IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1301  
Стар 10th September 2014, 23:26
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Т.е. да разбирам, че не е задължително някой "да те гледа" или да ти помага в ежедневните ти дейности? Говоря за първата седмица.
Отговори с цитат
  #1302  
Стар 11th September 2014, 07:41
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

В моя случай- не съм била с придружител в болницата, а и у дома сама си се справях. Просто бях отпаднала, естествено всеки случай е индивидуален.
Отговори с цитат
  #1303  
Стар 24th December 2014, 15:13
gabbi gabbi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!Имам въпрос към оперираните.Днес е 8 ми ден от пластиката и от два дни насам вдигам температура 38 градуса,отделно усещам туптене вътре в носа.При някой случвало ли се е нещо подобно?
Отговори с цитат
  #1304  
Стар 29th December 2014, 11:47
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabbi Виж мнението
Здравейте!Имам въпрос към оперираните.Днес е 8 ми ден от пластиката и от два дни насам вдигам температура 38 градуса,отделно усещам туптене вътре в носа.При някой случвало ли се е нещо подобно?
Здравей, при мен се беше получило това, само че аз имах и отоци- оказа се непоносимост към конците и инфекция. Реагирай възможно най- бързо, за да няма последствия. Дано все пак се окаже, че е нищо-
Отговори с цитат
  #1305  
Стар 6th March 2015, 21:41
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Отдавна никой не е писал тук.Връщам се да чета назад.Имам едно много странно питане.Тези от вас,които са раждали секцио,как могат да съпоставят двете операции,като болка и възстановяване.
Истината е че ме хваща страх.Дано е неоснователен.
Отговори с цитат
  #1306  
Стар 6th March 2015, 22:38
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Аз ще ти кажа при мен как беше, предполагам, че и другите ще потвърдят. Ринопластика- болка почти никаква, основно дискомфорт. При мен е неуспешна и продължава до ден днешен, защото не дишам. Секцио- болка от 1-10 - 7. Възстанових се за 7-10 дни. Не се шашкай, в риното няма болка обикновено.
Отговори с цитат
  #1307  
Стар 7th March 2015, 07:20
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

DanKem,благодаря за отговора!Много ми е нужно някой да ми вдъхне кураж,защото все това ми е в главата!При мен секциото болеше 2 дни и то поносимо.Много се надявам и риното да е така!
Много съжалявам за твоята операция,сигурно си писала някъде извинявай ,при кой я прави?Гледам,че пишеш в темата за турските,на кой си се спряла?
Отговори с цитат
  #1308  
Стар 7th March 2015, 13:30
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Оперира ме Асенов първия път, втория ще е Илхан Добре си се насочила към турските хирурзи, ще си спестиш много мъка и пари...
Отговори с цитат
  #1309  
Стар 8th March 2015, 16:09
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Дано да е така наистина!Благодаря на всички пишещи във форума,че дават ценни съвети и споделят опита си!Наистина много готини хора има тука!
Отговори с цитат
  #1310  
Стар 17th June 2015, 21:40
Sarita Sarita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте, искам да попитам оперираните (септопластика) дали пластините, които престояват в носа десетина дни са също толкова неприятни колкото тампоните през първите 24 часа? Благодаря .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:26.