IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 19th February 2015, 15:47
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
На мен нослето ми харесва, аз май не виждам за какво говорите- и в ляво гледах, и в дясно...не виждам изпъкнало :О
Сурита беше писала, че има час за операция при Илхан май последно.
Да ,DanKem имам час за началото на юни при доктор Илхан .Още се чудя дали да го бутам този нос,все пак ще ми е 3та операция .Мина 1година от ревизията ми при др.Дилбер,общо взето това което ме дразнише още след като свалих лонгетата и превръзките така си и остана Не че е грозен ,в сравнение с преди даже е супер,но е като недовършена работа.А най-гадното е това ,че Дилбер ми каза,че е станал както го искам много хубав е аз това така и не го видях за една година.Да добавя на живо се виждат повечето дефекти
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th February 2015, 16:32
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Знам какво е да не се харесваш, така че няма да се опитвам да те разубеждавам. Кога ти е операцията? Може да се засечем аз съм там за консултация в началото на юни
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th February 2015, 18:27
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Знам какво е да не се харесваш, така че няма да се опитвам да те разубеждавам. Кога ти е операцията? Може да се засечем аз съм там за консултация в началото на юни
Аз от 30.05 съм там,ти кога си на консултация DanKem
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th February 2015, 21:01
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

На 8-ми ми е часът. Ще се засечем той нали иска 11 дни престой? Междудругото къде отсядаш ти?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd May 2015, 15:55
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте, искам да питам тези от вас, които са с присадки дали е чувал че те след време се резорбират от организма. Аз съм с такива и в началото дишането ми беше по-добре, но от 2-3 месеца положението си е абсолютно същото каато преди слагането на тези присадки. Отидох на консултация при Кабакчиев и Златанов и това е което ми казаха те. Че присадките са временно решение. Вече направо не занм какво да си мисля.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd May 2015, 11:28
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

За първи път,чувам за нещо подобно.Моя стана на 1година и 4 месеца,засега всичко ми е наред ,друг е въпроса че юни ще имам трета резизия при др.Илхан
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd May 2015, 14:10
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Здравейте, искам да питам тези от вас, които са с присадки дали е чувал че те след време се резорбират от организма. Аз съм с такива и в началото дишането ми беше по-добре, но от 2-3 месеца положението си е абсолютно същото каато преди слагането на тези присадки. Отидох на консултация при Кабакчиев и Златанов и това е което ми казаха те. Че присадките са временно решение. Вече направо не занм какво да си мисля.

аз съм с присадка, след година и нещо, не помня вече, щото беше отдавна, може и да е след две тръгна да се топи, вече положението е същото. За пръв път чувам за резорбиране.
Явно е така.
Засега си кютам, че ще видим
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd May 2015, 16:10
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
Exclamation

Да, и аз не знам какво да мисля. А може би има значение от къде е взета присадката. Моята е взета от носната преграда, може би ако беше от ребро, положението щеше да е друго. /писах на д-р Имре Илхан и той ми отговори, че ако се слага присадка ще е от ребро/Това също ми беше "приятна" изненада. Когато за пореден път отидох при Йорданов, той ми каза, че материала за присадките ще вземе от носната преграда, а сега двама лекари ми казват че имам дупка на преградата. Какъв е смисъла да ти направят дупка в преграда за да ти сложат присадки които няма да издържат и година. Защото от последната ми операция са минали 10 месеца. В четвъртък съм на консултация при Цветков. Ще видим той какво ще каже.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd May 2015, 21:39
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ми какво ще ти каже Цветков...
на мен той ми прави присадката, само че моята дупка беше и е на носната преграда и ми взе присадка от гърбичката на носа.
Уви обаче, присадката изкара колкото ти казах и сега пак съм си с дупката.

Цветков поне по мои данни досега не е правила опериции с присадка от ребро или ухо.
Но разпитай го и му кажи, какво са ти казали специално за присадките от ребро, та да видим....
Отговори с цитат
  #30  
Стар 31st May 2016, 17:50
Qgodina Qgodina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 86
По подразбиране

Здравейте, и мен тези въпроси ме вълнуват. В чужди сайтове разни МДта твърдят, че за разлика от костната тъкан, хрущялът не зависел от кръвообращението и бил гъвкав, и при добре направена присадка, би трябвало да издържи до живот. На мен след твърде много отнемане от гърба на носа, Джамбазов и колегата му ми направиха много добре гърба преди 4 години. Обаче тази година започна от зимата да ми се запушва носа с кървави сополи и ми се струва, че поспадна и се страхувам да не се върне както преди Чудя се, нали уж се говореше преди за чудодейни лекари, които възстановявали носове и уши след травми и изгаряния, как стават там нещата? Може би сами да сме си виновни, че сме си помислили да се бъркаме в работите на природата на своя глава...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: носаследприсажданетонахрущяли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:11.