IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 1st October 2017, 00:34
RumeliYA RumeliYA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2017
Мнения: 8
По подразбиране

Ако искате да имате тялото си без целулит,. препоръчвам ви комплекс с активности: спорт, фито чай, антицелулитни процедури. Ефектът е просто вълшебен
Отговори с цитат
  #92  
Стар 30th October 2018, 10:10
aleksandram aleksandram не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте,

почти всички жени имаме целулит. Аз самата съм на 25 години , и спортувам много и искам да те успокоя , че и аз самата имам , и то при мен по-скоро има и наследствен фактор (мама има доста , и брич, и целилит)

1. Имах две огромни буци мастни натрупвания отзад на бедрата ,който поразбих със мезотерапия иглена , болката се търпи .
2. Десетина масажа - ръчни и домашна грижа (нали съм си Лудо Ленче - разбъркваш малко зехтин, морска сол, и кафе, и разтриваш енегрично кожата до почервеняване , малко е щипе от морската сол , но според мен действа , ако имаш 10тина минути постой така .

3. Хранене , много е важно да ядеш разнообразно и храни богати на витамини ,минерали и фибри.
4. Много спорт
5. Мажи се с антицелулитни гелчета като Дева , но те няма да махнат целулита, просто заглаждат повърхностния слой.
6. Ходи и на аеробика или виж такива комплекси за вкъщи.
7. Ако си както бях аз , първо трябва да работиш с някой да ти го разбие и разнесе целулита (мануални масажи
Отговори с цитат
  #93  
Стар 18th May 2022, 14:31
jeterrrii31 jeterrrii31 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2022
Мнения: 5
По подразбиране

Хапчета за отслабване - https://buygreencoffeeplus.com Отслабнах с 7 килограма за по-малко от два месеца! Много съм доволна.

Последно редактирано от jeterrrii31 : 16th June 2022 на 15:03
Отговори с цитат
  #94  
Стар 13th April 2023, 16:48
vessy.1106 vessy.1106 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2023
Мнения: 18
По подразбиране

Аз съм много доволна от този антицелулитен турмалинов клин. Супер стегнат е, като го облечеш усещаш веднага масажа, който фините топченца правят и лекото загряване. Нося го задължително при тренировки във фитнеса от месец насам и мисля, че имам ефект. Кожата ми изглежда много по-добре. Мисля да си купя втори чифтshaperfit

Последно редактирано от Katnip : 13th April 2023 на 17:13
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:21.