IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th May 2013, 11:57
isitty_ isitty_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1
По подразбиране Последните 3-5 килограма

Здравейте, пускам своята първа тема, която е и причината за регистрация. Аз съм своите почти 18 години имам доста здравословни проблеми, на които им влияе и самото ми хранене. Все се опитвам да се храня добре, да спортувам (въпреки че не мога много заради проблеми със сърцето), но никога не устоявам на аромата на топъл хляб вкъщи или пък на прекрасните сладоледи, шоколади и т.н. Истината е, че съм чревоугодниче и то голямо, но за щастие качвам до към 57 и замръзвам, което не е зле за ръста ми, но не са тези килограми, които ми харесват (53-54). Структурата ми на тялото е такава, че няма как да стана фиданка, винаги съм имало бюст и съм широка в ханша. Миналата година с много голям глад и бягане по 2км на ден смъкнах до 53, бях по- щастлива от всякога, когато се погледнех в огледалото, но дойде Коледа, после имах проблеми, които се лекуваха с лекарства, на хормонална основа, стигнах до 57 кг, спрях фитнеса (заради липса на време и постоянни болки в корема), който бях започнала и ето ме днес сутринта- 58.5 кг и по- разочарована от себе си от когато и да било. А в петък съм рожденичка и такъв страхотен тесен потник си купих. Срам ме е от това, което си позволих. Днес започнах деня си с пречистване, все още не съм яла, само вода и кафе, за да мога да се изчистя всичко от вчерашното излизане. Направих малко тренировка. За обяд си мисля за голяма салатка и риба тон. Борбата с последните килограми е трудна, но съм сигурна, че не я водя само аз. Надявам се за малко помощ, а и подкрепа за да успеем да ги стопим (аз лично се надявам поне корема малко да свия тия дни, че толкова си харесвам потника)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st May 2013, 09:27
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Най-бързо ще свалиш с диуретик, но гледай да е на билкова основа, защото другите имат странични ефекти. Мой приятел свали 5 килограма с този Amix Diuretic Complex.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Последнитекилограма
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:50.