IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 1st March 2007, 23:50
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране Били ли сте жертва на кражба, обир, грабеж, измама ?

Разкажете как сте "изгорели " - вие или ваши близки ?

Аз веднъж хванах една джебчийка , която след секунда щеше да ми свие портмонето в което имах 7-800 лв.... За малко щях да я набия , ама тя викаше повече от мен- супер нагла циганка и при това бяла и много добре облечена и с прическа.
Добре, че по природа съм ужасно мнителна и все гледам с подозрение , та се усетих.
Интересно, аз много рядко нося толкова пари в себе си , и се чудя що не ми се е случвало, когато имам 20-30 лв. в портмонето си, явно са ме дебнали в някой магазин

А, да и после се сетих, че докато се разправяхме, покрай нас минаха двама роми, които се подсмихваха, явно им бяха някаква охрана ли, нещо като подсигуровка
Аз обаче, понеже съм гадна и размахах портмонето с парите под носа и и казах, че е изпуснала добри пари... 8)
Е, мъжа ми до ден днешен съжалява , че не беше там и не успя да пребие крадлите...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st March 2007, 23:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз съм изгърмявала един път, дано да ми е и последен, в Несебър. Цялата ми чанта, с чисто нов телефон, чисто нов цифров апарат, 200 евро и 100 лева. Лична карат, шофьорска книжка, всички възможни банкови карти. За тях най- много се изплаших. След няколко дни едно момче ми намери целия портфейл с картите и документите, без парите естествено. Тоя боклук го хванаха след около месец май, продал ми телефона и фотоапарата за 150лв
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd March 2007, 00:11
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране

Емиии ставала съм жертва само на нападение,но за сметка на това беше точно на РД-то ми.Само не разбрах ,защо ме нападна, нито ми е дърпал чантата, нито мене...скочи в/у мене ,използва електрошок и избяга.Може да е искал да ми честити 17 РД,знам ли?!?!?

Губила съм си телефон (ама после от полицията ми го намериха).
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd March 2007, 00:57
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Абе аз съм голяма шматка, досега не ми се е случвало да ме оберат, дано и да не ми се случва, но редовно си забравям някъде я шал, я ръкавица, я нещо друго. На два пъти и портмонето и телефона, щото най - редовно си джиткам без чанта!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd March 2007, 08:15
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Хехе имаше един случай.

В магазин 'Сара" Бургас, гепиха ми портомуне с 130лв. и без да се осетя. Яд ме е за документите
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd March 2007, 09:14
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Лятото ми откраднаха телефона samsung D600 от джоба на количката на детето в един супер до нас. И то толкова нагло. Докато се обърна да сложа плодове и те ми го бяха взели, защото аз се усетих след секунди че ми го няма. И то най-лошото е, че за първи път го сложих там. Супер обидно ми беше, не мога да го обясня. Вървиш по улиците и се пазиш, оглеждаш като че ли ти си някакъв крадец.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd March 2007, 09:27
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Аз преди години на морето в една дискотека изгорях с чанта, защото я оставих на приятели да я пазят, и така си ми взеха и кинтите и телефона, и документите. Направо приказка. Затова оттогава насам никво доверие на никого. Наскоро, преди половин година примерно, ми гепиха и телефона едни келеши малки докато се редях на опашка във Фантастико. Смешното беше, че после ми звъняха да ми кажат, че ще ми го върнат, ако им отблокирам безплатната след 21ч. Прима, която беше вътре. Като видяха, че няма да я бъде, решиха и пари да ми икат, ама и там не им върза. Иначе вкъщи разбиваха един път и прибраха разни неща. После имаше и втори опит, за мое щастие неуспешен. После едно цигане в трамвая се опита да ми отваря чантата, всъщност успя, но аз го видях и го изблъсках през вратата. Тогава и аз щях да си изям боя де, щот то не беше само. Такива разни глупости...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd March 2007, 10:02
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Минала година ми откраднаха телефона от предния джоб на дънките....още не мога да си обясня как стана само знам, че като излезнах от магазина си полувствах джоба празен веднага си набрах номера и вече беше изключен
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd March 2007, 10:06
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

На мен ми откраднаха чантата от една дискотека като бях още ученичка, тогава още нямаше телефони , бабиното , парите не бяха много, но като се смята, че като си ученик и 20 лв ти се виждат доста. Лошото беше, че в чантата ми беше тъкмо новата ЛК и трябваше да си вадя нова и да ходя половин година в полицията А на картата пишеше адреса, така че после посреднощ трябваше да сменяме и ключалки...абе мани, да не се случва... Аз оттогава съм такава параноичка
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd March 2007, 10:13
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Преди време ме обраха доста брутално на улицата. Заплашиха ме с нож и ми взеха портфейла и телефона. Оттогава ме е страх да излизам сама навън, когато е тъмно, защото доста се изплаших. Не ме е яд за парите и другите неща, яд ме е, че ме лишиха от чувството за свобода. Просто този страх сега адски много ме ограничава...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Билилистежертванакражбаобирграбежизмама
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:25.