглеждат зле .............. но чак пък толкова?? Според мен на лявата ми гърда(която беше малко по голяма и по виснала отново е по голяма и по кофтито е че отново според мен си виси? Моля ви кажете какво мислите. Ще се побъркам . Намирисва ми на втора операция.
http://prikachi.com/images.php?images/79/9068079C.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/80/9068080o.jpg

не съм мислила че ще изглеждат тооооолкова ужасно (((((
а за отношението и обслужването ще разкажа после че сега това ми е най спешно .....благодаря ви предварително
Здравей!Аз се оперирах май месец мин.година.
По същия начин ми беше едната гърда и сега почти година след операцията..положението е същото.Ако желаеш,пиши ми на лично съобщение,за да ти изпратя снимки.
Отговори с цитат
  #4208  
Стар 20th April 2017, 13:11
NoImage NoImage не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Asya Asenova Виж мнението
Здравей!Аз се оперирах май месец мин.година.
По същия начин ми беше едната гърда и сега почти година след операцията..положението е същото.Ако желаеш,пиши ми на лично съобщение,за да ти изпратя снимки.
Здравей, нещо имам проблем с личните съобщения тук са ми спрени . Пиши ми на g_ivanova1989@abv.bg и после по вайбър ще е по лесно
Отговори с цитат
  #4209  
Стар 28th April 2017, 09:38
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране три консултации - съвсем объркана

Здравейте, момичета. Направих три консултации за слагане на импланти. при мен ситуацията е, че имам леко увисване, по-скоро тип псевдоптоза. Какво казаха:
1. Динев ми предложи 495сс подмускулно за да може да се изпълни кожата.
2. Тепавичарова не е много разговорлива преди да види парите за имплантите, но каза, че под 400 сс ще е достатъчно, като предлага и двата варианта - ако е подмускулно може да се случи така, че да няма горен полюс и да си седят празни отгоре, както е и сега; ако е надмускулно, ще може да направи някакъв горен полюс. Каза, че при мен и двата варианта са вървежни, защото имам доста собствена жлеза. На въпроса ми дали надмускулно не увисват повече, каза, че нямало особена разлика, защото под импланта нямало мускул да държи така или иначе, идеята му била да не стават ръбове на горен полюс при слаби момичета.
3. И трета консултация във Виа Медика при Виолин Петров и един по-млад лекар, който оперира във Франция и идва отвреме-навреме да оперира и тук (заедно) - мнението им е, че ако не искам да се помпя с големи кубици, трябва да сложа надмускулно, за да може импланта да се движи заедно със жлезата. Казаха, че ако се сложи при мен подмускулно, е голяма вероятността мускула да държи импланта горе, а жлезата ми да седи увиснала под него. Също лекарят от Франция спомена за възможност за липофилинг на горен полюс, каза че във Франция много се ползва последните няколко години. Отделно казаха, че ареолите имат нужда от намаляване, но мен понеже ме е страх да не ми останат безчувствени, засега ще се въздържа. Това можело да се направи по всяко време по-натам.

Та сега съм в ужас, не мога да взема решение къде да ходя. Тепавичарова е в доста напреднала възраст, не знам дали сегашните й операции са така добри като преди, ако има някой скорошен пациент, моля да каже мнение.
Отговори с цитат
  #4210  
Стар 29th April 2017, 12:47
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Хм, дано се включи някой с мнение. Тук по принцип като чуем надмускулно и подскачаме, обаче при теб, щом на 2 консултации са ти предложили надмускулно, значи и това е добър вариант.
За липофилинга - не съм наясно, не съм чела/чула достатъчно, но някак си не ми е по сърце. Сигурно, защото съм запомнила, че е процедура, която иска повторение във времето и резултата (т.е. колко ще се запълни) не е никак сигурен. Може и да греша.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:32.