IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 2nd April 2008, 13:10
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Леле и аз още спя по гръб ама с обезболяващо и нещо за сън щото гърба ме боли адски точно там където е ластичния колан. И още не смея да спя настрани по препоръка на док. Каза ми че един месец трябва да издъра по гръб и аз от страх....Ама това безсъние (в най-добрия случай дремя на телевизор 5-6 часа) ще ме умори...вече все ми се плаче и по цял ден слушам тъпи комедии за да не ревна от изнервянето.
Обаче ще търпим....само да не се сбръчкам прекалено, че ще мина на козметика за възраста на майка ми. Много си кривя лицето без да се усетя
__________________
335 сс подмускулно
  #562  
Стар 2nd April 2008, 13:27
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Здравей мила, радвам се, че се засякохме!!! Изключая спането как си?
През деня аз се мотая из нас и домакинствам, гледам телевизия и каня на кафе у дома всички познати... Шевовете ми са спокойни , но ме сърбят и на места се белят вече. За да не ме прежулва супиена си слагам марлички на разреза, а тампони за грим на зърната, за да ми е мекичко и топличко и да не ми настръхват много, че ме болят....
Леле...жалка картинка съм...прегърбена и тампони и памуци стърчат от всякъде....
Ама да видят те след месец, какви мацки наперени ще сме, а.....И сегашните ни болки и притеснения ще се забравени...
за теб!!!!
  #563  
Стар 2nd April 2008, 13:35
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Привет и от мен на всички смели мацки!
При мен нещата се подреждат - пустият му нерв ме пуска, бавно, постепенно, но пуска! Аз явно съм била достатъчно "луда" да спя настрани от 3 ден. После като започна да ме придърпва, съм спала около седмица само по гръб. Сега вече си спя нормално, само със сутиен, без колана. В средата на Април, махам и сутиена. Ще го ползвам само като спортувам. Страшно много си харесвам гърдите! пу-пу, да не им е уроки!
На всички - много усмивчици от мен и горе главите.
Рано или късно, всичко се подрежда!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #564  
Стар 2nd April 2008, 13:54
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Радвам се за теб, че си по-добре и по-спокойна!!! Чудесно е, че харесваш придобивките си, защото според мен това е тайната да се справиш с болката и дискомфорта покрай операцията.
Позитивното мислене е много важно!!!
Момичета усмихвайте се по-често и се заредете с много търпение и пролетно настроение!!!
Поздрави на всички!!!!
  #565  
Стар 2nd April 2008, 13:59
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Абсолютно си права, ro_ni_ka!
Идва време за яки купони , много слънчеви бани и разголени потничета .
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #566  
Стар 2nd April 2008, 17:18
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Sweety, радвам се че ти минава
Подобрението след назначената терапия ли дойде?

А за спането- ro-ni_ka, ако можеш се въздържай още малко от спането настрани. Ти си с надмускулно и е хубаво да се фиксират добре имплантите. Нали си носиш стегнатия сутиен?

Всъщност има значение и какви са ти имплантите - при асиметричните е по-рисково, понеже може да се завъртят. При кръглите не е толкова страшно- те и да се въртят не личи
  #567  
Стар 2nd April 2008, 17:20
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Между другото при спането първите няколко седмици за да не се въртя си слагах и възглавнички отстрани - все едно нещо като трон си правех, две възглавници отзад и по една острани на ръцете. Така става като стол и не се въртиш, а е мекичко. И освен това не се опъват шевовете, понеже спях леееко полуседяща повдигната от възглавниците отзад.
  #568  
Стар 2nd April 2008, 17:59
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

[quote="milena127"]Sweety, радвам се че ти минава
Подобрението след назначената терапия ли дойде?
/quote]

Не, с това дете на 10 месеца не намерих време за физиотерапия. Реших да се помъча малко повече, но то пък взе, че мина!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #569  
Стар 2nd April 2008, 20:16
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Радвам се за всички които са по-добре и всички с нови придобивки които четат форума!
И аз съм по-добре, но не ми беше дошло на ум да си поставя нещо топличко на зърната да не ме болят толкова от по широките дрехи май е по неприятно. За спането и аз първата седмица спях с възглавници отстрани, защото много ме боляха подмишниците и гърдите!
Целувки на всички!
__________________
335 сс подмускулно
  #570  
Стар 2nd April 2008, 20:22
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

[quote="sweety_L"]
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Sweety, радвам се че ти минава
Подобрението след назначената терапия ли дойде?
/quote]

Не, с това дете на 10 месеца не намерих време за физиотерапия. Реших да се помъча малко повече, но то пък взе, че мина!


Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:52.