IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th September 2007, 08:41
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране Чайове за отслабване

Здравейте
Искам да попитам кой какви чайове за отслабване пие и дали изобщо пиете ? Аз лично днес си купих импулсивно Regulavit 2 на Vitax. Има вкус като един друг техен чай- Slim programme, само че втората серия- червените чайчета. От Slim programme бях доволна, защото ми намаляваше апетита, но не мога да кажа дали бях свалила кг. Тъпото е, че по дрехите си усещам разлика, а понякога кантарчето не показва така.
Пила съм също зелен чай Сание, но изобщо не ми действа добре. Отслабване има, но... не мога да понеса такова разхлабване ))
Много моля всички да споделят опита си относно такича чайове. Моят план е да пия този чах Regulavit 2 и да ям предимно плодове и зеленчуци. Ще споделя ако има резултати
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th September 2007, 14:50
vali46 vali46 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Всеки ден пия чай от едно пакетче китайски чай Сание с бамбук+едно пакетче чай от майчин лист+едно пакетче маточина като ги подслаждам с подсладител.Така вече 3 месеца.Отслабнах доста /около 15кг/ ,но правя и диетата на Пиер Дюкан
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th September 2007, 21:39
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Аз пих един но не отслабнах ама не съм се и старала много. една колежка бая кила свали виждам я понякога ч че пие някакъв чай специален изглежда ще я питам в понеделник
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st October 2007, 08:08
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Момичета истината е в правилното хранене, оставете тези чайове
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd October 2007, 09:16
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Аз нещо спрях да го пия този чай за отслабване, както и всякакви разхладващи шоколадчета, бон-бони..Милион пъти съм чела колко са вредни, но като ме хване манията за отслабване не знам какво правя А и нали пише, че са здравословни .. Моята съквартирантка толкова беше свикнала с тях, че ако не пиеше този чай "Сание" не ходеше до тоалетна- мъка..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd October 2007, 10:00
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Ами да, така се получава т.к организма свиква с тези разхлабващи чайове и след това не може без тях. Затова не трябва да се вземат продължително време, дори ако питаш мен въобще не трябва да се взимат.
feik, казваш когато те хване манията за отслабване, но никъде не пишеш колко си висока, колко тежиш, години, всичко има значение!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd October 2007, 10:13
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Ами да, трудно правя такива признания на глас.. ) Искам само да кажа, че раз разхлабване може да се взима 1 супена лъжица смелено ленено семе. Може да се добави към салата, към киселото мляко. А друг начин е да се отдели един разтоварващ ден ( в който сте си вкъщи) и сутринта на гладно да се изпие 100-150 гр хладка вода с разтворена в нея английска сол. След това се пие много вода на веднъж ( минимум 1 литър за 10 минутки). Закуската може да е около 1 час след това прочистване. Ако някой знае други такива "номера"- нека да каже, да помогне..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd October 2007, 12:03
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

На мен лично много добре ми действат овесени ядки с кисело мляко за закуска. Хем полезно, хем разтоварващо.
feik също така има голямо значение с какво се храниш. Трябва да се хапват по-леки храни и да се избягват тези, като ориза например, защото запичат още повече.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th October 2007, 19:54
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Аз пия зелен чай на АХМАД всяка сутрин с половин лимон, но не за отслабване ами за здраве. Истината е в правилното хранене.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th October 2007, 21:11
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Баща ми напоследък се е побъркал по един чай за отслабване Инхуа и го купува в промишлени количества.Не виждам много да е заслабнал,но..Прочиствал организма и незнам си още какво..Мен не успя да ме запали.Не обичам чайове,нямам и нужда от такова нещо.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чайовезаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:38.