IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th August 2010, 16:32
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Liona, благодаря ти за бързия отговор. Интересува ме и заплащането. От темите, които прочетох цената е около 1000 лв., но моят УНГ ми каза, че се доплащало само 300-400лв... Би ли ми казала каква сума си платила за тази операция?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th August 2010, 21:28
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

950лв доплатих.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th August 2010, 16:53
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Благодаря ти за информацията
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th September 2010, 18:57
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Лиона, аз вече имам насрочена операция при Джамбазов. Пишеш, че след операцията има симетрия, но ме интересува твоето изкривяване на носа видимо ли беше преди операцията, в смисъл, носът ти изглеждаше ли и външно крив или само вътрешно преградата? Защото аз искам да си оправя освен дишането, което е затруднено от едната страна, и носът, който е видимо изкривен на една страна...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th September 2010, 19:26
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

sunnyB, за кога е насрочена операцията ти? Носът ми беше видимо крив в профил, в смисъл гърбав. Според доцента другото изкривяване не се е виждало заради гърбицата. Каза ми, че ако се махне гърбицата и то не се коригира ще личи. Освен изкривена преграда имах изкривяване и на страничните кости от ляво. Но доколкото разбирам твоята преграда не само е изкривена, но и един вид изместена от центъра или наклонена, така ли? Носът ти всъщност е изкривен наляво/надясно?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th October 2010, 21:35
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Здравей, Лиона. Операцията ми е насрочена за 09,12. Да, при мен носът е вродено изкривен/ изместен от центъра надясно. И това външно изкривяване е довело и до вътрешно, така че с лявата ноздра дишам по-трудно, тя е като притисната. Под изкривен нос имах предвид буквало изкривен - в анфас, а не в профил /гърбица/. И за това те питах, дали и при теб това е бил проблемът, но както казваш според доцента външното изкривяване не е било толкова видимо заради самата гърбица. В крайна сметка след операцията носът ти симетричен/центриран ли е в анфас?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd October 2010, 11:32
tini-mini tini-mini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 5
По подразбиране

vasilena85, кой ти прави операцията и подобри ли ти се дишането?
Моля те отговори ми, защото трябва да намеря добър доктор за операция на майка ми!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th November 2010, 23:32
vasilena85 vasilena85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 6
По подразбиране

tini- mini извинявай, че чак сега отговарям, надявам се че не е късно, но имах проблем с влизането тук. Аз се оперирах в Каспела при Сафет Кулов и мога да кажа че имам подобрение в дишането си. Другото което е преди операцията, като се разболеех носа не можеше да ми се оправи поне 2 месеца, непрекъснато се запушваше. След операцията веднъж съм се разболявала и нямаше нищо общо, носа изобщо не ми се запуши и изобщо не съм използвала капки за нос, надявам се и занапред да е така. В края на този месец или следващия ще си правя скенер, за да видя все пак какъв е резултата от операцията и какво е свършено.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th November 2010, 08:37
tini-mini tini-mini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря за отговора!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th November 2010, 17:59
xristo8 xristo8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: PAVLIKENI
Мнения: 3
По подразбиране Re: Операция на носна преграда (септопластика)

Цитирай:
Първоначално написано от vasilena85
Здравейте, миналата седмица ми бе правена септопластика и сега имам няколко въпроса относно следоперативния период. След като ми махнаха тампоните носа продължава да ми бъде почти запушен, има моменти в които се отпушва и мога да дишам за известно време през него. Малко се чувствам като хремава, почти нямам убоняние и не усещам вкуса на храната. Така ли трябва да бъде? Понякога имам и главоболие и болки в дясната част на носа, там където беше изкривяването. От носа ми изтича понякога по- гъст секрет премесен с кръв, когато си правя промивките и не само тогава. До кога продължава всичко това и след махането на плаките нещата оправят ли се?Бих се радвала ако някой може да ми отговори.
Разкажете как е било при вас.
zdraveite imam izkrivena nosna pregrada sa6to i nosat otvan e leko garbav no tova ne e vsi4ko ve4er vazduxa mi spira sigurno e sanna apneq no za da stigna do neq iskam da napravq nosat si otvan i otvatre kajetemi i me naso4ete kam koi lekar da se operiram i to samo 4rez zdr osigorqvane 4akam vi
__________________
XRISTOV
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
д-р златанов, доц. д-р юрий николов, мбал сердика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциянаноснапреградасептопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:57.