IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 8th October 2008, 11:41
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

kotara4e идеални са ти веждите,формата им е супер
Ще ми кажеш ли и на мен адресчето
Отговори с цитат
  #42  
Стар 8th October 2008, 11:46
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady85
kotara4e идеални са ти веждите,формата им е супер
Ще ми кажеш ли и на мен адресчето
Пуснах ти на лични
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 8th October 2008, 11:46
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Да задам аз един глупав въпрос-Какво става с твоите вежди Ако решиш да промениш контура на веждите си ,после какво махаш косъмчетата които израстват ли ?Нека ако е удобно някоя мацка да обясни по-подробно процедурата

Ако не беше kotara4eto нямаше и да се замисля,ама след като видях нейните и сега само тая муха ми е в главата
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #44  
Стар 8th October 2008, 12:02
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Да задам аз един глупав въпрос-Какво става с твоите вежди Ако решиш да промениш контура на веждите си ,после какво махаш косъмчетата които израстват ли ?Нека ако е удобно някоя мацка да обясни по-подробно процедурата

Ако не беше kotara4eto нямаше и да се замисля,ама след като видях нейните и сега само тая муха ми е в главата
хахах, е ти поне ме видя лично, оше веднага след процедурата, нали се видяхме за обувчиците))
Аз - не като специалист, ще се опитам да обясна..не съм мн добра в тва, ама ще опитам...
Ако не си харесваш формата на веждите, имаш много светли вежди, нямаш вежди, писнало ти е да се рисуваш с молив всеки ден - както на мен ми писна или искаш друга форма (между другото и формата на окото се променя, на самия поглед ) си заслужава да се направи.
Първо ти оскубват веждите ( не всичките разбира се ) по форма, която те преценят ( обикновенно винаги избират правилната - според формата на лицето и очите ), после те рисуват с молив, естествено ако не си харесаш формата или искаш някоя определена си казваш, мен примерно няколко пъти ме триха, тъй като държах на острото ръбче в самото начало на веждите. После те намазват с някаква пастичка ( уж обезболяваща и антибактериална ), но си боли малко или много ...после с машинка, с която се правят и татуировките започват да те работят..,а и цвета на самата боя, която е на растителна основа ( затова му казват перманентен ) си избираш. Цялата процедура е не повече от 1 час.
После е тегаво...не трябва да мокриш веждите около 1 седмица, или докато не ти се обелят веждите, мажеш се с антибактериален крем и това е...
При мен поне това беше, ако хещо съм пропуснала...търпя критика)))
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th October 2008, 12:20
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Оффф мен първо ме е страх от самата процедура,аз за това се отказах и от татуировка/не от болката ,ами да не получа някакво възпаление или да се заразя с нещо/ .И второ много се притеснявам ,че може да не се харесам ,че после не знам как има оправия от това

kotara4e мерси много миличка Наистина ,ако не беше крема, с които те бяха мазали хич не си личеше ,че са ти правили нещо такова
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th October 2008, 13:33
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Момичета ще ви пратя снимки и аз ,но след няколко дена понеже очите ми са още подути .
А иначе цените на Дима стил наистина са височки /110евро веждите и 160евро очната линия/,но избрах тях защото много отдавна се занимават с това и опита който имат ми вдъхваше доверие.
А иначе аз от много време се каня да го направя този грим и единственото което ме спираше беше страха че няма да могат да ми направят точно това което искам .Имах нужда от този грим защото миглите и веждите ми са светло руси и когато съм без грим въобще не се виждат Сега като стана сутринта не се хващам веднага за молива и спиралата а спокойно си пия кафето
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th October 2008, 13:40
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
От два дена съм с перманентен грим.Правих веждите и очна линия.Веждите не боляха кой знае колко ,но с очната линия се видях в приключение. Като ме почна с игличката и на петата минута вече
Правих се в Дима Стил Варна след 20 дена съм на ретуш.
А иначе в салона ми направиха много добро впечатление .Не се налагат за нищо и изцяло се съобразиха с моите желания.
В момента като се събудя сутрин очите ми са малко подути ,но до 2-3 дена се надявам да се оправя
Знаех си , че ще останеш доволна
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th October 2008, 13:48
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Да Ани благодаря ти за успокоителните думи преди процедурата. Направо бях изперкала от притеснение.То аз по лесно се реших за гърдите отколкото за грима ...........
Отговори с цитат
  #49  
Стар 8th October 2008, 14:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Да Ани благодаря ти за успокоителните думи преди процедурата. Направо бях изперкала от притеснение.То аз по лесно се реших за гърдите отколкото за грима ...........
Ми нормално... все пак става дума за лицето ти и ако не се получи както искаш...
Отговори с цитат
  #50  
Стар 8th October 2008, 14:06
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощекажетезаперманентниятгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:53.