IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 29th October 2012, 15:37
vassilenna vassilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от inn4eto Виж мнението
Здравейте,
разгледах доста форуми за идеи за подаръци, защото приятелят ми имаше РД миналата седмица и реших да се адна и тук, защото мисля, че ще съм ви полезна. Попаднах на нещо, което не бях виждала досега. Букети и аранжировки от бонбони! ))) Звъннах по телефона във фирмата и си поръчах булит, защото той е запалянко и те направиха нещо много красиво.
Изненадата беше, че ми излезна 22лв, а се оказа, че единствено тази фирма правят безплатни доставки по домовете. Изненадата е била огромна по негови думи Не искам да правя реклама, затова няма да пиша сайтове, а ще напиша дори на БГ език: банболини... вие и сами ще си ги намерите в google.
Аз това съм го правила като подарък за жена, но без да поръчвам. Отидох в един цветарски магазин, избрах любимите цветя на приятелката ми и помолих да ми ги аранжират в красив букет. След това накупих единично опаковани хубави бонбони и ги наслагах небрежно в букета. Тя много се зарадва и с кеф си изяде бононсоните
А за мъж съм правила пак така бонбони, аранжирани в чаша за вино... много любовен подарък е това
Отговори с цитат
  #542  
Стар 29th October 2012, 16:57
Аватара на Melviva
Melviva Melviva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: BG
Мнения: 36
По подразбиране

Онзи ден в метрото видях момичета носещи люти чушлета от тези шипката в саксия опаковани стилно и красиво,за първи път виждах подобно нещо за подарък,но ми се стори оригинално,особено ако човекът за когото са предназначени е леко "пиперлив"
__________________
Щастието не е крайна спирка.То е начин на пътуване!...
Отговори с цитат
  #543  
Стар 1st November 2012, 09:31
vassilenna vassilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Melviva Виж мнението
Онзи ден в метрото видях момичета носещи люти чушлета от тези шипката в саксия опаковани стилно и красиво,за първи път виждах подобно нещо за подарък,но ми се стори оригинално,особено ако човекът за когото са предназначени е леко "пиперлив"
хаха, да интересен подарък е това. Чувам за първи път. Но тук човекът, за когото е предназначен, определено трябва да е с чувство за хумор....
По този повод се сещам как в преди години в училище при завършването си, един от класовете подари на класната си 3 кг лимони. Причината- че госпожата била вечно кисела... Тогава тя много се обидила...
Отговори с цитат
  #544  
Стар 9th November 2012, 12:46
ynos ynos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
Wink

Здравейте на всички от известно време пазарувам от един много семпъл сайт в който можете да поръчате нещо и да изненадате любимия човек който живее на другия край на България дано да не се сметне за спам просто искам да споделя сайта.

Последно редактирано от el1nor : 9th November 2012 на 17:27 Причина: Абсолютно забранено е публикуването на каквито и да е линкове на потребители с по-малко от 10 гласа
Отговори с цитат
  #545  
Стар 14th November 2012, 12:02
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Обичам да подарявам нестандартни неща, но все пак зависи от човека. Последното, което подарих на близък човек беше екскурзия в чужбина
Отговори с цитат
  #546  
Стар 14th November 2012, 12:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokona26 Виж мнението
Последното, което подарих на близък човек беше екскурзия в чужбина
Дай насоки как да ти станем близки, за да получим и ние такива подаръци

А! Сетих се!!! За да ти станем близки ще е супер ако почнем да си пазаруваме от ягодка
Отговори с цитат
  #547  
Стар 14th November 2012, 13:24
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Търся битовата полза в подаръците и подарявам същото, което получавам.

Най-често ми подаряват гащи, подарявам гащи и аз.

Сред малко по-нетрадиционните битови подаръци веднъж неочаквано от хубавия амбалаж ми се появи подлога. Смятам да изплагиятствам тази идея.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #548  
Стар 28th January 2013, 17:00
Max Poweer Max Poweer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Ооо от секс шоповете ми идват безброй много скандални идеи ) Аз обикновено си пазарувам онлайн от sexshop.bg , защото и без това имат безплатна доставка и ме улесняват още повече
Отговори с цитат
  #549  
Стар 26th April 2013, 07:25
Plamen1986 Plamen1986 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 2
По подразбиране Оригинален подарък

Това с подаръците на сексуална тематика според мен вече стана банално и изтъркано. Съществуват много варианти за нестандартен подарък, ако се поразтърсиш из интернет магазините.

Последно редактирано от el1nor : 28th April 2013 на 08:45
Отговори с цитат
  #550  
Стар 6th September 2013, 22:35
Elfhelm Elfhelm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 5
Smile

Аз обичам да изненадвам любимите хора с уникални и нестандартни подаръци. Една от най-добрите ми идеи е подарък - стихотворение, посветено и написано за конкретния човек. Само че не съм много добра с римите и затова си поръчах да ми го напишат от този сайт http://podarak-ot-stihove.alle.bg/ Отпечатах го на луксозна картичка и го сложих в красив плик за писмо. Приятелят ми щеше да се просълзи, докато го четеше, направо беше на седмото небе Скоро мисля пак да подаря стихотворение, този път на близка приятелка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашиятнайоригиналенподарък
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:38.